Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ingridos dienoraštis ^^

Go down 
+6
Dynce
windblast
appl-
wakachi.
Gi~
Ingirida.
10 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 1:36 am

Taigi, nusprendžiau ir aš neatsilikti nuo šio forumo naujienų ir pradėti rašyti savo dienoraštėlį yup Kadangi čia retai pradėjau lankytis, tai bus proga dažniau čia lankytis ir aprašyti savo įvykius, tačiau nesistengsiu rašyti čia kiekvieną dieną, nes nelabai ką ir turėsiu pasakot :D Bet turiu prisipažinti, nelabai žinau nuo ko čia pradėti :lol: Taigi, gal pradėsiu nuo šiandienos įvykių :}


Taigi, kaip ir kiekvieną rytą išėjau į mokyklą, bet jau per pirmą pamoką buvo sugadinta nuotaika Nooo Reikėjo piešti grupėse, kitaip sakant, reikėjo daryti grupinį darbą. Buvo viskas kaip ir gerai, kol nepradėjo išsidirbinėt mano EX-BFF (buvusi geriausia draugė). Gerai, kad turėjau ausines, tai nieko nelaukdama įsikišau jas į ausis ir stengiaus nekreipt dėmesio į tą idiotę...
Po mokyklos, vakare, su Gintare (Gi-chan~) ėjom į miestą Friends dance :D Pirkau kaiką kaikam :D o kitaip tariant kaiką labai mielam žmogeliukui :D ir netikit, neatspėsit ką ir kam pirkau? ;D Žodžiu, buvo smagu mieste xD Na, daugiau kaip ir nieko gero nenutiko, tai manau pirmam kartui užteks tiek rašyt Makeup

Sayonara!!~
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 1:38 am

hehehe, aš galiu atspėt Happy Dance
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 1:41 am

Tu tai gali atspėt, bet geriau laikyk tai paslaptyje, nes primušiu jei išduosi ;D
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 1:54 am

Matot kokia bloga mano pusseserė? Matot? Jeigu man kas nors atsitiks iš karto ją kaltinkit ;DD arba kirise nes ji irgi kartais nori mane primušt xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 2:20 am

Man atrodo aš irgi jau žinau. yup :DDDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 4:14 pm

o as nieko nezinau XDDD (varkse Gintare xDDD)
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 6:54 pm

Taigi, šiandien buvau Šiauliuose apsiprekint ;D Nieko gero labai ir nenusipirkau, tiktai džinsus ir megztinį tokį. Nufotografuočiau parodyt, bet, kad fotikas jau porą mėnesių be gyvybės ženklų guli ;DD Tiktai buvo labai šaltą lauke, tai vos grįžus šildytis pradėjau :D Tai va, šiandien nieko įdomaus kol kas nenutiko. Tai ir baigsiu čia :D
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 6:55 pm

O taip, kaltinkit mus su Kirise, jei Gintarei kas nors atsitiks :D dabar mes liksim kalčiausiomis :face: :D
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyKv. 10 08, 2009 10:28 pm

Taigi, kaip matau čia seniai lankiausi, tai gal iškart pradėsiu nuo įvykių :D
Savaitgalis buvo šlamštas ;D reikėjo labai daug ND daryt.. Pirmadienis buvo labai pasakiškai nerealiai fainas :D kadangi buvo mokytojų diena, tebuvo vos keturios pamokos, ir tai sutrumpintos :P Antradienis buvo paprastas, nieko įdomaus, tik tai, kad šiek tiek laiko praleidau su Gintare :] Trečiadienis buvo irgi nerealus, reikėjo fotkintis visai klasei, tai iš paskutinės penktos pamokos nusimuilinom yup ir dar iš anglų kalbėjimo gavau 10 Applause Na neveltui noriu anglų kalbą studijuot :P Šiandien buvo nekokia diena, gavau iš lietuvių 7, nes reikėjo pasakot išmokt, o aš visą laiką iš sąsiuvino skaičiau.. Dar turėjo šiandien ateit laiškas iš Pietų Korėjos, bet neatėjo Nooo Žodžiu, daugiau nieko gero neįvyko
Tai ir baigsiu čia. Iki greito susirašymo ~ Hugs and kisses ~ ;D
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyKv. 10 08, 2009 11:08 pm

Jinai bloga, antradieni mašinas spardė xDD O šiaip visai linksmai pabuvom ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyKv. 10 08, 2009 11:30 pm

mašina??? xDD omg xDDD
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyPen. 10 09, 2009 6:55 pm

Aha, man labai patinka mašinas spardyt :D Įdėčiau ft, bet neleidžia man kažkodėl ;DD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 10, 2009 12:46 am

ooooooo tai atsiusk per skypa !! xD
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyŠt. 10 10, 2009 2:22 am

paprašyk Gintarės, Jinai dažniau būna prie kompo, ir jinai turi tavo skype ;D
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 10 21, 2009 9:45 pm

Na va, kaip matau seniai čia berašiau. Taigi šiek tiek papasakosiu kas pastaruoju metu nutiko.
Taigi, buvo Gintarės gimtadienis. Šeip labai smagiai pasibuvom, pridurniavom, darėm CHUBBY BUNNY ;D tas buvo nerealiausias ;D buvo labai CRAZY ;DD
paskui buvau Vilniuj savais reikalais, užkniso ten būt ;DD mokslai tai išvis. Nu kartais gerai sekas, bet kartais tai išvis...
Karoč, (sorry už tą žodį jei ką ;D ) gera drauge beveik išdavė ;DD nu ir žodž visokios nesamonės kitokios nutiko ;D
Žodž, tam kartui ir baigsiu ;D



Hugs & kisses ;D
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 10 28, 2009 5:09 pm

Ingridos dienoraštis ^^ Kawaii
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 11 18, 2009 9:43 pm

Ingridos dienoraštis ^^ Kawaiisnackies
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyAntr. 11 24, 2009 9:11 pm

Ingridos dienoraštis ^^ Mamegomakawaii
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyAntr. 11 24, 2009 9:14 pm

Wow,dėl knygų tau pasisekė,nors seniai nebeskaitau Twi,seniai pabodo. ;D
Ir tas fortune cookie mielas. ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyAntr. 11 24, 2009 9:47 pm

Aha, man ir jau jis pabodo, ir visai nėra entuziazmo važiuot žiūrėt jaunaties xDD bet neesmė, turbūt važiuosiu su tavim vistiek (matai kokia aš gera *angel* xDD)
dar nepasakei kad tau padovanojau tavo išsvajotą lūpų blizgesį xDD ir šiaip toj foto dar nebaigtas pakabukas, o kai padovanojau jau baigtas buvo, grazesnis ;D bt Ingos fotikas sugedęs (ot žiopla, numetė ;D) tai negali nufotkint!! ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 11 25, 2009 2:13 am

Kiki ~ mane tai Twilight'as užveda ;D paprastai aš knygų neskaitau, nu bet šitos tai užveda ;D dabar jau baigiu įpusėt antrą knygą perskaityt (per puse dienos o.O čia pažanga yra ;D ) taigi perskaitysiu ir kaip tik filmą žiūrėsiu ;] visi sako, kad geriau pirma knygą skaityt ;}
Gi ~ joo, tikrai tu gera kartais, kai nuotaika gera ;D o be to tau sakei reikia į Šiaulius, tuo pačiu ir aplankysi juos. O dėl filmo tai niekis - galėsi nežiūrėt, pamiegot salėj, pažadinsiu kai pasibaigs ;D
Aš netyčia savo fotiką vasarą numečiau nuo palangės ;D bet ir taip jau jis buvo senas, o dar ta firma HP leva ;D Prašiau vasarai fotiko, nes su tėčiu važiuosiu kur nors, tai reikės pafotkint ;DD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 11 25, 2009 2:36 am

O kai aš buvau paskolinus jaunatį tai neskaitei b*e xDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 11 25, 2009 2:40 am

Aš tingėjau skaityt, nes neturėjau laiko daug ;D o dabar kai savaite visa laisva ir nėr ką veikt tai ir skaitau ;D iki šeštadienio reik perskaityt ;D
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 11 25, 2009 2:44 am

Kai knygą perkaitai,tai po to nusivyli filmu,taip man buvo,jau praeitą vasarą visas keturias dalis buvau perskaičiusi,ir kai jau buvo Saulėlydžio filmo premjera,tjp buvau užsivedus,bet kai pamačiau aš tą filmą ~ grynai nusivyliau,kad nieko gero nesugalvojo.Tada jau pabodo twi ir atsirado manija Japonijai. ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ EmptyTr. 11 25, 2009 2:46 am

Nu man antra knyga šiek tiek nuobodžiai skaitosi. Pirmoj knygoj buvo daug dialogų ir mažai aprašymų, o antroj atvirkščiai ;D tai dabar laukiu filmo, palyginti noriu ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ingridos dienoraštis ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ingridos dienoraštis ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 17Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Yuu dienorastis? xD
» [the Renaissance] dienoraštis.
» Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: