Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Knygos

Go down 
+7
MoiManaMois
Dynce
UsakOu
Niya~
Misa
Yomi_yomi
Mitsu-chan
11 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Knygos   Knygos EmptyAntr. 02 22, 2011 2:20 am

Sveiki taigi dabar kaip tik sedziu apsikorvusi knygomis ir renku medziaga kalbejimui ir ar tai buvo nuovargis ar nuobodulys, bet susimasciau kaip su knyga susigyvene Yumes forumieciai :)

Taigib tiesiog diskusija apie knygas. Man butu smalsu isgirsti ar megstate skaityti ar nelabai? Jeigu taip tai kokias knygas? Kokias patartumet skaityti knygas? kokiu knygu galbut ir nepatartumet ;)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyAntr. 02 22, 2011 5:45 am

man patinka skaityti knygas.. bet tam visai neskiriu laiko.. o taip tais man nelabai patinka fantastines.. labiau tokios is gyvenimo.. ( ypac tikrais faktais) kad sukrestu skaitytoja.. nes dazniausiai vien tokias knygas ir te renkuosi
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyAntr. 02 22, 2011 10:57 pm

kai nėra ką veikti, skaityti knygas man visai įdomus užsiėmimas.
tik aišku tai priklauso nuo pačios knygos.
dabar skaitau Haruki Murakami "avies medžioklė" [tik niekaip neprisiverčiu jos pabaigti o w o]
o iš tų kurios man patiko tai Michael Scott "alchemikas" [skaičiau kolkas tik 3 iš 4 dalių]
kadangi aš esu fantastikos megėja tai galiu pridėti ir J.R.R Tolkien "Žiedų valdovas" [visos dalys]
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyTr. 02 23, 2011 1:34 am

Aš jeigu turiu laiko skaitau daug. O šiaip man patinka gan įvairios knygos.. Dažniausiai tikroviškos, gyvenimiškos. Bet gali įsilieti ir fantazijos. Bet jos neturi būti per daug. Nors knygos su mitinėmis būtybėmis mane traukia..
Šiaip patarčiau perskaityti Thomas Harris knygas ("Raudonasis drakonas", "Avynėlių tylėjimas", "Hanibalas", "Hanibalas. Pradžia" (tai iš dalies viena serija, iš dalies atskiros knygos)). Beto Haruki Murakami pradėjau skaityti, nes daug kas gyrė. Bet dabar jo knygos tik 'to be read' eilėje. Beto Jodi Picoult knygos man labai gerai susiskaito.. Na manau kaip ir viską pasakiau ;D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyTr. 02 23, 2011 2:03 am

nelabai skaitau knygu O_O..niekaio nebaigiu skaityti ..Priegalvio knyga! ja pirkau vien del to,kad apie japonija xD... labai sunku...apie senove.. cia ne lietuviam suprasti,bet 100% japaneese auksas..
perskaiciau Angelas is dzo(mama parnese .... kruva knygu is bibliotekos =_=.. damn).. vien del to ja susidomejau,kad pradzioje tokie zodziai kaip 'sudas'..tai reiskia,kad gera knyga.. anyway ka cia toliau pasakot.. tubur skaiciau tik sias per visa gyvenima nes daugiau neatsimenu
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyKv. 02 24, 2011 11:11 pm

Megstu skaityti tik pastaruoju metu neturiu tam daug laiko skaitau tik privalomaja literatura mokyklinius vadovelius istorijos 8,910,11,12-klases vadovelius ir Lietuvos istorija.
O rimtai tai paskutine knyga savo malunumui skaiciau "Yakuzos Menulis Shoko Tendo" tai tikriausei viena idomiausiu knygu skaitytu mano gyvenime^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyKv. 03 03, 2011 1:51 am

Yomi_yomi, fantastines knygos yra istiesu su labai gilia mintimi, bet jas skaityti gali nekiekvienas jos tokios specifines ir zinau tik viena jog jos ne man.
Misa, jergau as tave myliu, nes avies medziokle as jau senokai bandau uzbaigt ir na ka galiu pasakyti bandydama ja uzbaigt perskaiciau 2 kitas knygas bet ji kazkaip nelabai man i rankas istiesu pakliuna, nes nezinau nepatrauke mane Murakami su savo kuryba, per daznai nukrypsta i lankas ir ta visa avies istorija yra tokia... na nezinau trenktoka, supratau kad arba jo knygos visiskai ne mano skonio arba as nusipirkau butent ta knyga kuri man labiausiai netiktu xD Na o Del Tolkieno galiu pasakyti kad jis yra vienintelis fantastine knyga mane sudomines rasytojas, na tam dideli pliusa dar turi ir tai jog Ziedu valdovas yra mano megstamiausias filmas o knyga skaiciau tik pamacius visas jo dalis.
Niya, suprantu tave as irgi skaitqau tik kai laisvesne bunu, nes as negaliu numes tknygos kokiom keliom savaitem ar daugiau o poto pasiimt ir nuo vidurio test, na jeigu tai ggera knyga, jeigu bloga tai skaitosi truputuka ilgiau, pvz donelaidi skaiciau net menesi xD na o Thomo Harrio knygos kaip tu sakai pas mane to be read.
Usakou, istiesu man Sei Shounagan Priegalvio knyga net labai patiko, tas visas jos nusiteikimas optimizmas ir suptilumas tisiog suzavejo. nors istiesu kiek pastebejau ji daug kam sunkiai skaitosi, nes kai ja kam paskolinu isgyrus tai atgauni po gana nemenko laiko ir su komentaru jog ji labai sunkiai skaitesi :)
Dynce, suprantu, tu juk abituriete tau sie metai sunkus, nna o del istorijos vadoveliu tai istiesu manes visiskai tas pats laukia :) visos man patinkancios specialybes 0,4 balo butu istorija :)
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyKv. 03 03, 2011 9:00 pm

@Mitsu - Aš avies medžioklės tik trečdalį perskaičiau. Tokios pievos =o=
Aš mieliau mangas šimtąjį kartą perskaitau, nei pasiimu avies medžioklę paskaityti... Bet gal kada kai norėsis "mindfuck'o", nuvalysiu nuo jos dulkes.
O Tolkienas - genijus. Norėčiau išmokti jo elfų kalbą x3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyŠt. 03 05, 2011 2:30 am

As Avies Medziokle daugiau negu puse perskaiciau, bet tai jau buvo pries menesi mazdaug ir i rankas ji man niekaip :)
O del Tolkieno tai jis tobulas, genijus, zmogus kuris mane priverte isimyleti elfus, na gal prie to istiesu labiau prisidejo filmas, nes ji pirma pamaciau :) Legolasas :3 Del elfu kalbos pritariu ir as ja moket noreciau bet nemanau kad kur as ja pritaikyciau xDD
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyŠt. 03 05, 2011 10:29 pm

@Mitsu - Zomg... Tu galvoji grynai ką aš galvoju x3 [I knew it. You are the one who can read minds o.o *stops thinking about yaoi* xP you'll never get my dirty mind again!!!! =A=]
Legolasas <333 [vienas, tikrai padorus O.Bloom veikėjas]
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptySk. 03 06, 2011 2:32 am

Aš mėgstu knygas apie gyvenimą,išgyvenimus,išdavystę,draugystę,meilę,ir siaubo romanus. ir manga xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptySk. 03 06, 2011 5:05 pm

MoiManaMois, o jei konkreciau tai tu megsti tas vokieciu knygas apie meile, ar tuos tikrai padoriai nenusikalbancius romanus, ar draminius kurinius?

Misa, Nu nevienintelis padorus Orlando veikejas, dar yra tas is Kingdom Heaven :3 bert daugiau tai tikrai ne, nes bent jau manes Karibu piratai visiskai nepatrauke D;
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyPir. 03 07, 2011 2:09 am

@Mitsu - ai nu Kingdom Heaven man visai patiko x3 Man Karibų piratų patiko tik 2 ir 3 dalys kai buvo Davy Jones su savo kieta barzda [čiuptuvais] x3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyAntr. 03 08, 2011 1:57 am

Manes kiap filmas isvis nepatrauke, nezinau kodel, bet man tiesiog tas visas siuzetas pasirodo toks atmestinai padarytas, zmogaus kuris katik atsibudo po patirto smegenu sutrenkimo xD

O gristant atgal prie temos, tai as siuo metu pradejau skaititi. Kvepalai - vieno zudiko istorija. GHal kas skaitet? jai taip tai butu smagu isgirsti jusu nuomone. jeigu ne parasykiti kokia knyga siuo metu skaitote :)
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyAntr. 03 08, 2011 2:17 am

@ Mitsu - loool xD
"Kvepalai - vieno žudiko istorija" tik filmą mačiau Dx
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyAntr. 03 08, 2011 10:52 pm

Aš skaičiau. Man knyga geresnė negu filmas. Ir šiaip pasirodė tikrai gerai parašyta. Beto idėja gera. Geriau daugiau nerašysiu, nes pradėsiu spoilinti viską ;D

Dabar sėdžiu apsikrovusi knygomis (reikia kažką tai kvailai kalbai pasiruošti). Skaitau "Hanibalas. Pradžia" kažkaip nėra laiko pabaigti, bet reikia, nes ketinu apie Hanibalą kalbėti savo kalboje..
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyPen. 03 11, 2011 9:49 pm

Aha man irghi knyga geresne negu filmas dabar jau :) tik gal filmas siek tiek sugadino nes sunk uisivaizduot Zana Batista Grenuji zkaip randuota ir net atgrasu zmogu, kai filme ji pavaizdavo toki, na palyginus su knyga tai istiesu net grazu.
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptySk. 03 13, 2011 1:26 am

YAY!!!! Pagaliau gavau Michael Scott knygą "Burtininkas. Nemirtingojo Nikolo Flamelio paslaptys" paskaityti x3
Dabar tereikia rasti laiko o w o
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptySk. 03 13, 2011 8:00 pm

Misa, kelinta čia dalis (prisiminiau, kad ir aš kakada pradėjau jas skaityti ;D)
Aij ir dar tavo ankstesnį post'ą pataisysiu. Toje serijoje 6 knygas žadama išleisti.
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyPir. 03 14, 2011 9:20 pm

@Niya - 4 dalis. Ir aš ten kalbėjau apie jau lietuviškai išleistas ^^' [ir man kažkas sakė,kad jų bus 7]
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyPir. 03 14, 2011 9:24 pm

Na dar vakar pažiūrėjau oficialiame rašytojo tinklalapyje, tai šešios žadamos išleristi. Bet aišku visko gali būti. Jau ketvirtą išvertė? Kodėl aš nieko negirdėjau Wtf?
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyAntr. 03 15, 2011 2:51 am

Štai https://www.level.lt/lt/knygos/burtininkas-nemirtingojo-nikolo-flamelio-paslaptys/
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyKv. 03 17, 2011 9:51 pm

Bet aš vis užsuku į obuolio, o kartu ir level.lt puslapius... Ir nemačiau. Tikrai akla aš ;D
Beto arigato ^^
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyPen. 03 18, 2011 12:50 am

eh no problem ^^
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos EmptyPen. 08 12, 2011 6:33 pm

Šią vasarą žadėjau perskaityti visas lietuviškai išleistas Dan Brown knygas. Ir skaitau jau paskutinę Applause O paskutinė pagal mane yra "Meteoritas". Ir šiaip šią vasarą planavau perskaityti daug knygų. Nors to ir neįvykdžiau, vistiek bent kelias perskaičiau. Dabar teks skaityti knygas mokyklai. Jau gavau sąrašą. Kelios atrodo tikrai įdomiai, vieną ir pati jau ilgai noriu perskaityti. Tad žiūrėsim kaip čia bus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: