Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Manga kurią patariate perskaityti

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti EmptyPir. 06 15, 2009 2:40 am

Kuri manga jus sužavėjo, ir kodėl ? 👏
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti EmptyAntr. 06 16, 2009 1:11 am

Siūlau perskaityt šias Watasės Yuu mangas ^^ :
Like a Star @ heaven Zettai Kareshi {Absolute Boyfriend};
Like a Star @ heaven Imadoki!
Like a Star @ heaven Alice 19th
Like a Star @ heaven Ayashi no Ceres <333
Pastaroji manga labiausiai įsiminė iš visų mano skaitytų,čia viskas yra,kas man patinka - drama,fantasy,horror,romance,shoujo.Pamenu ant galo graudžiai verkiau.. ;.;
Bet šiaip pastebėjau Watasės Yuu mangų galuose pastoviai apsižliumbiu xD Labai atidžiai sumanytos mangos,viskas visur aišku ir įdomu ;]
Bet,yra BET .. visose mangose beveik taip pat išpiešti veikėjai,ypač vaikinai.Kartais net painioji...vienoj mangoj tas bx mirė,o jau kitoj mangoj jis sveikas gyvas ;D Tj va tjp yra.
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti EmptyAntr. 06 16, 2009 8:30 pm

Na, as mangu nedaug ir teskaiciau. Bet kurios man patiko - Drakonu kovos (nors pvz filmuo nemegau xD) ir Princese Ai. ^^
Atgal į viršų Go down
Aina*~
Pekinas
Aina*~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 260
Amžius : 28

Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti EmptyAntr. 06 16, 2009 9:34 pm

Absolute boyfriend;
Millennium snow;
Vampire knight;
Rosario + vampire;
Wild ones;
Host club...

Čia pakolkas, kiek pamenu 🤡 .
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti EmptyKv. 07 09, 2009 4:49 am

Perskaitykite The tarof cofe(taro kortu kavine). Kaip skaitai taip prisikaustai prie istorijos, pradedi tai isivaizduoti. Nors man ji ziauriai patiko. Tas piesimas ir tos istorijos tokios originalios. Man ipac patiko istorija su katinu kuris pilde norus, dar noriu suzinoti pabaiga, kaip baigesi su alchemiku, bet niekaip neisleidzia naujos mangos!!! :evil:
Atgal į viršų Go down
K-tan
LT patriotas
K-tan


Pranešimų skaičius : 24

Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti EmptySk. 04 18, 2010 7:27 pm

Kelios, kur pavyko ant smūgio prisimint.
MPD Psycho - kam čia psichologiniai patiko? Pabandykit paskaityt. Maža to kad artas pasakiškas, tai ir storyline yra vertas paminklo.
Bloody Monday - jeigu mėgstate detektyvus. Yra ecchi elementų.
Prince of Tennis - nes tai mano favoritas:) ~300 chapterių teniso žaidimo...Nuostabi manga.
Jeigu mėgstate yaoi - Loverprize in Viewfinder (ir visas kitas Yamane mangas), Wild Rock (ir kitus Kazusos mangas), Bondz (bet ten hardcore, tad nerizikuokit jei tokie dalykai nepatinka), mmm, ...kažko sunku visus favus prisimint dabar.
Deep Love - būtina. Būtina!
Atgal į viršų Go down
http://www.asin.lt/
Sponsored content





Manga kurią patariate perskaityti Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Manga kurią patariate perskaityti   Manga kurią patariate perskaityti Empty

Atgal į viršų Go down
 
Manga kurią patariate perskaityti
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Anime kurį patariate pažiūrėti
» Manga lietuviškai
» Kas geriau?Manga ar anime?
» Mėgstamiausi Anime/Manga žanrai
» Anime/manga kuriuos dropp`inot ir kodėl?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Bendrai apie Anime & Manga-
Pereiti į: