Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Um...SekaiEnd

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
SekaiEnd
LT patriotas
SekaiEnd


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 26
Miestas : Marijampolė

Um...SekaiEnd Empty
RašytiTemos pavadinimas: Um...SekaiEnd   Um...SekaiEnd EmptyPir. 05 06, 2013 4:14 am

Um... Ciaossu~ Malonu susipažint!
Truputį apie mane yup

1.Vardas
Um.. Le me is Emilija
2.Slapyvardis;nick'as
Keletas slapyvardžių: Zabuza ( Dunno why xD), Karalienė, žudikė, Megane, SekaiEnd, Emi and so on...
3.Gimimo data ar amžius
Nu... Tai man 15... kol kas... tortadienis rugpjūčio 9 yup
4.Miestas kuriame gyveni
Gyvenu dikokame (gal) kaime pavadinimu Marijampolė.
5.Lankoma mokykla,akademija ar universitetas
Lankau Rygiškių Jono gimnaziją (RJG) ir esu I-okė. Dabar vėl lankau muzikos mokyklą (baigiau ją praetais metais. Dalykas: šokiai). Dabar groju pianinu. Nuo kitų metu pradėsiu lankyti sporto mokyklą, sporto šaka : tinklinis. Arba pradėsiu lankyti aikido yup
6.Išvaizda
Nemanau, kad galiu pasigirti grožiu. Rudi plaukai, keistos spalvos akys...Va mano foto...
Spoiler:

7.Charakteris.
Esu keistas žmogutis. Vienu metu aš galiu būti draugiška, kitu metu atrodo, tarsi norėčiau kažką nužudyti. Nors, kai kurie pažįstami sako, kad aš esu Kuudere ir Dandere mišinys xDD
8.Mėgstama muzika.
Aišku J-Rock, Anime, J-Pop ir t.t....
9.Interesai;hobis.
Anime, manga, muzika, tinklinis, pianinas, dainavimas ir t.t.... nenoriu net vardinti :D
10.Dar apie save.
Kaip ir sakiau, esu keistas žmogutis.
Dažnai, kai mane išgasdina arba kažkas staigiai nutinka, pradedu cypti arba sakyti "NYAAAAA" ir nubėgti arba pasislėpti kažkur yup
Nereikia stebėtis, jei per pamoką ar bet kurioj kitoj vietoj pradėčiau snausti.
Dažnai nešioju "Angeliuko" kaukę, kai reikia kažką iškaulinti iš mokytojų.
Kartą, kai miegojau per Anglų pamoką ir mane pakvietė atsakinėt, prie lentos, ant lentos užrašiau, ką reikėjo angliškai, o šnekėt pradėjau japoniškai... ( gerai,kad buvo mokytojo diena, o pamoką vedė 12-okai...) susivokus, ką padariau, vos nepaleidau kreidos vienam dvyliktokui į galvą, nes jis pradėjo juoktis...
Nu gal užteks...
11.Prisiregistravau šiame forume,nes...
hmmm.... I dunno... Noriu susipažinti su kitais bendraminčiais... I guess...
12.Kontaktai
FB: SekaiEnd
Skype: mimukas-moon

That's all... Applause Nice to meet ya!
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Um...SekaiEnd Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Um...SekaiEnd   Um...SekaiEnd EmptyPen. 08 09, 2013 7:51 pm

Jergau kaip miela matyti kad kažkas čia karts nuo karto susikuria anketą :)
Sveika Emilija atrodai labai draugiškas ir mielas žmogus, tik pataikei į šį forumą jau po jo mirties :( vistiek sveika atvykusi
Atgal į viršų Go down
SekaiEnd
LT patriotas
SekaiEnd


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 26
Miestas : Marijampolė

Um...SekaiEnd Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Um...SekaiEnd   Um...SekaiEnd EmptyPen. 08 09, 2013 9:15 pm

Ačiū yup 
Na gal dar galima pabandyti jį atgaivinti yup 
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Um...SekaiEnd Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Um...SekaiEnd   Um...SekaiEnd EmptySk. 08 11, 2013 4:16 am

Imanoma butu jeigu nors viena is admin lankytusi :) nes dabar nelabai yra ka daryti. butu neblogai ji atgaivinti nes man patiko cia esancios diskusiju temos ir isdeliojimas
Atgal į viršų Go down
SekaiEnd
LT patriotas
SekaiEnd


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 6
Amžius : 26
Miestas : Marijampolė

Um...SekaiEnd Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Um...SekaiEnd   Um...SekaiEnd EmptySk. 08 11, 2013 4:43 pm

O imanoma susisiekti su admin kokiu nors budu? Tada galetu paskirt naujus admin,kurie prikeltu foruma, jei jos nebenoretu to padaryti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Um...SekaiEnd Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Um...SekaiEnd   Um...SekaiEnd Empty

Atgal į viršų Go down
 
Um...SekaiEnd
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: