Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Daido...

Go down 
+7
*Kirise*
Yomi_yomi
appl-
Ingirida.
Gi~
Dynce
Yuuhi~
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyPen. 03 12, 2010 3:55 pm

Savos priežastys xD
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyPen. 03 12, 2010 4:34 pm

Staigiai jas dėstyk xD
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:13 am

Okay, kadangi senai čia ką nors berašiau *valo voratinklius* reikia ką nors parašyti. Paskutinės dienos buvo gana knisančios, nu bet ką, dabar geriau xD
Svarbesni įvykiai.... Nu ką žinau xD Vardinsiu viską ką pamenu.
Savaitė iki atostogų, pirmadienis. Buvo durna diena, nes atėjau į mokyklą su akiniais x_x (Tep tep, ačkarikas, so what?). Klasiokai pražvengė, nu bet dzin. Trečiadienį nuo vienos žinios buvo daug laimės... Nebuvo 3 LT pamokų (Ačiū dievui). Penktadienį sugalvojom kurt komiksus apie mano vieną klasioką (mokslas, baisus, pasikėlęs ir t.t). Jau turim 2 istorijas *happy dance*. "Žiaurusis gyvenimas prie plento" ir "Mindaugo nuotykiai laukinėj gamtoj". Antroji tiesa sakant man labiau patinka xD Įjungiam dabar savo vaizduotes:
Afrika. Mano klasiokas puotauja drambliu kaip koks tigras (lol). Link jo parbėga aborigenų būrys su ietim, bet po kiek laiko sustoja. Klasiokas pakelia galvą nuo dramblio kaip kokia žebengštis, pažiūri krūvinu žandikauliu ir pradeda juos vytis su žiauria mimika veide xD Aišku, aborigenai į kojas xD Tai tiek xD

Okay, dabar atostogos.
Antradienį teko pabūt sodininku (su kirviu kaip zombis vaikščiojau po kiemą), o šiandien - mechaniku lol (keist padangas nelengvas darbas > . >).
Tai vat, nenoriu čia išsiplėst, o tai piršus man įskaus rašyt.

P.S. Sai, kaip dėl batono? Kaip einas? xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:26 am

wooooooooooow... kokios nuobodzios dienos XD. tai tu gal lesius nesioji ar tik katik istojai i ackariku kluba XD?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:33 am

ot sekas zmonem kada man kas israsys akinius>.< ... man zmones su akineis atrodo grazesni ir protingesni..
O buti ackariku nera blogiau nei buti otakuXD
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:36 am

O turi ką prieš Otaku? xD

Akinius turėjau senai nešiot, bet man jie nepatiko, tai... xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:39 am

aš akinius nešioju gal nuo kokių 6-5 metų tai jau įpratau.. bet man normalių niekaip neišrašo.
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:42 am

pries kaikuriuos Otaku>.< nes jie atrodo kaip nevykeleiXDD
Man patinka Bou akinei su jei visai geria matau^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:47 am

as visdar galiu pasigirti jog esu radusi savo seses pirmuosius akinius.. ir jie gryyynai atrodo kaip hario poterio >D.... tai as juos uzsidedu ir atsisukus i ja sakau ... ar man nusisaut dabar ar kaip tu iseisi XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:54 am

>,< as baisiai noriu but atskarike ir nusipirkt super sustrus akinius, bet uz ju normalia kaina tevai gali pakasti mane su visais akiniais -___- gosh pavydziu jums... is dalies...
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 12:58 am

vat dėl kainos mano mama ir nepirko normalių.. -__-
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 1:02 am

>.< pff as del graziu akiniu ir pati susimokeciu arba tevu isiprasyciau puse sumos... nors man labai grazus buvo vieni pigus akinukai pries simta metu iseje is mados, bet as su jais atridziau super cute... gaila kad visi su dioptijom ir as per juos nieko nematau...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 1:23 am

as tai baisiai NENORIU nesioti akinius O_O.. tai kraupu.. 1.. tu juos turi saugoti (dar kaip pamaciau kaip klau kankinosi su savo akiniais XD, nes juos visados sulauzydavo ir klijuodavo su super klyjais XDDD) 2.man nepritiktu 3. net nezinau kaip man juos pritaikyti prie savo stiliaus XDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 1:27 am

akiniai labai kūl! ir tinka Vkei ir osharėms... aš per Vyšnių varinėsiu su akiniais kietais Smile jej dar bus joniškį nusipirksiu...
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 3:16 am

Ooo.... kažkas prisiminė savo dienoraštį pašerti xD
Kaip pervas nuobodžiai stūmi dienas, bet istorija apie klasioką kieta xD
O ir akinius nešioti nėra jau taip blogai. Mano nuomone jie prideda žmogui žavesio, todėl akiniai yra gerai ^^
P.S. Batono pas mane tonos, bet efekto nulis. O kaip tau sekasi su juo? xDD
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptyKv. 04 01, 2010 4:13 pm

Kol kas nepradėjau dar, nu bet laikas būtų pradėt manau xD
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 04 04, 2010 1:24 am

Aš akinius nešioju, jau jau keist reikia, nes maži man jie jau. O be to, labai jų nekenčiu. Noriu lęšių. Gerai, kad iki vasaros juos turėsiu.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 04 04, 2010 7:32 pm

ha. as ir akinius nesioju, bet as tevu isreikalavau. arba perkat kokius mandrus, arba nesitikekit kad su jais iseisiu i dienos sviesa. Bang turbut nebutu nupirke mandriu, jai jie nebutu tokie pigus T_T
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 12:13 am

Kadangi seniai nerašiau ir aplinkybės dabar tokios, kad man gyvenimas suknistas, tai parašysiu kas įvyko per tas dienas, dėl kurių negalėjau būt meet'ė....


Penktadienis, Gegužės 21 diena. Į mokyklą neėjau, nes buvo kažkokia šventė. Galvoju, kam ten eit jei nieko gero vistiek nebus. Šiaip turėjau gaut 2 padėkas, nelabai žinau už ką, bet pasiimsiu jas vistiek pirmadienį. Diena nieko gero nenuveikiau, nieks man nerašė ir neatrašė, tai nuotaika iškart blogesnė pasidarė. 2h gryžo namo mama, liepė pradėti rengtis tam nelemtam baliui. Nu susiruošėm viską, 5h išvažiavom. Atvažiavom į kaimo sodybą : vaizdas gražus, bet ką veikt tai vapšie nėra. Prastūmėm laiką iki tol kol visi atvažiavo. Atvažiavo mano 2 pusseserės, pusbrolis ir dar kažkoks šešiametis gėjus (nu rimtai, klausėm ar patinka mergaitės, sako "NE!". Paklausėm ar patinka berniukai, sako "Taip". Ir šiaip jis man už subinės graibė didžiąją laiko dalį tai....). Tas šešiametis vaikas dainuoja extros reklamas "Broli, žinai ką?" nu tas tas ir dar žvengia kaip Annoying Orange, nu krč, annoying kid - . - Atėjo vakaras, niekaip nesulaukiau žinios iš vieno man brangaus žmogaus, tai nuvariau į emo modė. Ant trijų raidžių pasiunčiau savo pusseseres, pusbrolį ir vos to vaikio neprimušiau... Nu ždž. 2h prasedėjau atokiau įsmeigęs akis į tlf, jau galvojau, kad neparašys, bet parašė. Nuotraika iškart pagerėjo, bet ta žinutė ir buvo paskutinė, nes tas žmogus nusmigo. Nu krč dar 2h pražiūrėjau į tlf, tada užkniso laukt, nuėjau pas puskę ir bratkį ir varėm gert. Nu ką išgėriau ne daug manau : 2 sidro bonkės, butelis alaus, pusė butelio šampano ir 3 stikliukai baltos. Na ždž, nuėjom miegot ir viskas, tuo penktadienis baigės.

Šeštadienis, Gegužės 22 diena. Atsikėliau anksti, gal 9h. Galvą skaudėjo, ėjau dar biški išgert ant paxmielo. Vėl rašiau savo tam žmogui, vėl po biški į emo mode ėjau, bet apie pietus viskas grįžo į normalias vėžes. 11h kažkas tarp tėvų mano atsitiko, tiksliai net nežinau, bet buvo taip rods : Sedėjo mano tėvas, mama ir dar keli draugai mano tetos. Nu vienas tas draugas mano tėvui 20 metų per nervus ėjo, nu ir šiandien taip pat sumąstė pašmaikštaut : Mamo mama jis vadino savo žmona. Mano tėvas to neiškentė, tėškė į akis jam "Jei ji tavo žmona tai imk ir turėk" nu ir išėjo nežinia kur. 5h kažkur pravaikščiojo, visi pasigedom jo, bandžiau jam skambint, bet atsiliepė tik tuo metu, kai jis jau gryžinėjo namo. Mano motina tai labai išgyveno ir jam gryžus nuėjo su juo pakalbėt akis į akį. Na aišku aš viską mačiau ir girdėjau iš šono, ir mačiau kaip mano mama nusimovė savo žiedus, atidavė tėvui ir pareiškė "Pirmadienį skiriamės"... Turėjom būt dar vieną dieną, bet išvažiavom tuoj pat, tai va....

Na nežinau kaip bus, bet jei bus taip, kaip ji sakė, gyvensiu su tėvu nežinia kur, nes namai, kur dabar gyvenu užrašyti mamai.... Nors pala, mamos jau ja vadint nebegalėsiu.

Na tiek... Gyvenimas man dabar ne per geriausias
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 3:21 am

su tuo gejum tail LOLXDDD

o tju noretum, kad tavo tevai issiskitrtu? (gal or durnas klausimas bet pazystu zmoniu kurie noretu kad ju tevai isiskirtu.)
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 3:48 am

Nė velnio...
Atgal į viršų Go down
Sai
Kinija po tavo kojomis
Sai


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 33
Miestas : Osaka

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 2:30 pm

Su tuo gejum, tai jėga xD

Užuojauta, žmogau, dėl tėvų.
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 5:54 pm

Šiandien ryte mama atsiprašė dėl savo poelgių, tai viskas bus gerai ^ ^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 7:54 pm

taiaisku kad susitaie.. reikia daug pykciu ir ilgo lauko, tik tada zmones nebeistveria ir skiriasi. man dar idomu kaip mano tevai neisiskyre XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 EmptySk. 05 23, 2010 11:11 pm

Gerai, kad viskas gerai baiges ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Daido... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Daido...
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Yuuhi~ aka Daido

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: