Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chat`as (:

Go down 
+12
*Kirise*
Himeji
windblast
Ayu-chan
Misa
appl-
MoiManaMois
Yomi_yomi
Dynce
Rendy
Mitsu-chan
Niya~
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 09 01, 2011 3:58 am

Ha, kaip tik dabar norejau paklausti kaip nuotaikos paskute katino diena ;D Niya, kaip matau tu nervuojiesi dabar taip pat kaip mano drauge ^^" ta prasme gaila vasaros zmones bet... nesuvalgys ta mokykla jusu/ N ao man paskutine vasaros diena....????? Net nesijaucia akd paskutine ^w^ kazkaip gerai si dalyka priim ubuvo tik toks opusvalandukas nerimo, net en nerimo o nenoro poto isimaudziau ir iskart krepsinis prasidejo,. O dabar kadangi laimejom tai OJ OJ kokia Mitsu laiminga ^w^ tarpkitko visus su pergale :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 09 01, 2011 5:13 am

Na bent jau visą vasarą buvau geros nuotaikos ir visiškai negalvojau apie naują mokyklą. O dabar grįžta suvokimas, kad nieko ten nežinosiu ir nepažinosiu ir šiaip. Buvau jau įpratusi matyti tuos haterius beveik kiekvieną dieną visus 10 metų.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 09 01, 2011 5:34 am

Niya, man pries pora metu buvo panasi situacija, isejau i nauja mokykla, nauj imokytojai klaisiokai, aplinka. Taciau mano reakciaj buvo kitokia. Rugsejo pirma buvau neutrali, nesinervavau ir galvoaju, ai blogiau nebus xD Ir buvau teisi nebuvo buvusi kals ekaip tu vadini buvo hateriai, o dabartine visi laibai idomus ir draugiski zmones, beveik visi ^^ nors jei idomu sakytume platesne prasme tuomet visi xD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 09 01, 2011 12:46 pm

Man iš tiesų ta mokykla į kurią eisiu nelabai patinka.. Beto sakė, kad klasė nebuvo labai draugiška (nes čia perėjo daug žmonių iš vienos klasės (ir sužinojau, kad vis dėlto turiu kelis pažįstamus. jėė! I'm not forever alone anymore yup )), taigi žiūrėsim kaip ten bus.
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyPen. 09 02, 2011 2:08 am

man pirmieji metai kai studente tai buvo labai malonu susipazinti ir pamatyti kaip ten kas ten kadangi bendrabuti kazkokodel dazniau sutinku lituonistus tai man su jeis neipatngai smagu.. tai vat susipazinau su savos istorikais kurie mieli silti zmoguciai^^ ir sianeden susipazinau su kita savo kambarioke kuri labai miela draugiska ketvirtakurse ekonomiste tai su ja linksmai po siaulius pasivaiksciojomo, o apie kita kambarioke nieko gero pasakyt negaliu nesipykstam, bet....
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyAntr. 09 06, 2011 9:18 pm

Hey žmonės, kur dingot?
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 09 10, 2011 3:56 am

skandinom savo liudesi, mokslo metu pradzios proga ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyPen. 09 16, 2011 4:04 am

Skandinkit jį čia, drauge su visais T.T Vėl forumas arti mirties.. angry
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyPen. 09 16, 2011 8:46 pm

Tai kad jau nuskandinom, dabar skandinti liudesi del rinktines nesekmes nebent galima ;D
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 10 20, 2011 4:31 am

Ir vėl forumas miręs D:<
Žmonės, KUR JŪS?? DDD:< Very angry
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 10 20, 2011 4:31 am

Ir vėl forumas miręs D:<
Žmonės, KUR JŪS?? DDD:< Very angry
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyPen. 10 21, 2011 2:06 am

I'm here!
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyPen. 10 21, 2011 3:12 am

Kodėl forumas miręs? TT___TT
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 10 22, 2011 12:15 am

Nes vėl niekas nebesilanko. Kaip buvo pavasari.. >.<
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 10 22, 2011 10:59 pm

Nuuu, tik dabar ruduo... D:
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptySk. 10 23, 2011 12:23 am

laba laba laba
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptySk. 10 23, 2011 1:56 am

Labas labas ^^
Atgal į viršų Go down
Laila
Važiuoji į aerouostą
Laila


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 30

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyAntr. 11 01, 2011 1:20 am

Sveiki(os).

Happy Halloween Day ;D.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 11 05, 2011 1:30 am

ei.. laabas.. tas forumas toooks numire... kazinr ar imanoma istrinti ta foruma XD... nesuprantu, kodel anksciau tas forumas visiemas buvo labai idomus..o dabar toks nuobodus O_o
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Laila
Važiuoji į aerouostą
Laila


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 59
Amžius : 30

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 11 05, 2011 2:39 am

Man įdomus šis forumas ^^ .
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 11 05, 2011 3:04 am

bet cia tikrai kazkaip kraupu... jaigu as i telika issiusciau sio forumo reklama tai cia turbut tikrai atsirastu zmoniu >DD.. whuahah
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 11 05, 2011 4:42 am

Tai taip ir padaryk ;D
Man tai jis labai patinka ^^
Aišku ant mirties ribos dabar..
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptySk. 11 06, 2011 12:08 am

hm.. isdalies esu zmogus kuris leidzia pinigus ant sudo XD.. gal taip ir padaryciau.. jai reklamos kaina nevirsytu 100 lt.. bet speju kad kainuos daug daugiau >.<
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyKv. 12 01, 2011 1:23 am

Yume Cosplay reklama? R u crazy? Vistiek moderatoriai ir administratoriai užmigę.. Visiškai. Jau daugiau nei metus,esame vieni,palikti likimo valiai :D
Plius,žinot An Cafe grįžta. Kanon pranešė,kad 2012 pavasarį susiburs ir pradės įrašinėt albumą. Ahh,whatever,i don't like them though XD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 EmptyŠt. 12 03, 2011 8:42 pm

An Cafe grizta O______________O strsly? why xD
Grete reklama kainuotu daugiau nei 100lt :) beje sis forumas yra idomus forumas, o numires jis yra delto jog jis yra diskusiju forumas o kai pastoviai prisijunge buna po viena zmogu manau nelabai diskusijos gali vykti :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chat`as (: - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 7 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chat`as (:
Atgal į viršų 
Puslapis 79Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: