Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dear Usakou...

Go down 
+10
windblast
Klaudija
G-monster
Mitsu-chan
Gi~
Dynce
Niya~
Yomi_yomi
MoiManaMois
UsakOu
14 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyPir. 11 22, 2010 5:01 pm

--


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:26 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyAntr. 11 23, 2010 1:21 am

Shugo Chara! Desu. Mano mėgstamas labai labai anime.IŠ KUR GAVAI! JUK ČIA AMU-CHAN ANT VIRŠELIO! IR AŠ NORIU!! TT~TT
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyAntr. 11 23, 2010 2:23 am

EINASIKT O_O.. kaip sugoi kad taip moki siuti -__-.. DOOOOOOOOOOOSTEEEE
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyAntr. 11 23, 2010 3:06 am

MoiManaMois rašo:
Shugo Chara! Desu. Mano mėgstamas labai labai anime.IŠ KUR GAVAI! JUK ČIA AMU-CHAN ANT VIRŠELIO! IR AŠ NORIU!! TT~TT

sakau kad kazkur maciau..tik nebuvau isitikinusi kad sugo chara. >.<
yomi-as su tuom kostiumu uzsiknisau iki gyvo kaklo!! damn kiek nervu reikia tai padaryt XD...
bet daznai taip buna pries koki meeta ar gimtadieni..zodziu visi susitaria kuomnors buti.ir koks nors zmogus paraso "neisiu nes nieko nepasisiuvau ir nespesiu..neturiu" ... usakou nebeda..nes ji visados prisigrudus spinta XDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyAntr. 11 23, 2010 3:53 am

man uzknis kaip sako kad nebeis >.<.. kad neturi kostjumo tai nebeda XD.. bet kad nebeis O_O
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyAntr. 11 23, 2010 5:50 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:26 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyTr. 11 24, 2010 3:12 am

OMG.. as ir turiu tokias nelaimes.. tik neTOKIAS ziaurias... bet as pvz.. savo filmavimo kamera palikau ant lietaus O_O... ne ant kokio lietucio.. bet tokio gero lietaus.. ir dabar as manau kad ji atsperi vandeniui XD.. nes as buvau PANIKOJE .. zinojau kad mano tevai pasius suzinoje kad palikau filmavimo kamera ant lietaus.. tai as ja ijungiu ir ...stebuklas O_O.. ji visiskai veikia O_O_O_O_O_O... poto taip buvo ir su telefu.. bet ir telefas atlaike lietu O_o.... beto as ir telefus nudroziu XD.. mano tevai laaabai del to pyko... as ir del to ant saves pykstu.. >.<... kad net viena karta drauge pamete mano fotiko kamstuka ( uzdengti skaneriui).. tai vidurnakti vaziavau ant zagares zvilgaicio kalno ieskoti kamstuko.. dar apsizliumbiau.. nes as laabai bijoti savo tevu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyTr. 11 24, 2010 4:25 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:27 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyTr. 11 24, 2010 5:09 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyTr. 11 24, 2010 11:23 pm

depresija.. man kaip tik NUO kompo buna depresija.. kaip visi matau linksmai susirasineja. >.<
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyTr. 11 24, 2010 11:43 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:27 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 12:21 am

Kaip jūs per kompą galit mokytis? Mano mokykla naujoves visokias priima, tik ne tai. Damn >.<
Arba man veidenasi arba šiandien mieste mačiau mergą su to SuG gitaristo karūna ir šiaip panašia šukuosena ;D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 3:07 am

na kadangi mano visas gyvenimas depresija tai man kaiptik rudeni geriau nes bunu mokykloj o grizus namo mokaus veliau einu miegot... Bet seip jei tikraio depresija tai jau niekas nebepadeda kad ir ka bedaryciu-__-
kaip tu daznai rasai dienorascius nespeju skaityt
kuo tau uzkliuvo Zagare ir Sveksna?
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 3:17 am

Kodėl daugumai rudenį depresija? Žmonės, be happy. Geriau jau būti optimistu ir į pasaulį žvelgti pro rožinius akinius (aišku per daug į lankas nereiktų nuskrajoti ;D), nei būti amžinai surūgusiam ir trumpinti sau gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 3:26 am

na as manau kad esu apsigimusi pesimiste tai man nesvarbu koks metu laikas visada depresuoju. Seip rudeni vis salteja oras trumpeja dienos zmonems tai nesuteikia dziaugsmo>.<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 3:29 am

Na man irgi nepatinka, kad dienos trumpėja, bet man patinka pasivaikščioti bulvaru, kai dangus jau tamsus ir dega man patinkančios lempos(burbuliukai ;D). Ir šiaip ką žinau dažnai einu viena ir su šypsena veide, tai mane truputi nesveika palaiko ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 5:54 am

man sypsena veide kaip ryte einu i mokykla.. o kaip jau einu namo.. mano veidas surauktas kaip subine T_T....
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 4:56 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:27 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 7:00 pm

Patikėk. Esu mačiusi ir jau 10 metų mokausi tokioj klasėje. Fyfos tai padėk dieve kokios! Na bent jau tie, kuriems jos nepatinka (o tai yra apie 95% visos mokyklos) nepadlaižiauja...
Supynės! Prisimenu senus gerus laikus, kai tokias savo kieme turėdavau ^^ Dabar nebėra man kur suptis T.T Galėčiau visą dieną ant jų prabūti ;D
Apsikeičiam vietomis ;D Aš su mielu noru pabūčiau namie. O tai dabar kai išeinu į mokyklą po 7h tai ir dažniausiai grįžtu tik 20h.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 10:51 pm

as rasiau kad tipo kad ir rudenis.. vistiek i mokykla einu su sypsena.. daznai kazka mastau ir vis prisimenu juokingus dalykus.. bet po mokyklos.. t.y.... kelių prisikabinančių huliganų... kokio nusivilimo iš aplinkinių... blogo pažimio.. prarastų jėgų.. grįžtu namo visa nuvargusi ir nervuota.... beto ta tavo vasara kuria pasakojai.. ta dalis kad 3 kilus vaziuoji pas drauge ir su ja prabuni likusi laika.. XD.. taip buvo man ir praeita vasara.. kiekviena diena 3 kilus vaziavau su klau pas Anya... kazka veigdavome ir varydavome namo. ir taip visa vasara XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyKv. 11 25, 2010 11:11 pm

UsakOu rašo:


na čia tikrai ne takeru iš sug.
manau kad čia aktorius Sato Takeru ^^"
Dear Usakou... 250px-Takeru_Sato-p2
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyPen. 11 26, 2010 12:05 am

aaa. :D arigato! bet vistiek jie abu..taip graziai sypsos *_*
Niya~ rašo:
O tai dabar kai išeinu į mokyklą po 7h tai ir dažniausiai grįžtu tik 20h.
ka tu tiek veiki? O__O
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyPen. 11 26, 2010 12:22 am

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:28 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyPen. 11 26, 2010 12:27 am

aš tuos vaistus irgi gėriau. nežinau kokiu tikslu, bet kai išleido iš ligoninės išrašė man jų, bet šiandien jau pagaliau paskutinę tabletę išgersiu xD yaaaay
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... EmptyPen. 11 26, 2010 2:21 am

Citata :
Niya~ rašo:
O tai dabar kai išeinu į mokyklą po 7h tai ir dažniausiai grįžtu tik 20h.
ka tu tiek veiki? O__O
Mokykla, dailės būrelis/gitara, kartais su draugais susitinku trumpam.

Aš irgi tuos vaistu turiu ;D Bet man reikia išgerti, kai širdį pradeda skaudėti, nes tipo nuo nervų man taip nutinka (neesmė, kad visai giminei kažkas blogai, bet ligos okios neranda).
kikenimu iš oro labai primeni mane. Užsigalvoju ir nesusilaukau, o visi aplinkiniai pasibaisėję ;D Nemiga tau? O.o


Paskutinį kartą redagavo Niya~, Pen. 11 26, 2010 4:09 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dear Usakou... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dear Usakou...
Atgal į viršų 
Puslapis 111Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» [UsaKou]-Debilizmas slepiasi cia

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: