Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Yuu dienorastis? xD

Go down 
+10
Dynce
Michi
appl-
Makeshift
Ingirida.
wakachi.
Gi~
*Kirise*
Yomi_yomi
yuu-chi
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyAntr. 08 24, 2010 4:41 pm

Mitsu~ nu ir netingejimas daug rasyti XD bet labai aciu Gummy Bear
Dynce~ Dekis Steal ir pritariu del zudymo...bet zinai kalejimas kazkaip man nelabai XDDDD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyTr. 09 29, 2010 2:28 am

https://2img.net/r/ihimizer/img194/9706/yuu001.jpg
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyTr. 09 29, 2010 3:07 am

KOKS TAVO GRAZUS RASTAS O_O!!!!!!!!!!!.. beto.. "tave suvarte merga" T_T.. kodel is tokiu dalyku visados saiposi.. kodel sako "boba", o ne "senis" uzknis XD..... kazka dar buvau perskaiciusi .... anou.... NET KETURI ZIURKENAI !!! O_O?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyKv. 09 30, 2010 1:25 am

aciu :3 man lietuviu mokytoja vis cypauja kad jai nusibodo sifruot mano rasta xDDDDD joa visi keturi T^T kaip keista dabar paziuret i tuscia narveli... >.<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyPen. 10 01, 2010 2:32 am

Geras tas tavo rastas as pakankamai lengvai iskaiciau.
O is savo klasioko pavardes neturetumet saipytis nes ji tikrai unikali :) Juk mendelis yra genetikos moklo pradininkas ^-^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyPen. 10 01, 2010 3:41 am

anou...... dar galvojau kad gazkur girdeta pavarde XDD..
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyŠt. 10 02, 2010 1:11 pm

jei jis butu bent kiek protingas tai is jo niekas nesisaipytu bet kad jis elgiasi kaip 5 metu vaikas,o tai tikrai uzknisa >.<
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyŠt. 10 02, 2010 7:51 pm

mano klasiokes rastas nuo kurios visada fizika nusirasineju laibai panasus i tavo tai lengvais skaitesiXD
kaip gaila tavo ziurkenuT__T
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyŠt. 10 02, 2010 10:19 pm

Kiekviena klase turi savo trenkta zmogu, pas mane irgi viena klaasioke kuriai dievas pagailejo siek tiek loginio mastymo ^^ bet ka padarysi, visokiu zmoniu yra visokiu reikia
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptySk. 10 03, 2010 8:01 pm

wooow. protingai pasakiai ...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyAntr. 10 05, 2010 1:58 am

mano klasioke anksciau sakydavo visokiu yra bet ne visokiu reikia :D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyTr. 10 06, 2010 1:39 am

Istiesu daug kas naudoja ta posaki, cia vienas is tu liaudies posakiu zinomu praktiskai visiem
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyAntr. 11 23, 2010 6:26 pm

yuu-chi rašo:
Yuu dienorastis? xD - Page 3 Yuuxdd

hmm... kodel visi faini zmones..mieli..otaku ir megstantys jp..amzinai buna atstumti.. ?? pvz as savo ex sulej..irgi mazai su kuom bendravau. nezinau kaip taip yra O__O
mano drauges,kurios mazeikiuose gyvena.. jos irgi otaku tikros,.,bet atsiskyreles...idomu kazkaip O_O. na bet jau geriau nej usidet su visokiais >_>;
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyAntr. 11 23, 2010 7:45 pm

Maybe cause tokioj Lietuvoj jie lieka nesuprasti? Čia bent jau aš taip manau.
O šiaip tavo raštas man patinka ^^
Kažkada mano, kai labai klasiokės užkniso, su močiute apie jas įsikalbėjau. Močiutė pasakė tą visų žinomą posakį "Visokių žmonių yra..." Kadangi buvau labai pikta sakau "nereikia", tada atsako "ką jiems po žemėm pasikasti", tada skėliau "ne, jie būtų per arti manęs. geriausiu atveju į marsą" ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyTr. 11 24, 2010 3:16 am

anou.. as manau kad jus su savo klase esate gyvene "kartu" jau nuo kokios 1 klases.. ? nes jai taip.. tai jie turetu tave pazinoti.. t.y. klasiokai... neturetu atstumti O_o.. arba tu neparodai ryzto jiems..?. .. o gal ne ryztas.. gal jie tiesiog asilai ? -_-
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 EmptyTr. 11 24, 2010 4:19 am

Na taip, bet yra tokios blondinės visažinės ir dar porą rinktinių ir nepakartojamų, net nėra žodžių joms apibūdinti (visa mokykla jų nekenčia, ir man tokia laimė su jom vienoj klasėj būti -.-') Jos mane žudooo -.-' Ir dar dėl vieno naujoko klasės bernai pradėjo mąstyti: Aš nesimokau, aš keikiuosi, aš išsityčioju iš mergų-aš kietas. O likusi pusė klasės yra ganėtinai normali.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Yuu dienorastis? xD   Yuu dienorastis? xD - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Yuu dienorastis? xD
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ingridos dienoraštis ^^
» [the Renaissance] dienoraštis.
» Psihes Yomi_yomi dienoraštis XD...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: