Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Anime kurį patariate pažiūrėti

Go down 
+12
MoiManaMois
Yuuhi~
Mae
Klaudija
Dynce
Nina.
UsakOu
yuu-chi
Yomi_yomi
*PervCookie*
appl-
Aina*~
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime kurį patariate pažiūrėti   Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 EmptyPir. 01 31, 2011 1:12 am

Man labai patiko ir įspūdį padarė '5 Centimeters per Second', 'Higashi no Eden', 'Bakemonogatari'.
Dar galėčiau pasiūlyti pažiūrėti 'Nana' ir 'Paradise Kiss'. Kai perskaičiau aprašymą, nei vienas iš jų manęs nesudomino, todėl draugė įkalbinėjo juos peržiūrėti gan ilgai, bet galiausiai stebėtinai gerai abu susižiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime kurį patariate pažiūrėti   Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 EmptyPir. 01 31, 2011 4:20 am

Byousaku 5 centimitres, ooooks nuostabus filmas dekui kad priminei :) as ji ziurejau anime nights tai pacioje pabaigoje puse sales sedejo toki *sniff sniff* net mano drauge kuri nemegsta anime susigraudino :) tikrai nuostabus anime
Atgal į viršų Go down
Hysteria
LT patriotas
Hysteria


Pranešimų skaičius : 16

Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime kurį patariate pažiūrėti   Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 EmptyPen. 07 08, 2011 2:54 pm

Okusama wa Joshikousei. Drama, kuri nežmoniškai pravirkdė mane. Be to, geras romantinis anime (meilė tarp mokinės ir mokytojo). Tikrai patariu pažiūrėti. Nepasigailėsite ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime kurį patariate pažiūrėti   Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 EmptyPen. 07 08, 2011 4:35 pm

Hm..... as tik katik pastebejau jog nepalikau cia nei vienos padorios rekomendacijos, nors keleta anim tikrai drasiai galeciau rekomenduoti.

Tv Series

07-Ghost
Drama, veiksmas, fantastika tai jau yra puikus derinys geram anime. Bet prie to prisideda dar ir idomi istorija bei gerai ispletota istorija, zavus veikejai, kovos vienuolyno teritorijoj, su dalgiais lakstantys mirties dievai, nenuspejami siuzeto vingiai, retkarciais pasirodantys smaikstus pokstai, miela draugyste ir grazi grafika.

Asura Cryin'
Tikriausiai visi esate pastebeja jog mecha zanras tarp anime gerbeju buna arba labai megstamas arba nepriimtinas, sio zanro atveju zmoniu kaip sakoma per viduriuka surasti sunku. Ir tikriausiai visi esate girdeja apie Code Geass kaip apie anime kuris sugebejo itikti ir mecha anime nemegstantiem zmonem. Visgi mano atveju vienintelis mecha anime kuris man istiesu patiko tai yra Asura Cryin'. Pirmaji Asura Cryin' sezona perziurejau kai sirgau ir jis mane siek tiek sudomino, bet visgi po pirmojo sezono as daug ko dar nesupratau. Bet ta proga jog suzinojau kad yra antras sezonas nusprendziau perziureti ir ji. Ir prasidejus antram sezonui supratau jog visos mano prognozes kurios dazniausiai issipildo daugumoje anime buvo klaidingos. Tai yra labiausiai nenuspejamas anime kuri man teko ziureti ir antras sezonas pasirode toks itraukiantis jog perziurejau ji per diena O_O Nezinau ar tai buvo Asura cryin ar stoka mecha zanro anime bet jis vistiek man pasirode idomus ir isskirinis :)

Chrono Crusade
Istiesu dabar pagalvojus negaleciau pasakyti kuo sis anime yra ypatingas ir kuo jis skiriasi nuo kitu. Jis isdalies yra panasus i standartinius anime su nelabai issiskiriancia istorija, galbut pabaiga yra nestandartine kaip tokio tipo anime, bet Chrono Crusade yra anime kuriam kuriant buvo atiduota begale pastangu. Perziurejus visa anime nesinore nieko keisti nei pabaigos, nei kaikuriu veiksmu, nei veikeju, ir nors tai skambes kvailai bet viskas tiesiog padaryt idealiai ir trapusavi graziai dera :) man tarodo tai vienintelis anime kuriam neturiu jokiu pretenziju nusiskundimu, bet ir negaleciau niekuo isskirti is kitu.

D.Gray-man
Nezinau kaip jums bet man teko sutikti daugybe sio anime gerbeju, kurie atrodo del jo pakvaise ir isgirdus daugybe rekomendaciju nusprendziau ji pasiziureti. Viskas butu buve grazu kol nepamaciau jog D.Gray man sudaro 103 serijos, galbut kaikuriems tai nekliutis taciau man atrodo tai didelis minusas. Ir kai visi man sakydavo kad per 103 serijas anime sugebejo nepasidaryt apsurdiskas ir jog sio anime fanai laukia antros dalies, as visada galvodavau kas tiem zmonem negerai? bet sio pavasario pradzioje, priverstinai torrente beieskant mamai filmu pamaciau parsisiusti D.Gray-man serijas ir siek tiek pasvarscius nusprendziau jog parsisiuntus butu geresne vaizdo kokybe, garso kokybe ir gal net gi baigciau ji ziureti. Ir praejus siek tiek laiko supratau kad tie isproteja fanai buvo teisus, per 103 serijas anime man nespejo nusibosti, nuo pradzios iki galo jis man isliko idomus ir dabar jei atsirastu antra dalis butinai ja ziureciau. Nezinau ar tai gera rekomendacija ar ne, bet D.Gray-man pakeite mano nuomone apie ilgus anime ^-^

Hellsing
Abejoju ar nors vienas anime fanas kuris nebutu girdejas apie Hellsing? Todel labai nenoreciau issipletoti nes tikriausiai visi esate apie ji daug girdeja, tiesiog noreciau pasakyti, kad nors anime ir yra daug smurto bei ziauriu scenu, kazkuo jis man pasirode zavus, idomus ir tirkai vertas demesio ;)

Kanon
Kanon yra anime kuris yra vadinamas vienu is liudniausiu kadanors sukurtu anime. Ir nors as nesu labai didele saldziu anime, kuriu gale reiketu nubraugti asara gerbeja, Kanon man patiko. Pati istorija yra zavi, mistiska, liudna ir kas svarbiausia nenuvalkiota. Tik vienas dalykas kuri reiktu zinoti pries pradedant ziureti si anime tai jog yra 2 sio anime leidimai. 2000 metu ir 2006 metu ir jeigu norit save apsaugoti nuo klaikios grafikos (kaip dariau ir as) siulyciau pasirinkti 2006 metu Kanon ^-^



Filmai

Tonari no Totoro
Per daugeli metu sis anime tapo kaip ir Studio Ghibli veidu, nors jie yra sukure ir daug kitu geru filmu. Totoro yra filmas visai seimai, jis yra grazus, jame nera nei kruopeles ziaurumo, jis visas yra mielas, su laiminga pabaiga ir kas svarbiausia pacia zaviausia misko karaliaus dvasia, kuri siuo metu ir puikuojasi kaip mano avataras siame forume yup yup yup yup

Sen to Chihiro no Kamikakushi (Spirited Away)
Si anime galbut daugelis is jusu mate vaikysteje, bet istiesu as siulyciau ji paziureti ir dabar. Sis anime taip pat kaip ir Tonari no Totoro yra sukurta Studio Ghibli, taigi taip pat galite tiketis panasio grafikos ir seimos tipo anime. Taciau Chihiro istorija siek tiek skiriasi nuo totoro, tuo jog totoro yra tiesiog miela istorija, o Chihiro yra ikvepianti ir begalo linksma istorija, apie drasia mergaite, draugyste, burtus, bei pasiaukojima :) Sakykit ka norit bet jeigu vaikysteje sio anime neteko matyti manau jog paziureti ji dabar yra butina
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anime kurį patariate pažiūrėti   Anime kurį patariate pažiūrėti - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Anime kurį patariate pažiūrėti
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Manga kurią patariate perskaityti
» Kas geriau?Manga ar anime?
» Mangų ~ anime tipai
» OTAKA! Anime dienos
» Mėgstamiausi Anime/Manga žanrai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Anime & Manga~~> :: Bendrai apie Anime & Manga-
Pereiti į: