Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Meet'as Šiauliuose

Go down 
+6
Ingirida.
appl-
Dynce
Seta
Yuuhi~
wakachi.
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyAntr. 04 27, 2010 10:37 pm

na tada nezinau me noreti mee'to ir hugs bet gal mee'tas geriau na man asmeniskai nera labai dydelio skirtumo, na gal pazesim ko kiti labiau nori...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyTr. 04 28, 2010 12:35 am

taspats man... <.< .... man gera ideja jog meetas su freehugs akcija.. gal sutiksim kokiu irgi japan love zmoniu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyTr. 04 28, 2010 1:38 am

Na, galim ir padaryt meet'a anksciau, iki 14 h., o veliau, tie kas nores, gales eiti i ta akcija ^^
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyTr. 04 28, 2010 2:57 am

as tai nezinau juk manau norime labiau susitikt ir pabendrauti o ne eiti free hug'us dalinti, o meetas iki 14 man nelabai >.< noretusi ilgiau pabuti ^^'' o del 15 dienos...manau butu gera mintis ir orai turetu pageret ^^ dabar kiek ziejau tai mazdaug nuo 12 ryto iki 18 vakaro sestadieni mazdaug bus nuo +14 iki +16 °C o veliau nukris iki +8 ~ +10 °C tai vat manau gal 15 diena bus geriau nei si sestadieni XD (tiek daug prirasiau ir nieko prasmingo XDDDDD )
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyTr. 04 28, 2010 9:00 pm

dar geriau.. si savaitgali bus muzikos diena.. tai as noreciau dar speti sudalyvauti ir tame renginyje
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyTr. 04 28, 2010 10:24 pm

Šiauliuose kažin ar bus kokia muzikos diena.. o db per anksti... JUK MAMŲ diena ir t..t...
aš už 15d o jei ką aš visai gal ir galėčiau dar kartą 22d. atvaryti....
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 12:14 am

tai tikriausei daugiau zmoniu uz 15d. ir jei Yuu prognozes geros tai bus grazi diena^^
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 12:38 am

Aš irgi už 15! Arba 22d.
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:14 am

oky tai planuojam dabar 15 dienai o jei ta diena bus blogas oras ar kt. atkelsim i 22,gerai?
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:26 am

aš už! o kur eisim....?
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:28 am

seta kazkokia vieta buvo radusi as uz 15 nes man ramus pabuvimas geriau gal net isbusiu be galvos skausmoXD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:29 am

aš tai tik už 22, nes 15 duodu 99% kad negalėsiu
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:40 am

gi- koooooooooode???
ej o kas tuos free hugus organizuoja??? kas dar ten ateis..???
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:50 am

Organizuoja kažkoks Mindaugas, kai užsireginau šiek tiek su juo bendravom, o kas dar žada būti tai net neįsivaizduoju ;D
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 1:59 am

čia labai keistai organizuoja, kad mažai kas žino... -_- nei susisiekimo...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 2:20 am

ai su tai hugs tai kazkas neaisku beto vel vilktis iki auksinio berniuko>.<
geriau pasidarom yume meeta ir kuo greiciau tuo geriau nes ir taip jau mokslo metai eina i pabaiga metas pradet mokitis^^
oba Ciste bus^^
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 2:23 am

mat mes net nežinom kas ten per free hugai bus.. jej atvarom ir nieko nebuna???
Ten toks vienas žmogus panorėjo ir pabandė... o nieko nežinoma , o jau netoli ta 22d. -_-
manau, kad ten Š gausis iš tu Free Hugs jeigu ten teip niekas neorganizuoja...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 2:30 am

gi kodel negaletum 15d. juk netoli siauliu gyveni>.< na man kuo arciau vasaros tuo uzimtesne esu tai noriu kuo greiciau to mee'to beto jau zinom kad tada bus grazi diena tiesiog idealu^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 3:11 pm

15dieną aš Vilniuj būsiu..
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyKv. 04 29, 2010 11:36 pm

As irgi 15 diena niekaip negalesiu...
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyPen. 04 30, 2010 2:16 am

tuos free hugus organizuoja,ir tikrai ne vienas zmogus tiesiog mano draugas man dave linka ir prase paplatint tai kazkiek laiko buvau ant skypo uzsimetus veliau nuemiau,o ten tas jo brolis viska ir organizuoja kad siauliuose butu viena tu didesniu free hugs akciju kur filmuos ir panasiai.net leidima turejo gaut O_O nu zodziu ne apie tai norejau kalbet >.< manau kad per meeta galesim nueit i kokia kavine jei noresim o daugiau gal kaip iskila i kokia ramia vietele nueiti ir pasedet paplepet (galetumem apie save daugiau papasakot jeigu noresit xD) ar dar ka paveikt ^^ manau del sito reiktu tartis tie kas gyvena siauliuose ir juos gerai pazysta (ir kalba eina tikrai ne apie mane nes as siauliu is vis nepazystu XDDD bet gal galeciau padet ^^" ). o prisimenat per pirma meeta kazkas norejo jogurto valgymo konkurso ? tai vat galesit bandyt :D (ir vel visko labai daug ir nieko prasmingo >.<)
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyPen. 04 30, 2010 2:39 am

dammit š gaunas... Ką darom? Seta atsilepk T_T

Yuu ačiū "dievui' kad tu esi xD

galim daryti 15d. meetą, nes daug kas tingi varyti tu free hugų.. o kas norės atvarys dar kartą y free hugus.. kas uz?
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyPen. 04 30, 2010 2:57 am

as uz ^-^ bet i free hugus neisiu xDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyPen. 04 30, 2010 3:05 am

koode neisi???
ir dar yuu... duok man kaip nors su ta valdžia susisiekti..., nes jej taip niekas ten neateis.. manau net Kitsunė apie tai nežino...reikia platinti...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 EmptyPen. 04 30, 2010 6:26 pm

tai gal kaiptik darom 22 tada visi butu nes gi su kirise negali 15d o kas nores gales neit i hugs
antra karta as tikrai nevaziuosiu. Ir i hugs as neiciau>.<
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Meet'as Šiauliuose
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ~ Rugpjūčio 9 - oji ~ "Yume" CosplaY Šiauliuose ~ Cosplay aptarimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas~~> :: Užrakintos temos-
Pereiti į: