Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kvailiausi dienos nutikimai...

Go down 
+8
Hoshi No Suna
Nina.
Gi~
*Kirise*
Yomi_yomi
Mitsu-chan
Dynce
appl-
12 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPir. 09 06, 2010 10:25 pm

PVZ man :
Per anglu kalbėjome dialogą (temas tik prieš kelias min pasakė).
Na ir man uždavė klausimą:
L. -Kokia tavo mėgstamiausia GRUPĖ?
aš.- I LOVE HANAH MONTAna!!! *klasė lūžta*
L.- I hate her!
aš.- thats sad...
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyTr. 09 08, 2010 7:19 pm

kokia liudna apll istorijaXD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 10, 2010 7:26 pm

man idomu ka mokytoja i tai?
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 10, 2010 8:32 pm

aj neregavo xD t.y į ja nežėjau.ir dar ten susimoveu su žodžiu SUCk xD (ne taip pavartojau)
sakė, kad labai laisvai ir gerai pakalbėjot tik man su taisiklingumu buvo kaikur klaidų.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 10, 2010 9:43 pm

Kaip nemiela :S mokytoja turi kreipt demesi i tai ka sakot. Bet siaip smagu laisvi dialogai :) mum neleidzia, nes mes tokia lb kalbinga klase xD
o siaip su zodziu suck ir man pirma anglu pamoka nepasiseke, na siaip pasiseke, bet mokytoja nusprende kad zodziu junginys: sucked platypus ass. Yra negrazus ir kad per anglu pamoka jo tureciau nevartoti
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 10, 2010 11:08 pm

omg xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyTr. 09 15, 2010 12:05 am

siandien buvo smagus nutikimas per vokieciu pamoka.
Pas mus kabinete suolai sudestyti dviem eilem isilgai ir per viduri sedi mokytoja. ji kalbina ta eile kurioje sedziu as, taigi nemato kas vyksta kitoje eileje.
pamoka 7 ir plius paskutine visi toki prisibaige. suolo drauge pabaksnoja mane ir parodo i klasioke, kuri nusipiesus hitleriskus usiukus ir ant rankos prisiklijavus svastika dauzo per stala ir tyliai sako: nein nein nein xD nezinau ar skamba juokingai bet vaizdas buvo tok juokingas kad as net apsiverkiau is juoko :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kitas nutikimas: Kadangi mano mokykla neturi stadiono tai sportuoti mes su sportine apranga einame per senamiesti iki stadiono esancio prie kauno pilies.
Einu su klasiokemis ir plepu tup tarpu pravaziuoja kazkokai nagla masina ir pradeda pypsinti. As atsisuku i tos masinos puse ir uzrekiu:
- Beep yourself
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyTr. 09 15, 2010 9:33 pm

su ta moikine is vokieciu pamokos tasi XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD... XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptySk. 09 19, 2010 1:17 am

nein nein nužudė mane xD ir tą vaizdą įsivaizdabau savo mintyse xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPir. 09 20, 2010 9:50 pm

Jo jis atrodo gerai ypac kai ji dar prasiskiria kirpciuku plaukus kaip hitleris ;) istiesu visokiu nesamoniu pas mane klaseje kasdien buna, bet nevisad prisiruosiu parasyt. Ypac zinant mane ir tai jog man i galva visados sauna debiliskos mintys tai nera niek onuostabaus.
Atgal į viršų Go down
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 21, 2010 8:10 pm

Šiandien per lietuvių mokytoja liepė atsisėst pas klasiokę ir padėt jai taisytis interpretaciją. Jis šiaip moksliukė, tyli tokia paprasta.. Kažkaip mečiau akį į jos sąsiuvinį, ir pamačiau, kad vietoj užrašo "analizės taisymas" ji parašė "analinis taisymas" xDDD tai pusę pamokos pražvengiau, iki ašarų :D
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 21, 2010 9:03 pm

Mitsu-chan rašo:
Jo jis atrodo gerai ypac kai ji dar prasiskiria kirpciuku plaukus kaip hitleris ;) istiesu visokiu nesamoniu pas mane klaseje kasdien buna, bet nevisad prisiruosiu parasyt. Ypac zinant mane ir tai jog man i galva visados sauna debiliskos mintys tai nera niek onuostabaus.

aš tai tyngiu viską rašyti, o nuinka daug ko...


Kirise- rofl xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 21, 2010 10:08 pm

kriste---tu juokiesi is moksliukisku dalyku <.<.. manes toks dalykas neprajuokintu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyTr. 09 22, 2010 12:25 am

kirise - lmao XD

na o šiandien mano fizikos mokytojas visą pamoką buvo atitrauktu kelnių užtrauktuku XD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyTr. 09 22, 2010 1:22 am

Gi-, ew....... kodel jus jam nepasaket >.<
Kirise tave suprantu nes per anglu as buvau vietoj coock per skubejima parasius cock xD
Atgal į viršų Go down
Nina.
Tu ~ Azijoje
Nina.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 131
Amžius : 30
Miestas : Rokiškis

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 24, 2010 2:10 am

Kirise - sitas tikriausiai labai populiarus. Praejusiais metais kai mokytoja apibendrintai sake interpretaciju klaidas, buvo minejus : vietoj analitinio mastymo kai kas buvo parase analinis mastymas. xDDD Visa klase ilgai juokesi.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 24, 2010 2:32 am

as net nezinau ka reiskias analinis Rain ..........................................................................
am... kas juokingo nutiko siandien.. tai tai kad mano klasiokas Dovis bande "priekabiauti" prie anglu mokytojos per pamoka angliskai snekedas XDDD... buvo daug zodeliu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 09 24, 2010 2:45 am

Yomi_yomi analinis yra kai kasnors kanors "patvarko" is kitos puses ^-^ skamba ziauriai bet stengiausi pasakyti kiek imanoma graziu ^////^
Atgal į viršų Go down
Hoshi No Suna
LT patriotas
Hoshi No Suna


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 14
Amžius : 33
Miestas : Utena

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptySk. 09 26, 2010 10:12 pm

Čia nei kiek nežiaurus dalykas xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 28, 2010 12:54 am

Zinau, bet as stengiuosi pasirodyti kaip padorus zmogus
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Senas Chat'as su drauge:
[2010.09.20 19:45:24] Ingi. (=' ω '=): korejieciai isgrazejo
[2010.09.20 19:45:33] Ingi. (=' ω '=): O kinieciai vis tokie patys lol
[2010.09.20 19:45:36] <<>>>: :D
[2010.09.20 19:45:44] <<>>>: nera ko noret taigi made in china
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 28, 2010 3:00 am

Man gejus Arte greitai sako:
- Tave p*sa... ka tu tam zmogui sakai?
as sakau:
- Ah! *orgazmo intonacija *...
bet as taip istariau kad nu rimtai kazkokia orgazmo mergele XD.. tiesiog truputi buvo geda.. ir galvojau WTF.. kodel as taip pasakiau XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 28, 2010 7:24 pm

Fizika. Mokytojus "Dziausias tai dievų dievas, kaip ir aš" :D
"..... benzins" (šiaulietiška galūnė xD), klasiokė "mokytojau, netaisyklingai kalbat,reikia sakyti benzinas", mokytojas "tai čia aš vokiškai - benzin" (apsimeta protingu :DD)
matematika. mokytoja "nesvajok čia apie dangiškus migdolus"
biologija. mokytoja "negulėk čia atsisėdęs" xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
*Kirise*
Praskrendi virš Seulo
*Kirise*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 349
Amžius : 30
Miestas : Vidsodis

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyAntr. 09 28, 2010 9:43 pm

negulek cia atsisedes :DDD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 10 01, 2010 2:43 am

negulek cia atsisedes xD sitas geras
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... EmptyPen. 10 01, 2010 3:14 am

LOOOOL.... mano klasioko vardas Arminas... . tai zinote kaip toki zodi reikia versti i anglu kalba ? Arm-in-ass... (Arm-in-as) ......(ranka subinej !) XDD OMG is neturejimo ka veikti mano klasiokai prigalvoja daug dalyku XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Kvailiausi dienos nutikimai... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kvailiausi dienos nutikimai...   Kvailiausi dienos nutikimai... Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kvailiausi dienos nutikimai...
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» OTAKA! Anime dienos
» Klaipėdoje – japonų kultūros dienos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: