Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Yuu dienorastis? xD

Go down 
+10
Dynce
Michi
appl-
Makeshift
Ingirida.
wakachi.
Gi~
*Kirise*
Yomi_yomi
yuu-chi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 5:19 am

pasmus irgi truputi sniegoXD labai noriu pazaist sniego kara ir ant ledo paciozinet^^ tik nera kas prie manes prisidetu Rain o kas tikslei tavo rankai yra????
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 7:35 pm

Pas mus vakar visą dieną praktiškai snigo. Taip gražu aplinkui. Ir jau jaučiasi Kalėdinė dvasia ^^
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 7:36 pm

as mielai prisideciau bet ner kaip nuvaziuot T^T nu ranka pasitempiau ir dabar ji man labai ikyriai traska o su kiekvienu trakstelejimu toks jausmas kaip su peiliu iduria x.x bet dabar jau kiek geriau nebelabai skauda kai traska :DDDD



o pas mus tai vakar snigo ir snd sninga varykit i siaulius pazaisim su sniegu XDDD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 8:59 pm

Abiejų mūsų rankos traumuotos xD tau visa ranka, man pirštas, bet jau beveik sugijo man :DD

tai šeštadienį atvarysim į Šiaulius ;DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 10:49 pm

nu as tikiuosi kad mane ten isleis :S
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 11:28 pm

mano ranka irgi greit bus traumuota... Rain treciadieni vaziuosiu pas daktara tai jis man ranka siek tiek papjaustis ir turesiu visa savaite nesiot prakeikta alastini binta angry bet tai manes tikrai nesustabdys i meet'a atvaziuot^^
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyAntr. 12 15, 2009 1:46 am

as irgi ji turiu nesiot bet buna daznai kad ji pamirstu :DDDD

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Dienoratis091214
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyAntr. 01 12, 2010 11:21 pm

o kokie nuotykiai! XD panasiai man buna...tenka pasimaudyt po sniega su visokiais maziais priskretusiais,nori ar nenori >_> yup
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyKv. 01 14, 2010 2:08 am

ja pasimaudai o poto tiem maziam sakes kai kokie 10 forsu susirenka aplink XDDDD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyKv. 03 11, 2010 10:36 pm

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Yuuxdd
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyKv. 03 11, 2010 11:34 pm

Perskaičiau viską, bet image galėjai kitokį gal? xD Labai jau trigdo skaityt -.-"
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyKv. 03 11, 2010 11:40 pm

specialiai xDDDDD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyŠt. 08 07, 2010 4:16 pm

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Dienorastis
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyŠt. 08 07, 2010 5:28 pm

wooow. daug nuotykių.
TU esi vienas iš mieliausių padarų sutiktų mano gyvenime ! tu esu mūsų Kliorkis ir prašau neliūdėk!
Tu esi grožio įsikūnijimas aš noriu tavo žandus ištampyti xD
Ir juk man visko yra buve bet db aš nereguoju! ejk išpūtus "uodegą" ir galvok, kad jie tikri atsilikeliai ir su tokiais nesikalbu.
Sėkmės Yuu!
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyŠt. 08 07, 2010 6:27 pm

Bou tuoj verksiu,tikrai labai tau dekoju uz nuotaikos pakelima Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyŠt. 08 07, 2010 8:13 pm

yuu.. nekreipk dėmesio į tokius debilus ><
tu tikrai miela esi, ir nekreipk dėmesio į tai ką kiti sako ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyŠt. 08 07, 2010 9:22 pm

aciu ^-^ Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyAntr. 08 10, 2010 10:02 pm

bet kaikuriems zmonems taip paprasta nusizudyti >.>.... nors ja.. jie juk nezinao kad atgims gyvunu.. ir reiks praeiti gal koki 800 000 000 gyvunu rusiu kol vel taps zmones -_-
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyTr. 08 11, 2010 6:40 pm

Yuu-chi, nuosirdziai tave uzjauciu, kadangi man tokios didelies netekties neteko patirti, tai sities zaviuosi tavo optimistisku poziuriu :)

Yomi-yomi, kiek suprantu kalbi apie reinkarnacija? hm... idomiai cia. Na tiesa pasakius apie reinkarnacija as istiesu ne ka ir zinojau ^^"
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyKv. 08 12, 2010 6:08 am

yomo~jo lengva jiems nusizudyt negalvot apie kitus >.< bet kiek daug gyvunu rusiu O_O XDDDDD

Mitsu~ aciu labai ^^ nors ir naktimis paverkiu kartais bet juk ne as kalta kad jos pasikore :3
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPen. 08 20, 2010 2:55 am

Yomi_yomi rašo:
bet kaikuriems zmonems taip paprasta nusizudyti >.>.... nors ja.. jie juk nezinao kad atgims gyvunu.. ir reiks praeiti gal koki 800 000 000 gyvunu rusiu kol vel taps zmones -_-

sakyciau net labai sunku nusizudyt. Turi turi daig drasos kad dristum pries save ranka pakeltT_T....
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPen. 08 20, 2010 4:12 am

Dynce, is vienos puses sutinku su tavo teiginiu kad nusizudyti reikia drasos. Taciau is kitos puses jis yra neterisingas nes nusizudydamas issivaduoji is savo kanciu (fiziniu, psichi9niu kad ir kokios jos bebutu) tu tiesiog nebeturi drasos ir ryzto gyventi toliau
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptySk. 08 22, 2010 5:43 pm

Mitsu ~ sutinku jei tikrai yra rimta priezastis kai neturi ryzto ir drasos gyventi taciau viena pasikore tik del to kad ja paliko bernas,nu tai ar cia logiska? Man 5 klasej bernas kuris man patiko pasake kad su kaliausem nedraugauja ir pridure kad baidykle grazesne uz mane... taip tada buvo mintis nusizudyt bet pagalvojau kad tai butu labai kvaila bus tu bernu juk >_> bet kad as baisi tai dar dabar tikiu ...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 08 23, 2010 1:38 am

Yuu-chi, jis buvo visiskas asilas. Del tokio tikrai nebuvo verta nusizudyti, net pergyventi. Tik pagalvok kokio bjauraus charakterio vaikinas turi buti kad izeistu mergina sitaip? ypac kai grozis kiekvieno yra suprantamas vis kitaip :) Todel tau noriu pasakyti jog esi grazi :) tikrai esi grazi :) net vidutiniskai patrauklia asmenybe jo nuostabus charakteris kazkam gali padaryti graziausia pasaulyje:3
O siaip as savizudybes atvejo dar negirdejus tokio kurio as galeciau pateisinti, galbut yra bet as dar negirdejau. As tik Eutonazija kaikuriais atvejais pateisinu
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 EmptyPir. 08 23, 2010 7:10 pm

Yuu-chi tu tikrai labai grazi lyžt
o tokius bernus reiktu saudyt o ne zudytis del ju... Die,biatch!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Yuu dienorastis? xD
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ingridos dienoraštis ^^
» [the Renaissance] dienoraštis.
» Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: