Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Daido...

Go down 
+7
*Kirise*
Yomi_yomi
appl-
Ingirida.
Gi~
Dynce
Yuuhi~
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Daido... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 3 EmptyŠt. 07 10, 2010 3:59 pm

Jooo... Gomen, kad manęs ilgai nematėt forume (gal ir nematysit, bus matyt vėliau), bet noris kažkaip ką nors parašyt, nors nelabai ką turiu ir rašyt xD


Ką čia įdomesnio papasakot... Nu ką, vasara kaip ir visos kitos, nuobodžios, nors tiesa sakant pats nesistengiu jų paįvairint (tinginys aš x_x).
Vis dar nusišneku, tauškiu nesąmones, pervinu, nes man tai būdinga xD Pagalvojus kai ateis rugsėjis (12 klasė, oh boy), nieko gero nenuveiksiu, nes teks mokytis (bent vienerius metus lol).
Neseniai Bou rašė, kad bus šiauliuose 8h ryto ir kas nori susitikt tegul atvaro... Būčiau gal ir atvažiavęs, nu bet pala pala - aš miegu visada tai iki pirmos valandos x_x O dar pirmadienis, pats tas man išsimiegot xD
Na žodžiu neseniai buvo atvažiavus manęs aplankyt mano pusseserė su savo vaikais iš Amerikos (vaikai net lietuvių kalbos nemoka >.>). Pabuvom, pašnekėjom, daugiau nieko gero nenuveikėm. Kartais išlendu į lauką pasižmonėt (yay, dar tai sugebu xDD), pasiklausau vieno draugo istorijų apie 2 silkes, kurios plaukdamos skrodžia H2O, o joms susitrenkus 90 laipnsių kampų išsiskiria CO2, kuris poto panaudojamas, joms įgauti greitį, nors nėra daug tiesą sakant, 140 km/h tetraukia, nors šiaip buvo ištraukę 350 vienu momentu, o šiauliuose ieškojo banginių, užeigoj, kaip ten... Silkių Užeigoj xD
Na žodžiu, taip pašneka xD Apie jo tarnavimus 1946 metais jurbarke patylėsiu xD (Dzin, kad jam 16 metų xD).
Paskutiniu metu galvoju darytis tokį hairstlyle http://4.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/SthGYBRhe5I/AAAAAAAAW08/fUrrzIqT4C0/s1600-h/Japanese+Men+Long+Hair+Styles+Pictures8.jpg nes nedaug tereikia iki jo. Na, daug. Išmokt pasidaryt pirma xD Liepą arba rugpjūtį reikia prisiverst nueit nusidažyt plaukus (manau bus juodi/raudoni).

Nežinau ar manęs pasiilgot, nors nebūtinai to reikia, juk dar aš čia xD Reiktų gal dažniau užeit čia Wtf?
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Daido... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 3 EmptyŠt. 07 10, 2010 6:07 pm

seip me su Bou Siauliuose buvom iki 2val... Galejai ateit^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Daido... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 3 EmptyPir. 07 12, 2010 1:00 am

am,................ woow.. dazysi plaukus.... ...... hm.... net nezinau ...... turebut gerai atrodys tau....
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Daido... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daido...   Daido... - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Daido...
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Yuuhi~ aka Daido

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: