Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyKv. 03 24, 2011 12:04 am

Pradėsiu vieno protingo žmogaus žodžiais "Dear diary, f**k you"
Eh... Kadangi patirties rašant tokius dalykus neturiu, tai gomen jeigu ką o( >`ω´< )o

2011.03.23
Eilinis rytas. Atsikėlusi jaučiausi kaip eilinis lavonas x_x ... Vos susiruošiau eiti į pirmą be prasmę pamoką [tai buvo kūno kultūra, kurios mes ir taip nedarom] o w o
Mokykloje atsitiko tik vienas geras ir tuo pačiu keistas dalykas. Mūsų lietuvių mokytoja pavaišino mus saldainiais O.O va čia tai buvo staigmena [ne. kad ir kaip keista jie nebuvo užnuodyti] >w>''
Visą dieną troškau tik vieno dalyko - varyti greičiau namo, nes šiandien nereikėjo į muzikos mokyklą [yay!!!] {that means all day with pc!!!}, bet aišku taip nedariau [eh.. it's really me] o(≧∀≦)o
Po pamokų su Hoshi-san [she is my daddy] iš kart varėm pro laisvę [centrą]... ir kaipgi kitaip jeigu mūsų nestabdys dėdai ir neprašys pinigų xDDD eilinį kartą nulėkėm į savo verutę [vero cafe] gert strawberry milkshakes [ir jokių kitų. tik su braškėm]... Mmm... skanumėlis... Tada išsidirbinėjom iš mano mėgstamiausio žaisliuko - pliušinio žiurkėno kurį praminėm Titu xD Išvadinom jį ryžiku... kaip visada... Dainavom daineles apie mėlyną spalvą, apkalbinėjom kas antrą praeivį ∩_∩ [we are sooo good girls/boys ∩_∩], stebėjom kelis pradinukus užlindusius už kolonos ir kažkodėl labai žvengiančius e.o [maybe they were with pedo bear? eh...]
Grįžau namo, įsijungiau pc ir dabar galvoju ką aš šiandien veikiau o.o''.... ogi nieko ◕ ω ◕
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyKv. 03 24, 2011 8:47 pm

2011.03.24
Koni~
Dear diary,
Ėė... vos šį ryt nepramiegojau... [epic žadintuvas. skamba kada nori =o='']
Smagumėlis, kai reikia lėkti į mokyklą, visiškai neišsimiegojus [kada aš ištesėsiu savo pažadą eiti miegoti anksčiau nei 24h??? >.<]
Vėl visą dieną išsidirbinėjom iš mano pliušinuko ir mūsų šuns - pinčerio kurį vadinom Unicorn'u [jeigu ką tai jis žmogus o.o]
Taip pat su Hoshi-san prisisvajojom, kad varysim kitais metai mokytis į užsienį [lol. jau mūsų fantazija tai.... xD]
Matėm labai daug reklamos aukų - vaikų kurie dainavo kažkokių vaistų reklamos dainelę e.o {that was creepy}
Nuvarėm į kavinę, gėrėm kavą su kažkokiu riešutų sirupu [?] ir apkalbinėjom ten buvusius 2 gėjus
[bent jau atrodė kaip gėjai o ω o'], kai jie žaidė stalo žaidimus.
[eh.. kaip nemoku detaliai visko aprašyti >ω<]
Dabar lėksiu į muzikos mokyklą, nes sugalvojo mokytoja atkelti pamoką [nande??? TωT]
That's all for now ^^'
[Zomg. šiandien neklausiau nieko gero o ω o man reikia dozės geros muzikos >ω<]
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyKv. 03 24, 2011 9:07 pm

Ir taip kiekvieną dieną apkalbinęjat žmones?
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyPen. 03 25, 2011 1:32 am

Jo ;/ mes nepataisomos >o<''
Pas mus labai yra ką apkalbėt ;o
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyŠt. 04 09, 2011 1:46 am

2011.04.08
Uūūū >3< šiandien visai smagi diena buvo {sutrumpintai, nes aš - baka, tyngiu rašyti ir tiek daug galvoti o.o''}
Po pamokų su otou-san nuvarėm į Verutę. Iš ten eidamos sutikom dar vieną draugę su kuria nuvarėm į dar kitą kavinę ir apie valandą kortom joje žaidėm "durnių" xD Tada turėjom skirstytis, nes man reikėjo į muzikos mokyklą >3<
O ten nuvarius išleido iš abiejų pamokų ir neturėjau ką veikti. 2 pointless valandos... Bet mane išgelbėjo my hero - Vi-chan!
Tai iki 20h bastėmės po miestą n___________n
So today was a nyappy day ^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyPir. 04 11, 2011 10:47 pm

wwwwwwoooooooooooooooow... susirask koki uzsiemima XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyAntr. 04 12, 2011 1:20 am

Ėėė... užsiėmimai mano tokie, kad iš pradžių sugalvoju ką veikti tada kažką kitką darau ir viską atidedu kitai dienai =o=''
O dar, kad aš namisėda, tai whole day mieste man galvai geriau... Vėjelis prapučia >3<
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyTr. 04 13, 2011 4:05 am

nepamenu ar sakei. bet su kuom groji muzikos mokykloje?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyTr. 04 13, 2011 11:14 pm

Fortepijonu/pianinu >3<
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptySk. 05 08, 2011 8:34 pm

2011.05.08
uu... ilgai nerašiau. gomen.
kas naujo:
Changed my stupid hair style to more stupid ;O
[It's about more than week with new haircut, but i was too lazy to write about it here D<]
eee... mah head is empty xO
see yah next time
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyPir. 05 16, 2011 3:17 am

gal gali parodyti kaip apsikirpai ? ar nusidazei...
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o EmptyPen. 08 26, 2011 8:33 pm

apsikirpus atrodziau kaip Kuchiki Rukia tik rudais plaukais xDD dabar reikia naujai kirptis
nu ka reikia kazka naujo parasyti ;D
Tai vakar meet'inom su otou-san ir sugalvojom kurti cosband'a ;D
Tada prisigerusios milkshake'u nuvarem i nemuno sala, kad parodyciau otou-san mano per 2 dienas pasiuta akatsuki kostiuma xD
Kadangi tai turejo buti Tobis tai ir kauke buvau pasidariusi
Bandem fotkintis tada pastebejom, kad mus kazkokie 2 zmogai stalk'ina
Sugalvojom grizti kur saugu [prie zmoniu] ziurim toliau stalk'ina xD
Teko pabegti .3.
Pabegom ir issiskirstem... ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o   Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pervės Diary.
» Michi diary
» Gremėzdiškas diary.
» Monkey's Diary
» KiKi-chAn no *bad diary* : DDDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: