Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Vampire knight Guilty

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 06 30, 2009 8:18 pm


Vampire knight Guilty
Vampire knight Guilty Vk-s2


Рыцарь-вампир: Виновен (Russian)
ヴァンパイア騎士 Guilty (Japanese)


Studija ~ Studio DEEN.
Režisierius ~ Kiyoko Sayama.
Manga autorius ~ Matsuri Hino.
Žanrai ~ veiksmas, komedija, drama, romantika, supernatural.
Temos ~ Bishoujo, Bishounen, Male harem, School life, Vampires.
Epizodų skaičius ~ 13.
Įgarsino ~ Daisuke Kishio - Kaname Kuran; Mamoru Miyano - Zero Kiryu; Yui Horie - Yuuki Cross...



Tai Vampire knight tęsinys. Labiau sukrečiantis, daugiau romantikos ir dar daugiau VEIKSMO ♥ .

Yuuki nori sužinoti daugiau apie tikrą savo šeimą ir užmirštą praeitį, todėl pradeda ieškoti atsakymų. Paslaptis bus atskleista. Yuki, Kaname ir Zero tęs paslaptingos ir uždraustos meilės kupiną istoriją.



Mano nuomonė ~ Daugiau šaudymų gaudymų, šiurpinančių vampyrų ;D. Yuukė čia bent jau ne taip nervina. Antrojoje dalyje ji ne tokia naivi avele, ramesnė, žodžiu, ne tokia kvaiša ;D... Pagaliau pamatome Zero brolį dvynį ♥ , lydikitės nuo to sexiaus xDD. Ši dalis įdomesnė, Kaname imasi veismų Yuukės atžvilgiu [pagaliau xD], labiau atskleidžiama Zero apatijos vampyrams priežastis...

Openingas ir endingas taip pat neblogi :}}. Openingo daina sužavėjo <33.




Screencaps ~
Spoiler:


Trailer ~
https://www.youtube.com/watch?v=gmWz4qtRyq4


Vampire knight Guilty 142eu0x



Pirmosios dalies aprašymas ~ čia.
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 06 30, 2009 8:55 pm

Good job ^^
Joo,VKG daaaaug geresnis ;D Bet manga žinoma dar geresnė :kiss-for-you:
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 06 30, 2009 11:30 pm

Tu net neskaitei visos mangos, iš kur tau žinot xD. Nors taip, pradžia ir vidurys mangos labai geri <33 ;D.
Ačiū ačiū xD, nors man anime labiau patinka ;/. Manga buvo nuostabi, o į galą nusivažiuot iš viso pradėjo ;D
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 06 30, 2009 11:38 pm

Skaitau aš tą mangą kiekvieną 21 - ą mėn dieną,tavo žiniai ;DD Jo ten ant galo biški ne į temą pradėjo ..
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 06 30, 2009 11:55 pm

Aš tai pradėjau nebeskaityt nuo 49 skyriaus. Užkniso, per ilgi be ryšio dialogai ;D. Jau geriau action daugiau būtų. Vat jei į Lt išverstų [nors neverstų xD], tai tada jau suprantu, skaityčiau, negailestingai per penkias min baigčiau xDD.
Ok, no flood !
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 06 30, 2009 11:57 pm

Me too ;D
Mes čia neflood'inam,mes diskutuojame VK tema ;DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyTr. 07 01, 2009 12:32 am

Tai kai sukursiu VK mangose temą, ten ir prisidiskutuosim xDD. Nes tai vistiek ne apie animę ;/. Galim diskutuot apie anime. Tai vat, užvedu temą ~
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
yynnggee
Skrendi į Japoniją!
yynnggee


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 100
Amžius : 31
Miestas : Didmiestis

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 12 08, 2009 4:06 am

Zero.... Fall in love nekenčiu Kanames... jis Yuki išsivedė..... Ichiru ir kažkos durnas :D o Zero tobulas Reach a love Fall in love yup
Atgal į viršų Go down
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyPen. 12 11, 2009 4:35 am

Inga, užstūmei čia ant visų mano meilių xDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyTr. 07 20, 2011 4:54 pm

Ši dalis man labiau patiko nei pirmoji, bet vistiek man čia kažko trūko.. Deja, negaliu pasakyti ko.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 01 15, 2013 11:13 pm

O man kaip tik atvirkščiai, pirmas sezonas buvo geresnis negu antrasis, nes antruoju aš visiškai nesivyliau.
Dabar net susimasčiau ar verta man dėti spoiler, kai vienintelė tikimybė jog gausiu atsaką yra tai jog Niya man atrašysi, bet ji jau mačius šį anime. Bet vardan paklydėlio naršančio po senus yumes straipsnius (kuris tikriausiai net nepasitaikys :) ) uždėsiu spoiler, nes pati nemėgstu, kai man gadina anime

Taigi naudoju spoiler pagal paskirtį, iškart įspėju visus kurie nematė šio anime aš papasakosiu beveik visą pabaigą :D
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 01 15, 2013 11:22 pm

Aš pritariu, kad pabaiga ir aš nusivyliau ir taip ji nėra logiška, bet all in all man šis sezonas labiau patiko, kaip jau ir sakiau. O šiaip esu laikynai dropinusi šitos manga skaitymą, tad negaliu pasakyti ar taip buvo originale ar tiesiog tokią pabaigą į anime įdėjo... Bet man atrodo mangoje istorija tuo nesibaigia..

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 01 15, 2013 11:29 pm

Siautuliukės sėdim dviese vienam forume ir chatinam :D

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty EmptyAntr. 01 15, 2013 11:34 pm

Yuki man taip pat nepatiko, bet yra tokia tendencija pagrindines veikėjas daryti silpnas ir pan. Kas man labai retai patinka. Na nebent tinka pagal istoriją, bet ir tai jeigu ji tokia visada išlieka ir nepasikeičia, man niekada nepatiks.. O šitokioj istorijoj man norėtusi stiprios, savim pasitikinčios veikėjos... Iš pradžių man atrodė kad ir Yuki tokia, bet bėgant epizodams supratau, kad buvau oh so wrong.. :D

Chatinam chatinam, nes reikia daryti darbus mokyklai, o taip nesinori :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vampire knight Guilty Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampire knight Guilty   Vampire knight Guilty Empty

Atgal į viršų Go down
 
Vampire knight Guilty
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vampire knight
» Rosario + Vampire
» D -Vampire Saga [2011.01.12]
» Seta <Bad music creates vampire bunnies>

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Anime aprašymai-
Pereiti į: