Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ingridos dienoraštis ^^

Go down 
+6
Dynce
windblast
appl-
wakachi.
Gi~
Ingirida.
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 2:51 am

Kiek girdėjau,ta pati scenaristė rašė,kaip ir Saulėlydį,tad tūrėtų būti vėl nekas ;DD
Klasiokės užkniso,vis zirzia kada nusipirksiu trečią dalį ~ _ ~ Va kai man buvo Twi manija [praeitą rudenį],dar niekas nežinojo apie šią knygą ir visus reikėjo įtikinti perskaityti,o dbr visos tiesiog akis išpūtusios,kad aš nesidomiu Twi. :DDD Tas pats ir su filmu,niekas negali patikėt,kad aš neisiu. ~ _ ~ Dbr jau taip išpopuliarėjo ta knyga,kad net kiekvienas durnius žino. ~ _ ~ Greit susidėvi,kaip ta mada su emo. ;DDD
* Nu čia savo nuomonę išreiškiau,nieko blogo neturėjau prieš. ^ ^"
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 2:57 am

nu jo, aš taip pat manau. kai prasidėjo užsieny twi manija galvojau kad visai gal įdomu būtų pažiūrėt/paskaityt, bet nei knygos nei filmas įspūdžio nepaliko ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 3:01 am

Na aš kai pirmą kart apie Twilight'ą išgirdau, man visa tai pasirodė šiek tiek vaikiška, nes vampyrai - žmonės - vilkolakiai... ir net nesidomėjau iš tiesų. Bet paskui kažkas man apie tai papasakojo, po to pažiūrėjau filmą ir tada perskaičiau knygą. Iš tiesų - juk į filmą visko nesutalpinsi, nes nemanau, kad kas žiūrėtų filmą kuris truktų 3-4valandas. Bet tiesą sakant filmas patiko, o knyga tai ;o susipina fantazija su realybe ir visa tai duoda įdomų skonį (perkeltine prasme jei ką ;D ) kol kas antra knyga manęs taip neužvedė kaip pirmoji, bet prikausto prie sakinių ir vis labiau norisi sužinoti kas ir kaip bus.
Mano mama perskaitė jau dvi knygas, ir džiaugiasi kad filmą pažiūrėjo, ją taip pat tas mįslingumas prikaustė, o ji taipogi nėra knygų mėgėja. Ji labiau pasineria į kryžiažodžių pasaulį.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 4:25 am

WTF su tuom twilaight, kaip buvau kinoteatre su giminaiciais ziureti to filmo (nes dar kiti gimines ikalbino -_-") ziuriu ir matau kaip kazkoks biciuks nusitempes mergina i miska klykau jai i ausi -PASAKYK KAS AS ESU! PASAKYK!!
Tuo metu pradejau kitus zmones metiti is popkornu XDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 4:53 am

geras!! xD neturintis kantrybes windblast xDDD
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 4:32 pm

Na čia kiekvienas žmogus turi savo nuomonę apie Twilight'ą ;D
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 4:40 pm

Iš pradžių labai patiko,naktimis sapnuodavau Edwą,bet po to prasidėjo depresija,kad tokie vaikinai neegzistuoja. x _ x tad dalinai mečiau. :DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:04 pm

man nepatinkas tas twilaight... na kai zejau tai toks seipsau pasirode, o dabar jau darosi bloga nuo to filmo mano klasiokes tesiog isimylejusios kalba ir kalba apie ta nesamone jau uzkniso... Rain
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:06 pm

OMG, kaip galima pamest galvą dėl Edwos? ;DD Fuj, aš jį pirmą kart pamačius vos neapsivėmiau ;D šiurpuliukai perėjo vien jį pamačius ;D

Aš nesu kol kas pametusi galvą dėl viso šito, nekalbu prie visų kaip pamišus, man tiesiog yra susidomėjimas, o ne visiškas proto pasimaišymas
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:33 pm

Aš ne apie RPattzą,ankščiau biški simpatiškas buvo [loool],o dbr tj jau kiti laikai xDD
Mano klasiokės kliedi apie Edwą per pamokas,atrodo,kad nėr kitos temos pokalbiams. ~ _ ~ Nu nebent klasėj dar yra emo burelis,tad ten žinoma diskutuoja apie emo,pagonis ir gotus. x _ x
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:42 pm

Omg, kokios žiaurios temos ;D
Mano klasiokės kelios irgi ankščiau kliedėjo dėl to Twilight'o ;D aš klausdavau apie ką čia jūs šnekat, o tos aj apie knygą, sakau tai papasakokit, ir kai užsivesdavo tai galo nebūdavo ;D tik skambutis mane išgelbėdavo ;D
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:52 pm

Nūūū,panašiai ir man gresia.. ~ _ ~ Pvz,žn kai kitos "fyfos" klasiokės,kurios neturi laiko pasiskaityti kitas Twi dalis angliškai ima ir prilimpa -"Papasakok,kas bus trečioj dalį..o kas ketvirtoj??".. ~ _ ~ Nu man nieko kito nelieka daryti kaip viską atpasakoti.. Rain
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:56 pm

oh gosh ;o užjaučiu tave ;D
aš jei jau labai norėčiau skaityt ir neturėčiau knygų vistiek bandyčiau skaityt angliškai, kad ir ne viską suprasčiau, bet esmę tai įkirsčiau.
Aj, nu bendrai gi jos fyfos, joms ne prestižas skaityt angliškai, kam kvaršint galvas kažkokiomis užsienietiškomis nesamonėmis, kai joms geriau yra apie madą nuvalkiotą žinot daugiau lol ;D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 5:56 pm

gaila kad pas mane klasei nera emo burelio Rain ... man tik kvailai atrodo kai per mates pamoka mano keturios klasiokes kurios netoli manes sedi visa pamoka kalba ir kalba apie ta filma, arba ziuri ju foto ir svaigsta kokia grazi pora... man nuo ju kalbu jau bloga darosi... o praita savaite jos kure plana kaip nuvaziuoti i kino tetra... Rain
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:00 pm

dėkui dievui pas mane klasėj nėr emo ;D bet kadangi aš vienuoliktokė, tai dabar esam išsibarstę, einam į skirtingas pamokas, ir matiekoj sėdi tokios penkios fyfos ir jos irgi šneka apie tai, tai patikėkit man yra didžiausia laimė sėdėt kitam klasės gale prieky, kad negirdžiu jų sapalionių koks gražus Edwa ir pan ;D
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:01 pm

Ingrida ~ Nu jos didžiąją dalį su savo "berneliais" praleidžia,tad nieko keisto,kad jos neturi laiko. xD
Dynce ~ aš priklausau grupei "Kiekvienas už save",tad vietoj su kuo nors bendravus iš klasės,aš geriau pasisms'inu su frmiečiais. ;D Na o emo bureliui priklausyt nenorėčiau,nes tektų kiekvieną savaitę eiti į tokį parką miesto centre,ir ten atlikinėti apeigas. o _ o Garbinti medžius,dangų... x _ x nu kaip pagonys xDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:04 pm

O Dievulėliau, Kiki, aš irgi nenorėčiau priklausyt emo grupei ;D žiauru biški ;D ir tau pavydžiu kad per pertraukas gali sms'int ;D pas mane visi atsilikėliai telefone, nebendrauja su manim, tai tenka klausytis sapaliojimų visokių ir pan ;x Very angry
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:06 pm

omg, prisiminiau kaip per ingos gymsę Edwą vaidinau xDD daaa xDD

naaa, mano klasiokės kadangi yra ŽIAURIAI atsilikusios, tai aš jau buvau knygos dvi dalis perskaičius, filmo pirmą dalį pažiūrėjus ir dar šiek tiek laiko praėję, tada viena klasiokė~ žinok vakar kokį įdomų filmą žiūrėjau~ Saulėlydis!!!!! aš taip nužiūrėjau ją xDDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:06 pm

tas emo burelis kaip kokia sekta jei butu pas mane klasei toks tai as prie jo nepisideciau bet butu visai cool tureti tokius isprotejusius klasiokus vis ne kokias fyfas kurios twilaight ir kosmetikos zinoves
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:11 pm

Citata :
omg, prisiminiau kaip per ingos gymsę Edwą vaidinau xDD daaa xDD

xDDD

Dynce ~ nu maždaug kaip sekta,bet kas juokinga,tai kad gotės [ta emo grupė],šoka "Energy" šokių klube xDDDDDDD Ir planuoja biški paaugusios šokti "Tina Dance"'e xDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:13 pm

Gi ~ oh gosh, prisiminiau ir aš, kai lūžau tada iš tavo tų plačių antakių xDD bet kaip žiūriu tavo klasiokės atsilikusios labai ;D nu aš pvz neseku visų Twi naujienų, o tik kada filmas pasirodys žinau.
Dynce ~ pas mus net visoj mokykloj tokių nėr, nu nebent tokios devintokės naujos, iš Gi šūlės, bet jų tik šukuosenos tokios emo ir stilius, bet jos nesirenka į būrelius. o pas mane klasėj tai toks atsilikėlis yra, visada savo kokias nesamones užvelia tai..
Kiki ~ omg, kokios idiotės ;D o aš kiek žinau, tai Tina Dance yra labai nekokia grupė, nemoka jos šokt bent jau aš taip matau kai jas rodo per TV, nes taip jos nusigrybauja kartais kad oj oj oj ;D
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:18 pm

Jos mano,kad tai super šokių grupė xDDDD Bet kaip žiauriai atrodo..žėjau kartą jų šokių pasirodymo vid tj toks geras vaizdelis xDD Aplink fyfų 20 ir tos trys emo,su tamsiu špakliu,žydų simbolikos grandinę per kaklą persimetusios ir hip hop'erių apranga apsirengusios xDD Kai pamačiau ~ lūžau xDDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:21 pm

Jau įsivaizduoju tą vaizdą xD bet vistiek pažiūrėt norėčiau ir dar juoktis iki pilvo skausmo priešais jų akis xDDD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:28 pm

pritariu, juoko tai būtų xDD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 EmptyTr. 11 25, 2009 6:28 pm

Jei tik rasiu > . < Kažkur video gagoj ;D Paieškosiu kada. xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sponsored content





Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ingridos dienoraštis ^^   Ingridos dienoraštis ^^ - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ingridos dienoraštis ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Yuu dienorastis? xD
» [the Renaissance] dienoraštis.
» Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: