Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pokalbiai apie Vetnama

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
BishojoDemon
LT patriotas
BishojoDemon


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 19
Amžius : 29
Miestas : vLN

Pokalbiai apie Vetnama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pokalbiai apie Vetnama   Pokalbiai apie Vetnama EmptyTr. 05 19, 2010 12:38 am

Matau mažai kas diskutuoja apie tikas azijos šalis tik Japonija
tai gal kas žino kokiu idomybiu apie šia šali ar pan.

Šeip per internetine svetaine twitter buvau susipažinus su vetname, visai linksma mergina su ją bendravau angliškai.
buvom sumanios tokia kvailyste kad jinai atvarys pas mus i LT.
nu atvare gyveno čia metus ir 2 men.
Apie lietuva jai nuomone pasidare ne pati geriausia, sako kad yra skurdi šalys ir be to aš jai pritariu xD
Tai va...
Atgal į viršų Go down
http://www.nippn.forumotion.net
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Pokalbiai apie Vetnama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbiai apie Vetnama   Pokalbiai apie Vetnama EmptyTr. 06 30, 2010 7:41 pm

Aš pažįstu viena vaikiną vietnamietį.Jis gyvena šiauliuose t.y gyveno.Mat jis mirė neperseniausia ;__; o jis man buvo kaip brolis. Šiaip iš asmeninės patirties pasakysiu,kad visi azijiečiai yra draugiški, bet vietnamiečiai ir japonai yra mano manymu patys draugiškiausi.Kadangi aš iš patirties sakau. O beto vietnamietiška muzika mane žavi. Nežinau kaip jums, bet per daug me nesidomi šia šalimi, bet jau pradedu po biški domėtis x33
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Pokalbiai apie Vetnama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbiai apie Vetnama   Pokalbiai apie Vetnama EmptyTr. 06 30, 2010 7:46 pm

aš taip pat pažįstu vietnamietę, nors ji gyvena prancūzijoj, labai mielas ir draugiškas žmogus ^^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

Pokalbiai apie Vetnama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbiai apie Vetnama   Pokalbiai apie Vetnama EmptyTr. 06 30, 2010 8:23 pm

Aš norėčiau visai daugiau draugų vietnamiečių, bet nei vieno vietnamiečio nebepažįstu iš lietuvos,gal kas pažįstat?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pokalbiai apie Vetnama Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pokalbiai apie Vetnama   Pokalbiai apie Vetnama Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pokalbiai apie Vetnama
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie Hysteria
» viskas apie Yuu-chi
» Apie Miglę xD
» Viskas apie Seiya. ;DD
» Viskas apie Taivanija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kitos Azijos šalys~~> :: Vietnamas-
Pereiti į: