Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Go down 
+11
*Kirise*
yuu-chi
Klaudija
windblast
Makeshift
yynnggee
Dynce
Gi~
wakachi.
appl-
Yomi_yomi
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptySk. 02 20, 2011 11:58 pm

yra tokie zmones... kuriuos tiesiog pamatau.. ir man jie taaip nepatinka O_O...
vot tai ji kaip justin bieber isgarsejo per intika xD..ir as ju abieju nepernesu (kazkodel) XD
naganonoteiou..
beckii =_=
naganonoteiou vienu savo kojos pirsteliu uzmustu betkoki zmogu :D...
tai kokiu velniu jeigu japonijoj pilna talentingu zmoniu,reikia atvest dar daugiau "auksiuku"..is kazkur? o.O>>..
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 02 21, 2011 1:21 am

o man visai gerai ta becki pašoko. nesuprantu... jejgu Becki būtų japonė manau tu net nedrystum ištarti blogo žodžio apie ją.... nesuprantu ko kiti pavydi taip jai... Juk ji neviena. Db imkin ir nekeskim visų žmonių kuriems pasisekė...pasisekė į JP nuvaryti... -_-
Tu irgi šokai Danjo ir jejgu netyčia tu išpopuliarėtum ir taves visi nekestu ir kaip jaustumės?...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 02 21, 2011 4:28 am

Galiu paklausti viena? jeigu tau taip nepatinka tai ko tu ziuri? Gerai gal ta mergyte ir susoko kvailokai ir delto ispopuliarejo. Bet kas mes toki esam jog galetume teisti japonus kai patys Mineda i slove istempem nes jis mum buvo juokingas? Niekas nepagalvojo jog jos populiarumas gali buti dirbtinis? Visi megsta pasijuokti, o jeigu ilgai kazka ziuri tai ir patikt pradeda.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 02 21, 2011 7:02 pm

jeigu ji butu japone.. nzn ,apie ja nks nerasytu ir nezinociau >_<..
o Minedas, nemanau kad jis istikro toks glusas >D..
gal is tikruju jam tokiam liepe vaidinti.. as tikrai taip manau. okaay okaay.. bet man ji vistiek ziauriai nepatinka o.O... arogantiskas zmogus.kaip ir byberio nemegstu. alioo? juk reikia kazko nekesti/nemegti.. nesuflandersiskesiu dar o.O
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 02 21, 2011 9:37 pm

aš kažkodėl gyvenu ir be tokkių žiaurių nekentimų...(išskyrus jej atsiminu MTV avpdoanojimus ir TH fanus tada aš suaršėju... xD) kas iš to... Pabandyk pasijusti jos vietoje. ar tau geriau, kad kažko tiek nekesti už nieką, kuris tau nieko nepadarė ir padaryti kitą žmogų jaustis nejaukiai, kad jis populiarus...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 02 21, 2011 10:07 pm

Seip nekesti konors tai tau niekas neuzdraus. Tesiog galetum savo nuomone sau pasilaikyt^^
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyTr. 02 23, 2011 2:04 am

o kodel butent TH fanai??...
kisvis betkokie fanai uzknisa!.. pvz as.. as esu myv fane.. todel su greta nebendravau kelias dienas kol ji neatsiprase kiek stume koks jis lievas ir pan xD...
betkokie fanai, grupes ar atlikejo kurio nekenti yra tavo priesai xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyTr. 02 23, 2011 2:50 am

taip zinau tai XD... bet jau visisnai ne i tema stumpti ant kitu zmoniu tai irgi nera gerai >.>.. ieina i kienors puslapi ir pradeda isniekur nieka ant to zmogaus varyti
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyTr. 02 23, 2011 5:52 am

POHUI TOS PAMOKOS> JOS GYVENIMO NEPAKEIS


Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 8:12 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyTr. 02 23, 2011 10:51 pm

UsakOu rašo:
o kodel butent TH fanai??...
kisvis betkokie fanai uzknisa!.. pvz as.. as esu myv fane.. todel su greta nebendravau kelias dienas kol ji neatsiprase kiek stume koks jis lievas ir pan xD...
betkokie fanai, grupes ar atlikejo kurio nekenti yra tavo priesai xD

man kiti FANAI nekliudo bet stupid Fangirls nors iššaudyk visas >.<
TH nesupratingi fanai, nes jie yra trenkti ir ...ir trenkti... aš vis pamenu MTV apdovanojimus.... Kiti th fanai buvo supratingi ir normaliai rašinejomes bet su kitais išsikoliojom.....
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyKv. 02 24, 2011 12:31 am

grete-uzuojauta... nekenciu matematikos..ypac kai prie lentos... stengdavaus sestis i tolimiausia suola kad nepastebetu x_X.....
oh.. mano sesuo TH fane xD na nzn kaip dabar..ji klausosi byberio... rihanos.. lady gaga ir kitu loxu kuriu nekenciu.. viso to "populiaraus" sh.. =_=..kai ji dar neisvaziavo mokintis i profke, sukure svetaine.. tokiu deebilisku pavadinimu :D tokyohotelvaiva.webs.com XDD... ommgf.. tai buvo copy paste is wikipedios..diena nakti ziuredavo ju klipus.. kaulitz plakata turejo O_O. slykstu.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyKv. 03 03, 2011 2:05 am

Grete, jergau varksele tu, visiskai tave suprantu, kartais baimes apimtas zmogus negali padaryti nieko, man panasiai buvo viena akrta kai mokytoja sunervavo jos aukletiniai ji juos musu akivaizdoje apstauge buvo pikta o kaip tik sekancia mane pakviete atsakinet ir tokia itampa klaseje tvyrojo as pradejau atsakinet, lyg viskas nrm kazkas is kalsioku kalbejo ta pradejo staugt pertrauke mano kalba ir viskas, mane taip isgasdino kad visa pradejau drebet ir pamirsau ne t ka atsakinejau xD bet poto ji pamate kad man jau nekas tai as kita pam atsiskaitinejau xD

UsakOu kaip matau su sese nelabai sutari, taciau daugybe zmoniu, klausosi lady gaga bieberio ir visu kitu, istiesu juk jie yra populiarus dabar ir nemanau kad tai turetu buti kazkas nuostabaus. juk visos gatves skamba nuo lady gagos sklindancios is kienonors mbl
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyKv. 03 03, 2011 5:50 pm

kaip as ju nekenciu..
ta lady gaga.. visur.. skaiciau,kaip ji sako daina per 5 minutes sukure xD
lame.. ju visur pilna..tai taip knisa o.O..
o dar tecktonikas.. suprantu,kad galbut kokioj diskotekoj .. bet ji atsiseda,pasileidzia kazkokius vejus ir sedi kaip mumija..man taip slyksciai skamba xD.. kaip galima klausyt XD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPen. 03 04, 2011 11:55 pm

as pradedu itarineti jog tu esi heitere.. pvz.. kodel isviso tu uzsirovei ant laidy gagos.. jog jinai sukure tas isgarsejusias dainas ( isskyrus ta daina kuria dainavo su Beyonce).. ji savo jegomis viska padare O_o.. pianinu sugrodavo jas ir pati sudainuodavo.. as net nematau del ko cia reikia kabinetis .. dar jinai mane zavi savo originalia isvaizda.. bet svarbiausia jog ji nusipelniusi dainininke... ir tu del nieko pradejai ant jos varyti.. jai tikrai yra kazkas blogai su ja.. tai parasyk XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptySk. 03 06, 2011 11:12 pm

aha. Pvz man Lady GAGA PATINKA. Ji dievina japonija... ne dėl to ją mėgstu ... gėtė tai jau pasakė. O daina bad romance man primena lb fainus laikus kaip: mes su Gintaria tokia šokdavom per gitaros pam, o ji dainuodavo... awwww.. pameni tai grete?
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 03 07, 2011 2:08 am

lady gaga kopina nuo madonos viska xD.........
as daug ko nekenciu o.O...
tiksliau pradedu nekest visko ka "ljuwina ;*" mano daune systra o.O. pvz ruslano prisisiuntus.. tik girdziu "....meile tai likimo dovana".... Reach a love
o as negaliu normalios muzikos klausyt , tai uzdu*ina. mane uzknisa visur girdeti tas dainas. jeigu ir jos geros, bet mokslu metu pradzioje tiek ir tegirdziu autobuse... klasej visur "popopopo poker face.. popopo..." ir taip kelis menesius kol naujos nesukuria .. ko cia visi kraustos is proto.. as nekenciu ne japonisku grupiu loveriu xD..
ir imu nekesti G-dragon.. nes greta amzinai klausosi per MP3 jo dainu..net ir per pamoka,ir vaiksto apsinesus ,uzsikisus viena ausi tai manau manes net negirdi.. visados vien pasakoja "g-dragon..big bang.. maciau toki klipa.. ten jie bego... merga nuzude.. tada pfff. tada taip ir anaip jie padare.."........
tikrai tuoj pradesiu nekest GD =_=
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 03 07, 2011 3:04 am

Krsite- aha pamenu
Usakou- omg kokia lady gaga populiari tavo klaseje XD.. mano klaseje niekas nesiklauso tokios siuolaikines muzikos XD.. bet tikrai manau kad ir tu kazka megai/megsti taip kad su savo kalbomis uzknisdavai Greta XD (ji gal tau kersija XDD)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPir. 03 07, 2011 10:12 pm

ne..ji per durna kad atsimintu xD.. joke.. ji visados uzsikimsus ausis su g-dragon.. ( pirma as atnesiau ,ziurejom jo klipus.. pradejo stumti ,sako loxas ir pan.. ) po keliu savaiciu baige isprotet greta del g-dragon.. ir dabar turi kelias kitas dainas ir beveik visas g-dragon bei big bang..ir vien ju klausosi.. man jau nuo ju bloga.. man GD patinka,bet greta uz*isti baigia!.. arba peza "kiek kartu per diena ziuri ta klipa (irgi g-dragon) sakau nei viena. ta vel mala : as vakar gal desimt kart ziurejau ... ple ple..... =_=
o lady gaga per gerkle lenda.. kazkokia reklama budavo kur dainas parsisiust reklamuodavo,tai visados pati pirma gagos daina.. isvis man bloga nuo jos, nes visi snargliai klausos zodziu visur,.....
arba onej kazkokia snargle is mano kaimo pasirasius "bad romance" ... isvis.... Reach a love
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyAntr. 03 08, 2011 4:15 am

ZMONES SIAIS LAIKAIS VIENODI


Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 8:08 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyAntr. 03 08, 2011 5:57 pm

oh shit.. kai daug skaitau garsiai angliskai man pradeda pintis liezuvis ir trukti oro xD,,...
sh ta meile..bent jau tokiam amziuj.. smegenis uzkemsa ir daugiau negali blaiviai mastyt.. kaip duhas apsineses.. aj beto visi bernai melagiai.. =_=
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyAntr. 03 08, 2011 10:43 pm

Angliškai garsiai sunku skaityti? Amm.. Na man kažkodėl labai lengva.. Na tai gal dar įtakoja, kad pusę laiko kalbu angliškai dažniausiai šiuo metu ir kitų savanorių mūsų anglų grupėje neatsiranda ir sėdi jie visi tyliai, beveik laikydami užrašą "invisible" ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyTr. 03 09, 2011 2:05 am

nezinau.... bet as 20 puslp angliskos knygos skaiciau garsei.. tada ir paskaudo
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPen. 03 11, 2011 9:52 pm

Yomi_yomi, as visdar negaliu atsizaveti tuo kad tu grasiai skaitai :D nes istiesu tai jog namie garsiai skaitei nekarta jau rasius esi ir tiesiog, nezinau galbut jog tai bent jau man nelabai iprasta.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyPen. 03 18, 2011 10:16 pm

ZMONGAUS TALENTAS TOKS TUSCIAS tp://img25.imageshack.us/img25/2751/reimlm.jpg[/img]


Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 8:09 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 EmptyTr. 03 23, 2011 12:43 am

Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Atvaizd0338


Paskutinį kartą redagavo Yomi_yomi, Pen. 12 27, 2013 8:10 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...   Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD... - Page 11 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...
Atgal į viršų 
Puslapis 1112Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Yuu dienorastis? xD
» Ingridos dienoraštis ^^
» [the Renaissance] dienoraštis.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: