Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dear Usakou...

Go down 
+10
windblast
Klaudija
G-monster
Mitsu-chan
Gi~
Dynce
Niya~
Yomi_yomi
MoiManaMois
UsakOu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyKv. 02 17, 2011 7:20 pm

einasikt.. as noriu pamatyti kaip atrodo tavo brolis XD.. beto gerai susokai savo soki..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyKv. 02 17, 2011 8:01 pm

SAVO xD
hmm... jis vos pamato fotoaparata, tai bijau kad nesudauzytu xDD o atrodo gerai.. neminint,kad jam 27 ir senbernis ;D...
anyway,jeigu buciau kokios mergos vietoje, manau tikrai ji pastebeciau :D... rawr..
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyKv. 02 17, 2011 9:11 pm

taip kaip as sakau apie savo dede "XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyPen. 02 18, 2011 8:51 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:36 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyPen. 02 18, 2011 10:40 pm

haha XD.. tai tu pagyvent mano namuose.. kuriuose iprasta temperatura yra 15 laipsiu silumos XD. o del tavo seses tai istikruju kraupu. pas tave visi seimoje kazkokie keisti XD.. visi skirtingi atrodo
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyŠt. 02 19, 2011 12:46 am

6 puodeliai per diena? O jergau taigi taip nesveika tiek kofeino i savo kasdien prisipumpuot ><
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyŠt. 02 19, 2011 4:43 pm

joo..pas mane keista.. as isvis savo giminem kai is kosmoso atrodau >_<.. sesuo nenormali, parvaziuoja ,nekalba su visais,bet ant ju loja o.O.. brolis senbernis :D... kavos pumpuojas kiekviena diena arkliskas dozes >_<.. su tevu reciau noriu kalbetis nei su savim.. tik mano mama is visu normaliausias zmogus *_*.
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyŠt. 02 19, 2011 9:07 pm

Pas mane seimoje tik tas NEidomumas kad visi seimos nariai issiskirste i skirtingas lietuvos puses , vienintelis kuris dar niekur neiskeliaves tai asXD.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptySk. 02 20, 2011 10:08 pm

Bet 6 puodeliai i diena, gal isirdis sustot ir cia nera vienas is tokiu gasdinimu. Mano puseseres bendradarbis nuo pauglystes gerdsavo daug kavos kad spetu darbus padaryt nu ir ka 24 metu mire nes sustojo sirdis
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptySk. 02 20, 2011 11:55 pm

heyy juk nesakau kad visada lygiai 6 xD... oh... jis visuomet geria..arkliniais puodeliais... o.O>. ajj daug dar ruko >_<...
mano ir tevas daug ruko.. tai ir ziauriai koseja..uz*isa su savo slyksciu kosejimu.. manau taip ir gala gaus o.O..
seip mano broliui daug bedu.. tai jam amzina sloga.. galbut 5metus jau jam kazkokia sloga.. tai lasinasi o.O.. o taip jeigu pas daktarus nueitu.. is kaimo iseitu woo panu turetu ;D.prakeiktas kaimas,vargsus zmones prazudo.,.,
\ na manau,jau geriau i uzsieni isslaksto visi nei cia krize amzina.. vis zada kazka geresnio,gyvenimas sudineja visai o.O>. xdar ir cukrus pabrango 1.60ct >_<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyPir. 02 21, 2011 4:21 am

Viskas brangsta nes nera konkurencijos, konkurencijos nera nes truksta darbo jegos, o darbo jega emigravo ^^" priprazinkit kad ir kiek burbetume del savo ekonomikos ji nepageres jeigu mes emigruosime kuo daugiau emigruoja tuo sunkiau, nes niekada neemigruoja senukai, emigruoja darbo jega is kurios PM yra mokamos pencijos. Emigravo jegos valstybiai ttruksta pinigu ismoket pencijas kelia kainas ir kelai mokescius pakele kainas vienas pakels ir kitas. Tai kai visa tai vyksta ko mes dar galim tiketis? Ekonomika nera toks dalykas kuris yra pataisomas per diena.
O siaip su artimuju blogais iiprociais reikia kovoti. tiesiog kalbeti, aiskinti kad tai yra blogai gal ugale burbeti.
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyPir. 02 21, 2011 2:19 pm

Na šiaip yra dar vienas dalykas. Pas mus sumažėjęs gimstamumas ir tauta taip sakant senėja. Todėl yra per daug pencininkų. Ir jeigu ir būtų tos daebo jėgos, nemanau kad būtų žymiai geriau. Reikia vaikų daug gimdyti ir neemigruoti, kad vėliau būtų daugiau jaunimo. Bet aš nežadu padėti Lietuvos ekonomikai ir turėti vaikų, o tuo labiau pasilikti čia.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyPir. 02 21, 2011 6:59 pm

haha.. patys vat..palyginti su gyvenimu kitur, mano kuri gyveno lietuvoj..gyveno lusnelej kuklioj, peciu trobelej.. isvaziavus i uzsieni 2 laptopus turi, TV per visas sienas.. na zodziu ka cia ir bekalbet,geriau tikrai geriau zmones gyvena *_*..
isvaziave c-playeriai i uzsieni sako,kad zmones ten atsipalaidave..jokiu kriziu.. nakvoja 5zvaigzduciu viesbutyje xD.. gyvenimas kitoks. o cia nekalbu =_=. vis to ir to nera, viskas brangsta..nezinau kas atpigo. pencijas mazina,dirba visa gyvenima o paskuj kelis simtukus gauna. as jei ir turesiu koki sansa i uzsieni,betkur vaziuociau *_* vien kai tuos nuliukus pasako,kad 1500lt per savaite, sunku net patiket tuom.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyAntr. 02 22, 2011 5:17 am

bet zinok visados buna ir "nevykeliu". juk kiekviename gerume yra ir kazkas blogo.. gal visdelto nevisi gauna toki gera gyvenima uzsienyje.. kitiems gal tik vos iseina isgyventi ten O_o
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 02 23, 2011 1:22 am

Well aš žadu užsienyje studijuoti ir tada geresnės galimybės. O šiaip užsienyje be darbo sėdint geriau gyveni negu Lietuvoj su darbu. Ten dideles pašalpas duoda.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 02 23, 2011 2:01 am

ajj o man vienodai O_O vistiek man viskas juodai svieciasi ;D... =_=
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 1:56 am

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:36 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 2:28 am

dieve xD tu kalbėjaj su Hiro.. su tuo IŠKRYPELIU, kuris persekioja LT 'kawaii' mergas xDDDDDDD buvau su juo susidūrus ojj buvau xDDDDD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 9:47 pm

omgfck.jau futari kazka rase O_O..rimtai.. plz papasakok kdl iskrypeliu ? :D.
omgf... meginu sifruoti ka jis pasake.. jis sedi..ziuri toks "nainainai" zvilgsniu :D.. *Usakou... you are very kawaii.. kawaii * xDDDDDDDD lame..
aj man jis atrodo mielas senis.. eei , papasakok kas per susidurimas xD ( pff anyway, jis japonijoj gyvena.. ka per intika tave isprievartavo gal? :DDDD)..
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 10:55 pm

nu ne .. nu matosi, kad 'pedofilas' xD jis mielas bet kada ir užknisa... jau senai jis mus visus prsekioja xD db ant taves užsikabino, kai FB susikūriai.
Kai susipažinau per FB su chii mergom ir jis man pradėjo rašyti... Lithuanian cosplayers are much more charismatic than Jpnese girls, that sayind a lot japanese ppl....
-_- krč....
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 11:32 pm

tai aisku.. usakou.. turbut su tokiu poziuriu i zmones.. taip ir kadanors nusitemps isprievartauti XD.. taigi tokio amziaus vyras turetu kazka veikti gyvenime.. beto nors mergina tureti.. o ne vaikytis facebooko lietuvaiciu .. tau tai atrodo normalu ?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 11:45 pm

na jo.. anyway visokiu zmoniu buna.. vis nesugalvojau paklausti kur jo seima O__O..
okay.. bet tai ka jis padare? :D..
nee.. per intika man visiskai vienodai.. kad ir su kalejimo begliu susirasinet xD.. whatever.. jo tas kawaii.. zomgf, nuejau i savo site , tai goshp labiausiai lankyta is japonijos..kai tik su Hiro susipazinau taip visur ir svieciasi japan #1 xD..
geez..kazkur nuoroda idejau.bokeh..
Hiro: Usakou -chan I can see your post here
Usakou: wow..you are stalker ot smth?
Hiro:I stalk only kawaii girls.,
Usakou: oh.. thaaanx *maybe* xD.......
jis man parase kad labai ilga istorija su Futari :D... taigi ryt parasys ta paslaptinga ilga istorija :D
bet rimtai.. kad man? is kompo neislys pedobear,tai gerai yra >.< wow siandien tik foto isidejau, jau sms "Usakou-chan I saw your cute photos at your kawaii site.you look very cute wearing in yukata. you reborn in J-girl" wtf?
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyTr. 03 02, 2011 11:53 pm

XDD.. beto O_O.. kaip tu gali nezinoti kas yra pionieriai >.<... panasus i skautus..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyKv. 03 03, 2011 12:23 am

o kas jie tokie? o.O
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 EmptyKv. 03 03, 2011 2:08 am

Jeigu nori mano nuomones tai Hiro yra vietinis interneto iskrypelis ir...... na gal istiesu nelabai gerai kad tu su juo bendrauji ir jis tavo foto mato ^^"
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dear Usakou... - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 10 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dear Usakou...
Atgal į viršų 
Puslapis 1011Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» [UsaKou]-Debilizmas slepiasi cia

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: