Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Meet'as Šiauliuose

Go down 
+6
Ingirida.
appl-
Dynce
Seta
Yuuhi~
wakachi.
10 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 7:05 pm

na tai kas bus tokie kurie neis y free hugus??? (o jej taip nenorite free hugintis tai bentpavaiksciokit su mumis...)
O jeigu tą 22d. kas nenorės ten eiti susiraskit ką veiksit....
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 8:17 pm

nei as cia zinau kaip su ta valdzia susisiekt nei ka xDDD o Bou tu nori i tuos free hugus eiti? nes jei taip tai gal dar pagalvociau ^-^
bet vistiek reikia pradeti galvoti ka veiksim,neatsidekim paskutiniai dienai >.<
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 8:45 pm

Aš neičiau į tuos hug'us > . >
O šiaip, kaip Seta siūlė, galim nueit į tą sushi restoraną ar ką ten. Arba tiesiog surengti iškylą kokiame parkelyje ^ ^
O ir beje, aš už 22d., nes 15d. nlb galėčiau > . >
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 8:55 pm

tai ok aš ir tada už 22d.

Aš dar už savo atsineštą maistą.... tas restuoranas brangei iseis turbut... man tai tiktu ir bentou.
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 9:20 pm

tai ok darom vis del to 22d xDD bet as tai uz iskyla parkelyje nes sushi nelabai valgau ^^" nu dabar truksta Setos ir ji pades suplanuot ka veiksim XDDDDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 10:12 pm

jooo.. Seta visagalis XD
Galėtumėm tą zaidimą pazaisti kur seta sugalvojo...
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 10:32 pm

um tokie zaidimai tik naktimis zaisti... Seip ok del manes galite 22d daryti... jei kad nenores i freehugs eiti ir bus grazus oras pratesime pasisedejima su manimi jei kas nores... nes nezadu savo sik*os perdaug judinti...jei ka per telepfoniuka muzikos pasileisim o ka veikti dar sumastysim.. vistiek pasisneket turesim ka >.<
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 10:37 pm

kaip supratau visi uz 22d. As neisiu i hugs... Sete kazkur anksciau rasei kad buvai vieta radus pasisedejimui?
Na as zinau keliata zaidimu galesim pabandyt ir seip noreciau is jusu interviu paimt^^
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 11:38 pm

Um na galetumememe eiti ten kur buvo YumeCosplay, bet prie ezero ten ant pieveles...Arba i centrini parka bet bijau kad ten erkiu ir lavonu gali buti... arba galime paseti taip pat ant pieveles prie auksinio berniuko.. ten didele faina pieva...nu arciau gatves ta...
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPen. 04 30, 2010 11:53 pm

Seta rašo:
bet bijau kad ten erkiu ir lavonu gali buti...

Joo ..XDD
Na nežinau, aš irgi turbūt už bentou,juk smagiau kur nors pasisedėt gamtoje, negu patalpoj visiems susigrudus ^ ^
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyŠt. 05 01, 2010 12:27 am

Seta rašo:
Arba i centrini parka bet bijau kad ten erkiu ir lavonu gali buti
Skamba viliojancei^^
man vieta nera svarbi tik kad butu jos daug ir nereiktu grustis tarp kitu zmoniu. ir geriau butu kad netoli centro ir kad nereiktu kazkur toli klaidziot....
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyŠt. 05 01, 2010 12:30 am

Na abi vietos yra paciame centre... na nebent jus centra ne taip isivaizduojate XD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPir. 05 03, 2010 12:39 am

man labiau patiktu prie ezeriuko nes paskutini karta kai hardjump meete buvau toj aikstei tai kazkoks bomzas vartes prie kontiko ir nejudejo labai baisiai atrode >.< net susikaupt neimanoma XDDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyPir. 05 03, 2010 1:23 am

išspardisim visus ir vsio xD
tai visur apžėsim.
Radau tą žmogų kuris free hugus rengia.. bet jis nei otaku nei koks JPnofilas kiek supratau...
Atgal į viršų Go down
wakachi.
Administratorius
wakachi.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1226
Amžius : 29
Miestas : Panevėžys.

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 1:21 am

Tai ir Panevėžy, kai buvo ta "Free Hugs" akcija, organizavo paprastos panos. Na kai perimta "Free Hugs" mada iš japonų, tai jos manė, kad visa šitą akciją pramanė amerikonai > , <
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 1:37 am

joo mane tai nervina. o tas kur šiauliuose db tai kažkos nerd, net nežinantis kas yra otaku. bet pasižvalgyti galėsim ar yra kitų otaku..
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 1:58 am

~Bou~ rašo:
joo mane tai nervina. o tas kur šiauliuose db tai kažkos nerd, net nežinantis kas yra otaku. bet pasižvalgyti galėsim ar yra kitų otaku..
tam `nerd`virs 20 metu XDDDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 3:02 am

nu į kas.. aš su juo susirašinėju... na gal ne nerd bet visvien ne otaku... net ne Otaku nerd... na dzin.. bet jei ten vien tokie susirinks tai ir aš neisiu į tuos free hugs.

Ai dar ateis į meetą tokia Kira...
Atgal į viršų Go down
Yuuhi~
Pekinas
Yuuhi~


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 266
Amžius : 32
Miestas : Pasitikrink kelnes xD

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 3:03 am

22 dieną manes nebus. Tetos gimtadienis tą savaitgalį, o aš, kadangi labai dažnai kur išvažiuoju, tai mane privers važiuot x _ x
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 3:28 pm

aš iš viso nebežinau ar net 22 galėsiu būt >.< bet pasistengsiu ^^

o dėl hugų jei bus nuobodu, ar nesutarsim su kitais dalyviais tai juk galėsim pasišalint xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 7:34 pm

omfg... nebus bernu? Tai ka darys musu forumo vienises XD. Praeita karta buvo ulbe apipultas XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyAntr. 05 04, 2010 7:42 pm

jis buvo tiesiogine to zodzio prasme apipultas xD gerai kad neprisidejau xDD
Yuuhi~ o gal isprasytum kaip nors ? prasau Makeup
Atgal į viršų Go down
Seta
Praskrendi virš Seulo
Seta


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 310
Miestas : Siauliai

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyTr. 05 05, 2010 4:28 am

Yeai mes apie ta pati Freehugs organizatoriu snekam tai jis ne Otaku bet Japonfilas ir jam man rodos 19metu... hmm na turbtu ne apie ta pati...
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyTr. 05 05, 2010 11:24 pm

na bent tiek gerai... o kaip ten bus pažėsim.. ejsim ar neisim...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 EmptyKv. 05 06, 2010 9:38 pm

nudieve taigi kaip busim siauliuose tada ir nutarsim.. pav.. dabar susitariam eiti.. o kaip atvarom visu nuomones arba pasikeitusios arba isviso nera nuotaikos.. tai tada reikes isnaujo tartis.. tai gal kaip nuvaziuosim tada ir susitarsim.. zesim palei palankuma
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Meet'as Šiauliuose   Meet'as Šiauliuose - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Meet'as Šiauliuose
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ~ Rugpjūčio 9 - oji ~ "Yume" CosplaY Šiauliuose ~ Cosplay aptarimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas~~> :: Užrakintos temos-
Pereiti į: