Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Knygos

Go down 
+7
MoiManaMois
Dynce
UsakOu
Niya~
Misa
Yomi_yomi
Mitsu-chan
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 3:24 pm

Man panasi situacija, nes zadejau perskaityti daugybe knygu nors perskaiciau tik 3 O_O ir 4 pradejau bet grazinau i biblioteka, nors is jos tikejausi daugiau. Kazkaip tikejausi jog nusikaltimas ir bausme bus kazkuo i Remarka panasu, bet deja labai nuvyle pirmaisiais puslapiais ir 3 savaites stovejo ant staliuko kol pagaliau teko grazinti i biblioteka
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 10:20 pm

Pas mane taip buvo su daugeliu knygų.. Apie nusivylimą čia aš. Aš truputuką daugiau perskaičiau. 10 jei neklystų. Bet, kaip kažkur rašiau, kadangi vasaros pradžioje buvo problemų ir negalėjau niekur išeiti, tai bent skaičiau. Mano mama nezyzia jei visą dieną knygas skaitau, bet jei jau prie kompiuterio ilgiau pasėdžiu tikras chaosas kyla. Nors abu daiktai vienodai sekina akis.
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptySk. 08 14, 2011 11:28 pm

O aš per šią vasarą perskaičiau beveik visas Haruki Murakami knygas. o-o Įdomios, bjaurybės. :D

Ir pasigirsiu, kad neperkaičiau nė vienos knygos iš sąrašo. Niekas nesugebėjo man perduot sąrašo. Bjaurybės. >.>
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyPir. 08 15, 2011 1:23 am

Na man per vasarą nereikėjo skaityti jokių knygų mokyklai ;D Bet šių mokslo metų sąraše yra Haruki Murakami "Kafka pakrantėje". Įdomios visai jo knygos, tad džiaugiuosi, kad sąraše yra.
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyPir. 08 15, 2011 1:57 am

Ooo, žiauriai gera knyga. Pati geriausia knyga iš visų jo knygų. ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyPir. 08 15, 2011 2:40 am

Aš jau ją seniai noriu perskaityti, tai dabar bus proga ;D
Atgal į viršų Go down
mildakaw
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 12

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyPir. 08 15, 2011 3:40 pm

gal ir nuskam,bes crreepy,bet as tikrai labai daug skaitau knygu xD amzinai apsikrovus :) jau poterianos visas dalis turbut perskaiciau XD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyAntr. 08 16, 2011 2:15 am

Milda, kokias knygas megsti?
As kadangi skaiciau tik viena Haruki Murakami knyga ir ji buvo avies medziokle, tai labai nusivyliau, nors is daugelio girdejau kad kitos jo knygos yra geros :)
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyTr. 08 17, 2011 1:17 am

Gera ta "Avies medžioklė", man ji visai patiko.. o-o Bet vis tiek visada siūlau perskaityti "Kafką pakrantėje".

Ai, beje. "Dansu Dansu Dansu" yra "Avies medžioklės" tęsinys. Pieva visiška, bet skaityt galima. xD

Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyTr. 08 17, 2011 2:25 am

draugei ta knyga padovanojau, jeigu sakot kad kafka gera tai pasiskolint reikes is jos
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyŠt. 08 20, 2011 1:25 pm

Daug kas sako, kad "Kafka pakrantėje" geriausia jo knyga ir siūlo paskaityti..
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptySk. 08 21, 2011 2:03 am

Tai taip. Ne veltui ji ten kažkokį ohoho apdovanojimą gavo.. o-o
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptySk. 08 21, 2011 2:39 am

Girdėjau kažką ten apie tai.. Taigi laukiu kol pradėsiu ją skaityti ^^
Atgal į viršų Go down
boom14
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 1

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyKv. 11 28, 2013 5:56 pm

Sveiki visi :) gal kas žinot kur būtų galima nusipirkti DEATH NOTE knyga? Makeup
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 EmptyTr. 08 03, 2016 6:08 am

Aš ir daug planuoju skaityt . Pasiemu iš močiutes, nusiperku, bet neskaitau :D Padariau išvada, kad man tiesiog jas patinka turėt :D, bet gal kada nors paskaitysiu kada nors....kada nors .... Pump Pump bet viena iš tu nedaugelio knygų kurią perskaičiau , tai buvo "Vėjas nuo jūros" visai zjbis Steal
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Knygos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos   Knygos - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Knygos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: