Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Manga lietuviškai

Go down 
+20
Misa
Rendy
G-monster
Niya~
Himeji
MoiManaMois
Miku♥
Yomi_yomi
Mitsu-chan
Scream
appl-
windblast
Ayu-chan
Dynce
Nina.
Makeshift
*Kirise*
Seta
wakachi.
Kyami
24 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Kyami
Važiuoji į aerouostą
Kyami


Pranešimų skaičius : 32

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPen. 10 30, 2009 6:07 pm

Manga lietuviškai Manga1
Pagaliau Rytų komiksus galima išvysti ir Lietuvoj! "Obuolys" jau yra išleidęs 17 mangų lietuviškai, kurias jau galima įsigyti knygynuose ir internetinėje parduotuvėje Level.lt


Kokias mangas lietuviškai jau esatę skaitę, o gal net įsigyję? Ką manote apie šią idėja, ar esate patenkinti vertimu? Ir kokias mangas norėtumėt, kad būtų išverstos lietuviškai? :3
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPen. 10 30, 2009 6:36 pm

Dar neesu nei vienos įsigyjus T _ T Bet reiktų ^^
Norėčiau,kad išverstų visas Watasės Yuu mangas,tada Elfen Lied,Koizoros,Vampire Knight mangas * Q *
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPen. 10 30, 2009 6:39 pm

turiu 6 knygutes.. nieko gero -___-
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPen. 10 30, 2009 11:33 pm

Turiu tik visas Princese Ai dalis. O is drauges pasiskolinau Meridija, Taro kortu kavine, Helsinga, Arkos angelus ir vampyru medziotoja. Is tu kur pasiskolinau tai pirmos dvi patiko, noreciau tesiniu. Vertimas nera blogas, apskritai, manau, puiku, kad leidzia tokias knygeles Lietuvoj, tai tikrai geriau negu nieko.
Atgal į viršų Go down
Makeshift
Pekinas
Makeshift


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 235
Amžius : 28
Miestas : Vilnius

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 10 31, 2009 3:21 am

Errr turiu bene visas XD.
Išskyrus Speed racer'io 2,3 dalis nes man nepatinka žanras '''>___>

Dėl vertimo tai manau dar dar, nors man asmeniškai geriau būtų anglų vertimas, geriau skamba and stuff XD.
O labiausiai iš išverstų turbūt nepatiko tik Persikė XDD ir WarCraft.
Laiką prastumt tai pats tas >w<
Ir pritariu Ai, geriau taip negu nieko ^^
O išverst lietuviškai visas galėtų, aš nieko prieš : DDDD.
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPen. 11 06, 2009 2:31 am

Turiu 22 mangas. Esu mangas pirkusi is sios internetines svetaines (atsiunte gan greitai ).
Saunu, kad ir Lietuvoje yra mangu, bet ju labai mazai, o uzsienyje simtai. Butu neblogai lietuviskai perskaityti ir isigyti Death Note, Vampire Knight. Geriausia tai tikrai visas isversti bent didesnis pasirinkimas bus. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptySk. 12 06, 2009 12:21 am

Yup yup, turiu bene 30... puse ju DB.
vertimas padorus, tik man asmeniskai angliskai labiau patinka. as labiau gaudausi (no life)
noreciau kad pradetu verst yaoi mangas Fall in love (imposssible Rain ).
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptySk. 12 20, 2009 8:22 pm

Aš mangų neperku |D
Bet skaitau draugų verstas į lietuvių arba verčių pati ; D
Aniki bendruomenės vertimai gana gerai }
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 01 02, 2010 4:08 am

Turiu tik Arkos angelus. Na, tokia nebloga, bet nlb, nlb : )
noriu labai perskaityt Taro kortų kavinę.. Nežinau net kodėl : D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 01 02, 2010 4:24 am

Taro kortu kavine labai labai idomi manga^_^
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 01 02, 2010 4:35 am

Aha, as irgi skaiciau Taro kortu kavine. Labai faina knygele, noreciau tesinio sulaukt :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 01 02, 2010 4:40 am

dabar dar labiau noriu : D
Dar mamai sakiau, kad noriu prieš kalėdas ir tada buvo likus paskutinė.
Ir aišku ją nupirko : D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 03 08, 2010 4:52 am

Esu knygynuose skaičius xDDD
bet nepirkau tik šeip paskaityt užėjus buvau.. Fall in love
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 03 29, 2010 8:34 pm

Lietuviskas turiu tik meridija, bet esu ir taip skaicius LT, nors seip gal geriau angliskai skaityt...
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPen. 04 30, 2010 6:33 pm

Turiu Princesės Ai pirmą dalį ir Bizenghasto pirmą dalį ^^
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 05 01, 2010 3:48 am

as ir butinai norejau gauti nors viena manga, tai pasiemiau vampire hunter d. O dabar jau baigiu ispirkti visas mangas, tik nepirkau dragon ball ir kazkokia ten apie lenktynes.
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyŠt. 05 01, 2010 8:23 pm

Klau turi visas OBUOLIO mangas o_O o aš iš jos pasiemu ir skaitau xD
Atgal į viršų Go down
Scream
LT patriotas
Scream


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 7
Amžius : 28
Miestas : Alytus

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyTr. 05 26, 2010 1:51 am

Gal kas skaitėt Arkos angelus? Nooo
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 06 14, 2010 5:15 pm

As skaiciau, tik nesuprantru kodel neisleidzia paskutines dalies? siaip manga nera labai gera bet skaityt imanoma ^^ viena is tokiu padoresniu :)
O siaip tai lietuviskos mangos man patinka, nnes ju vertimas geriau negu tikejausi, tikrai daug geriau
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 06 14, 2010 8:51 pm

bet kaip as PYYKSTU >.< kodel taros kortu kavines neisleidzia antros dalies jau visus gal metus !? ta manga man labai patiko O_O
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 06 14, 2010 9:28 pm

Aha, man irgi labai patiko..
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyAntr. 06 15, 2010 3:32 am

Yomi_yomi rašo:
bet kaip as PYYKSTU >.< kodel taros kortu kavines neisleidzia antros dalies jau visus gal metus !? ta manga man labai patiko O_O

Net neisivaizudoju nes ta manga man irgi labai patiko, manau jos neisleidzia antros dalies del to kad ji neautentiska, pastebejot kad visu neautentisku mangu leidimas staiga sustojo? o autentiskos ir toliau leidziamos
Atgal į viršų Go down
Miku♥
LT patriotas
Miku♥


Pranešimų skaičius : 13

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyTr. 06 30, 2010 2:25 pm

Skaičius aš ir "Princesė Ai" ir Bizenghastas", "Persikė" ir kitū pav. neprisimenu.^.^
Fall in love
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 07 19, 2010 4:02 am

Aš turiu taro kortų kavinę (buvo labai įdomu skaityti laukiu 2 dalies),Arkos angelai 1,2 ,Persikė 1,2....
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai EmptyPir. 07 19, 2010 4:43 am

bet as manau tai ojg reikalas tas kad skirtingos leidyklos isleidzia...... ar skaitete dragon ball ar naruto tas vietas kur pats autorius pasiraso... tai supratau kad viena mangos serija kuria vienus arba puse metu.... taiva.... kompania obuolys leidzia visas tas kaip ir klasikines mangas.. kuriu jau visos serijos senai isleistos... o ta kita kompanija isleidzia mangu kurios net nezinomos.... tai as manau.. gal tos nezinomos mangos isviso buvo sukurtos nesenai ir cia gal kokios visdar kuriamos mangos... nu tipo kad kaip sukuria manga.. tai ir iskart i lietuva veza isversti i lietuviu kalba ir parduoti
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Manga lietuviškai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga lietuviškai   Manga lietuviškai Empty

Atgal į viršų Go down
 
Manga lietuviškai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kas geriau?Manga ar anime?
» Mėgstamiausi Anime/Manga žanrai
» Manga kurią patariate perskaityti
» Anime/manga kuriuos dropp`inot ir kodėl?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Manga aprašymai-
Pereiti į: