Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Gremėzdiškas diary.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:03 pm

Tagi. Nemoku rašyti dienoraščių, bet pasistengsiu.
Pradėsiu nuo vakar vakaro.
Ramiai sedėjau prie kompiuterio, klausiausi savo mylimų Super Junior dainų kai lauke išgirdau per ausis einantį vėja. Na, papūtė tas "šiurpus" vėjelis kokias dvi minutes ir pradėjo pliaupti. Atsidusau. Ir vėl Lietus Lietuvoj. Na, stengiaus nekrept dėmesio į įkyrų lietų kai išgirdau pirmam aukšte per laiptus kažką krentant. Kaip vandenį...? Aš net kvyktelėjau supratus kas tai. Antrame aukšte buvau palikus stoglangį. Per jį įbėgo milžinė bala kuri net sugebėjo varvėti per laiptus. Greit nudundėjau į kolidorį, uždariau stoglangį ir pasiemus skuduriuką pradėjau stumdyt vandenį. Jį bestumdydama bandžiau galvoti. "Sunkus tas galvojimas" susimasčiau ir vėl kibau į stumdymą. Po dešimts minučių pastebėjau, kad bala nemažėja. Susinervinus pradėjau kalbėtis su ja:
-Jei Tu man neišsivalysi - pritrėkšiu.
Po kelių sekundžių prapliupau juoktis. Pati nesupratau ką pasakiau. "Pusprotė" pavadinau taip save ir nuėjau pasiimti kito skuduriuko. Besiknisant spintelėje toptelėjo mintis. Pasiemiau indelį, skuduriuką ir užsiropščiau laiptas. Vėl kibau į stumdymą, bet šį kartą truputį kitokį. Vandenį stumdžiau į indelį. "Bent kiek Tu išnyksi" rūsčiai pagalvojau. Kai iš balos liko tik ketvirtadalis, o indelis jau buvo pilnas paskabmino Hachi. Atsiliepiau. Ji pašnekėjo apie dienos įvykius, o aš sedėjau ant laiptų ir klausiausi visų jos plerpalų. Kai ji baigė tarškėti padėjau rageli. Pažiūrėjau į vargšą indelį, pilną vandens. Nusprendžiau su tuo vandeniu palaistyti geles. Atsistojau ir pradėjau linpti laiptais žemyn. Kaip visada vos neišsitėškiau ant jų. Pagaliau saugiai nulipus priėju prie vienos iš mamos gėlių ir ją palaiščiau. Tada dar vieną palaiščiau. Dar vieną. Ir dar vieną. Kažkaip pagailo tų gėlių kurių nepalaisčiau. Tad nusprendžiau palaistyti visas. O nors taaaip tingėjau. " na gerai. palaistysiu" pagalvojau ir nuėjau įsipiltį į butelį vandens.
PO ILGO IR NUOBODAUS LAISTYMO.
Jau kai nustojo lyti išgirdau atidarant vartus. "tėtis? mama?"... pažiūrėjau pro langą. Pežas - mama. Apsimoviau vadinamuosius kroksus ir nuėjau uždaryti vartus ir padėti mamai panešti maišus. Kai maišai buvo iškraustyti ir viskas kas buvo juose sudėta į vietas, mama virė pienišką daržovių sriubą, o aš skaičiau žurnalą "Žmonės".
-Štai,-tarė mama, - skanaus.
Mama ant stalo padėjo šiltą sriubą. Greitai ją sušveičiau, nes buvo labai gardi ir paprašiau antros porcijos...
PRIEŠ MIEGĄ.
Kodėl? Kodėl kievieną vakarą pagalvoju apie ateivius? Bereikalo žiūrėjau tą prakeiktą filmą. "I hate myself". Pieštukinėje radau juodą akių pieštuką. Pradėjau vedžioti su juo akis. Kol akys atrodė kaip su fanarais pradėjau fotkintis. Nė negalvojau kaip reikės man tą pieštuką nusiplaut. Kai atėjo tas momentas tiesiog supanikavau. Valiau su tuo "sušiktu" pieneliu savo veidą ....valiau...valiau... ir kai jau rankos ir veidas paskaudo nusivaliau. Ramiai apsimovus pižamą įlindau į šiltą lovą. Pasiemiau atspausdintus lapus apie Japonija ir pradėjau skaityti...

Viskas xD Sakau neesu rašytoja ir nemoku rašyt. Štai išpaudžiau iš savęs vakarykštės dienos prisiminimus ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:10 pm

Nieko tokio rasai geriau negu as ;)
Ech man net taves pagailo as isivaizduoju kiek turejo prilyti per ta stoglangi :( Beje o kokiam kauno rajone ar mikrorajone gyveni jeigu ne paslaptis
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:11 pm

ačiū.
Aš neskiriu tų rajonų, bet gyvenu Aleksote ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:13 pm

O jergau kaip tu toli nuo manes gyveni xD
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:15 pm

Kur Tu gyventi? :D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:17 pm

kokia idom istorija apie balyteXD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 6:18 pm

Petrašiūnuose n.n pesciomis iki taves eiciau 3h xD
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 8:21 pm

Dynce - ačiū :D tikrai buvo linksma :D
Mitsu - chan - o geras. turiu pažystamų pertašiūnuose :D
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 9:28 pm

Taigi.
Man reikia susigalvoti japoniška vardą ir būtų labai gerai pavardę.
Man tiek gražių variantų.
Tad pagalvojau parašysiu Jums ir gal Jūs padėsit man, mielieji, išsirinkt : }
Štai porą variantų:

Ame - lietus
Himawari - saulegraža
Icho - vienintelis drugelis |
Hiromi - kilni gražuole |
Akiyama - rudens kalnas
Ari_ - egzistencija
Fujimi - ilgesingas grožis
Haru - vasara
Hideo - saulės žmogus
Jun - tyras
Kiku - chrizantema
Kita - šiaurė
Kitami - gražuole iš šiaures
Mari - jūra
Mariko - jūros mergaite
Masamichi - tiesos kelias
Shinu - Mirti
Tenshi - Angelas |
Nana/Shichi - 7
Takai - aukštas
Shiroi - baltas
Jinchuu - Kerštas
Kuro - Juoda
Kiseki - Stebuklas
Kokoro - Širdis |

Tai tiek :D
Gal galėtumėt padėt pagalvot kokių junginių?(vardas, pavardė)
Arba padėti išrinti tik varda . Niekaip neišsirenku (;_;)
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 9:29 pm

oba kokia balytė xDDDD o aš per tą lietų smarkų buvau lauke xDD
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyAntr. 06 08, 2010 9:41 pm

Dar smagiau! xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 12:54 am

Ame - lietus ( tau tinka XD.. yapc su istorija XD)
Himawari - saulegraža ( himawari.. nejuokauk.. primena kokia egzotiska sala)
Icho - vienintelis drugelis | (icho.. verciau echi XD)
Hiromi - kilni gražuole | (kilni grazuole? tu man neprimeni Ksenos)
Akiyama - rudens kalnas (okinawa.. juk zinai ta sala japonijoje... T_T)
Ari_ - egzistencija (ari.. verciau ari lauka... lengva prisiminti... bet kazkoks per parastas)
Fujimi - ilgesingas grožis ( FU, Džimi !.. vataip isversciau sita zodi)
Haru - vasara (hm.... haru... o kodel ne pavasaris.. pavasaris atsigavimo metas!)
Hideo - saulės žmogus ( hideo .. visai neblogas.. neturiu kaip prikibti XD)
Jun - tyras (AAAAAAAAAA.. JUN CHIBA.. TAS ZODIS YRA TIKRA MELAGYSTE>.. jis tikrai nereiskias tyras >.<.. pazekit i Yomi.. ar jis jums atrodo tyras...)
Kiku - chrizantema ( pf.. tai gal pasivadink kika T_T, man tas zodis asocijuojasi su zodziu sikimas )
Kita - šiaurė (juk zinai ta saou.. KITAS!)
Kitami - gražuole iš šiaures (hm.. kitami.... kiiiiitami... neblogas vardas!)
Mari - jūra (JUURU MARIOOOS, arba MERRY O~O.. getriau ta praleisiu )
Mariko - jūros mergaite ( juuros mergaite o_e...kas veliau .. berniukas klebenksciukas ?)
Masamichi - tiesos kelias ( viskas cool.. bet jai nori kad kasnors prisimintu tavo varda tai galvok kanors trumpesnio <.<)
Shinu - Mirti ( OH yes.. va cia tai zodis, ir grazei skamba)
Tenshi - Angelas | ( gaila.. bet toki varda jau turi kitos 10 000 japan fanes )
Nana/Shichi - 7 ( SHICHIII... gianizm shichi!!.. anou.. coll. bet amstysiu ta varda tau, delto sakau jog buti septintai nera gerai -_-)
Takai - aukštas ( dieve.. nereiki skelbtis kad tu is Sabonio salies <.<)
Shiroi - baltas ( geras vardas, bet labiau tiktu bernui )
Jinchuu - Kerštas ( chuuchuuchuuuuuu,..jinchuuu. desiu si varda per viduri)
Kuro - Juoda (kuro... as zinau negrazu zodi su situom.... )
Kiseki - Stebuklas (nebuk stebuklu mergaite <.<)
Kokoro - Širdis (kokoro O_O... vel asocijuojasi su negraziu zodziu.. XD,, kaku XDDD)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 12:56 am

Ame-chan rašo:
Dynce - ačiū :D tikrai buvo linksma :D
Mitsu - chan - o geras. turiu pažystamų pertašiūnuose :D

Wtf? Wtf? Wtf? Wtf? hm.... Petraskese dar yra normaliu zmoniu O_O awesome xD ne siaip tai petraskes yra kauno forsu centras ^^" beje tavo pazystama/s ejo(eina) i petraskiu vidurine? jei taip tai galiu pazinot ^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 1:06 am

JAAAA> is jos pasakojimu tikrai ten forsu mokykla.. agne pasakoja.. jog ten beveik niekad nesutiksi normalaus zmogaus.. kaip tycia agnei vis visokie forsai atitenka ir fyfinai >.<
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 1:11 am

Nes visi normalus zmones po 8 klasiu pabega i gimnazijas xD pas mane po 8 klasiu is 30 mokiniu i gimnazija isejo 16 xD is kitu klasiu po viena po du xD
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 3:00 pm

Yomi_yomi rašo:
Ame - lietus ( tau tinka XD.. yapc su istorija XD)
Himawari - saulegraža ( himawari.. nejuokauk.. primena kokia egzotiska sala)
Icho - vienintelis drugelis | (icho.. verciau echi XD)
Hiromi - kilni gražuole | (kilni grazuole? tu man neprimeni Ksenos)
Akiyama - rudens kalnas (okinawa.. juk zinai ta sala japonijoje... T_T)
Ari_ - egzistencija (ari.. verciau ari lauka... lengva prisiminti... bet kazkoks per parastas)
Fujimi - ilgesingas grožis ( FU, Džimi !.. vataip isversciau sita zodi)
Haru - vasara (hm.... haru... o kodel ne pavasaris.. pavasaris atsigavimo metas!)
Hideo - saulės žmogus ( hideo .. visai neblogas.. neturiu kaip prikibti XD)
Jun - tyras (AAAAAAAAAA.. JUN CHIBA.. TAS ZODIS YRA TIKRA MELAGYSTE>.. jis tikrai nereiskias tyras >.<.. pazekit i Yomi.. ar jis jums atrodo tyras...)
Kiku - chrizantema ( pf.. tai gal pasivadink kika T_T, man tas zodis asocijuojasi su zodziu sikimas )
Kita - šiaurė (juk zinai ta saou.. KITAS!)
Kitami - gražuole iš šiaures (hm.. kitami.... kiiiiitami... neblogas vardas!)
Mari - jūra (JUURU MARIOOOS, arba MERRY O~O.. getriau ta praleisiu )
Mariko - jūros mergaite ( juuros mergaite o_e...kas veliau .. berniukas klebenksciukas ?)
Masamichi - tiesos kelias ( viskas cool.. bet jai nori kad kasnors prisimintu tavo varda tai galvok kanors trumpesnio <.<)
Shinu - Mirti ( OH yes.. va cia tai zodis, ir grazei skamba)
Tenshi - Angelas | ( gaila.. bet toki varda jau turi kitos 10 000 japan fanes )
Nana/Shichi - 7 ( SHICHIII... gianizm shichi!!.. anou.. coll. bet amstysiu ta varda tau, delto sakau jog buti septintai nera gerai -_-)
Takai - aukštas ( dieve.. nereiki skelbtis kad tu is Sabonio salies <.<)
Shiroi - baltas ( geras vardas, bet labiau tiktu bernui )
Jinchuu - Kerštas ( chuuchuuchuuuuuu,..jinchuuu. desiu si varda per viduri)
Kuro - Juoda (kuro... as zinau negrazu zodi su situom.... )
Kiseki - Stebuklas (nebuk stebuklu mergaite <.<)
Kokoro - Širdis (kokoro O_O... vel asocijuojasi su negraziu zodziu.. XD,, kaku XDDD)

O H O.! O.O ačiū. bet aš žod-ius rinkau labiau kaip jie japoniškai gražiai rašos :DD, bet man patiko kaip kiekvieną žodį aprašėi. ačiū^^xD
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 3:02 pm

Mitsu-chan rašo:
Ame-chan rašo:
Dynce - ačiū :D tikrai buvo linksma :D
Mitsu - chan - o geras. turiu pažystamų pertašiūnuose :D

Wtf? Wtf? Wtf? Wtf? hm.... Petraskese dar yra normaliu zmoniu O_O awesome xD ne siaip tai petraskes yra kauno forsu centras ^^" beje tavo pazystama/s ejo(eina) i petraskiu vidurine? jei taip tai galiu pazinot ^^

Vien amergaitė eina (man rods viena)(na, arba tik žinau, kad viena eina) Viena yra Emilija arba Ema, o kita (dėl jos nežinau) Samanta - Siemka.
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 3:05 pm

Yomi_yomi rašo:
JAAAA> is jos pasakojimu tikrai ten forsu mokykla.. agne pasakoja.. jog ten beveik niekad nesutiksi normalaus zmogaus.. kaip tycia agnei vis visokie forsai atitenka ir fyfinai >.<

Pritariu :DD aš kaip būnnu pas drauge tai visada kažkokie forseliai turi susimušti xD na arba kokios nors mergos xD.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 5:12 pm

Ame-chan rašo:
Mitsu-chan rašo:
Ame-chan rašo:
Dynce - ačiū :D tikrai buvo linksma :D
Mitsu - chan - o geras. turiu pažystamų pertašiūnuose :D

Wtf? Wtf? Wtf? Wtf? hm.... Petraskese dar yra normaliu zmoniu O_O awesome xD ne siaip tai petraskes yra kauno forsu centras ^^" beje tavo pazystama/s ejo(eina) i petraskiu vidurine? jei taip tai galiu pazinot ^^

Vien amergaitė eina (man rods viena)(na, arba tik žinau, kad viena eina) Viena yra Emilija arba Ema, o kita (dėl jos nežinau) Samanta - Siemka.

Hm..... nezinau nei vienos xD


Ame-chan rašo:
Yomi_yomi rašo:
JAAAA> is jos pasakojimu tikrai ten forsu mokykla.. agne pasakoja.. jog ten beveik niekad nesutiksi normalaus zmogaus.. kaip tycia agnei vis visokie forsai atitenka ir fyfinai >.<

Pritariu :DD aš kaip būnnu pas drauge tai visada kažkokie forseliai turi susimušti xD na arba kokios nors mergos xD.

Petraskese dazniau mergos musasi, nors ir bernai daznai. Bet kai gyveni tai pripranti ^^ Ypac kai mano klaseje po mustyniu bernam luzdavo rankos kojos xD O del tu mergu tai garantuoju 100 procentu kad tas kurios susimusa tai as jas pazistu. Nes visad tos pacios susimusa bet kadangi jos kas savaite belekaip nesveikai susimusa kad net isule isirauna mentai tai galiausiai pripranti. Ech... passiilgau savo senos mokyklos xD bent jau galiu teikti kad besimokindama ten 8 metus maciau viska xD
Atgal į viršų Go down
Ame-chan
LT patriotas
Ame-chan


Pranešimų skaičius : 22

Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. EmptyTr. 06 09, 2010 5:17 pm

Tai vat. Būdama pas drauge sėdžiu prie lango ir žiūriu kaip kieme arba bernai arba megos mušas :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gremėzdiškas diary. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gremėzdiškas diary.   Gremėzdiškas diary. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gremėzdiškas diary.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pervės Diary.
» Michi diary
» Monkey's Diary
» KiKi-chAn no *bad diary* : DDDDD
» Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: