Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+5
Mitsu-chan
yuu-chi
Niya~
Yomi_yomi
Dynce
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyAntr. 12 28, 2010 6:58 pm

Daznai sapnai buna nelogiskiskiXD bet tavo geras


Praita nakti sapnavau kad su appl buvom gazettuku koncerte Happy Dance tik be musu buvo daug mazu vaiku. Jau skambejo muzika ( niekaip nepamenu koki daina) ir tiek nedaug buvo like kol jie iseis ant senos bet pabudauT_T
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyPen. 01 07, 2011 3:51 am

Aš vis sapnuoju mokyklą, klasiokus ir tokie traumatiški mano pasamonei sapnai dažniausiai būna. Noooo! Mokykla okupuoja mano smegenis!
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 01 08, 2011 1:30 am

o tu dabar eini i mokykla?.. tiksliai.. ne studente esi?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 01 08, 2011 2:18 am

mano sapnai pasidare laabai ziaurus..
vis sapnuoju savo ex mokykla..kad ten einu.. sianakt sapnavau kaip stoviu autobusu stoty.. viena..ir visi is manes saipos T__T; kodeel jie tokie negailestingi! as jau uzmigt bijau,nes kiekviena nakti vis sudinesni.
________________________________________________________________
..seniau sapnuodavau,kad esu tikra sailor moon ,ir niekaip nepavykdavo irodyt kitiem,nes ta durna kate man vis neleido..ar kazka panasaus Smile
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptySk. 01 09, 2011 9:59 pm

Yomi, kodėl taip galvojai? Pažiūrėk į mano amžių po avataru. Man tik 16, taigi negalėčiau studijuoti ;D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyAntr. 01 25, 2011 9:26 pm

jau senai sapnavau bet vis nepapasakodavau.
Tai vat sapnavau ir vel DEG buvau ju koncerte ir jie visi buvo labai vizualus (kaip is garden live kia toto apsiverke). As su Agne kazkokioj palapinei buvau Agne isejo su kazkokeis bernais o po to grizo ir sako kad jau nescia yraO_o". Mes balionus putem ir Kyo atejo pas mus^^ bet jis jau atrode normalei nu tesiog juodai apsirengias. Jis kazka man pasake ir apsikabino^^ tada as buvau omg...omg....awww... kaip tai nya^^... As irgi ji apsikabinau ir kuo smarkiau stengiaus suspaus norejau kuo arciau but prie jo^^ Po to jis mane anou pabuciavoO_o" nih^^". Tada Agne balionus sprogdino. Kyo irgi turejo adata ir prisidejo sprogdint. As norejau kad nesusprogdintu violetinio baliono bet Kyo ji susprogdino... eh... Vel grizo ant senos ir toliau dainavo garden daina ir atrode vel kaip ankciau vizualei. Po koncerto pabaigos persekiojau Deg nes norejau vel hug Kyo ir Toto. Sekiojau paskui Toto bet nepavyko apsikabeintT_T... poto buvo kazkokios isgertuvesO_O....

Kai atsibudau net nesuvokiau kad Deg sapnavau. Bandziau uzmigti bet kai daje ka sapnavau vos nesuklykiau is laimes. Tai vienas geriausiu mano sapnu^^....
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyAntr. 01 25, 2011 11:32 pm

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW..OMG OMG OMG OMasdgmkigemgosm... turbut buvo cool sapnas ( dynce daznai buna tokia bejausme.. kad man net sunku tai isivaizduoti XD)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyTr. 01 26, 2011 1:30 am

Nay sapnas tikrai buvo labai sugoi^^
As turiu jausmus tik nerodau ju viesaiXD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 01 29, 2011 1:46 am

Jo idomus jusu sapnai, Dynce tikriausiai pasamoneje yra dar didesne Diru gerbeja negu relybeje, jeigu taip imanoma?

Na o as pastebejau jog as turiu siokia tokia didybes manija....... Didybes manija sapnuose, neseniai susapnavau kad laimejau nobelio premija :D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 01 29, 2011 4:21 am

As seip ir be Diru sapnuoju kitu sapnu bet mm.. nelabai idomusXD
Jauciu neimano but man dydesne DEG gerbeja nei jau esu^^ ypac pastarojom dienom mano visos mintys tik apie DEG>.<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 01 29, 2011 5:01 am

Nu dar singlas prie to prisidejo tikriausiai
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 01 29, 2011 5:24 am

agam labai....labai jo laukiau^^
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyPen. 08 12, 2011 7:17 pm

Sapnavau savo būsimą klasę. Keista, nes jų nepažįstų. Na išskyrus kelis. O kiti mane FB susirado. Tiksliai sapno neatsimenu viso..
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:03 am

O aš sapnavau, kad Kalėdų senelis yra balta beždžionė... O___O
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:10 am

Geras sapnas turėjo būti ;D
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:10 am

Patikėk, labaaaai. :DD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:15 am

Norėtum plačiau pasidalinti? ;D
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:36 am

Okeh.. :DD

Tai va. Sapnas prasideda tuo, kad aš sėdžiu ant kėdės vasarą (!) kaime. Po to ateina kažkoks neaiškus dėdulė ir sako: "Tu atsistoji ir eini su manim" . Nepaklausiau, sėdėjau sau toliau ant kėdės, tas dingo, ir kažkaip atėjo žiema. Aš sėdžiu toj pačioj kėdėj, tais pačiais drabužiais, po nosim - varveklis kaba, ir tada nusprendžiau, kad varysiu aš geriau namo. Nuėjau stotkėn, laukiu autobuso, po minutės jis atvažiuoja, aš įlipu, atsisėdu, o už manęs - beždžionė. Balta. Veidas raudonas. Babuinas. Ta pažiūri į mane ir sako: "Labas, aš kalėdų seneeeeeelis~"
Mano vedo išraiška: WTF??? DD:<
Kalėdu babuinas senelis sako man: tu šiemet dovanų negausi. Tu kankinai mano daržoves (no, really. WTF??? OAO).
Visą kelią babuinas man tą patį burbėjo. "Negausi dovanų, negausi dovanų"... Galiausiai atsisukau ir sakau jam: Negausi PedoBear'o elfams.
Kalėdų babuinas senelis suriko: Neeeee! Pagalvok apie mano elfus!!
Aš: Keičiam visas dovanas į PedoBear'ą?
Babuinas: Davai.

Sapnas baigiasi tuo, kad aš grįžau namo su dviem maišais dovaų, o Kalėdų babuiną senelį nunešė PedoBear'as.

Ze end.
:DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:41 am

Jeigu sapnai yra praėjusių įvykių atspindys, net negaliu įsivaizduoti, ką tu veiki ;D
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:43 am

Nes tik mano sapnai būna tokie nučiuožę, kad net nesuprasi, kas yra kas. My dreams makes no sense. :DD

Dar kažkada sapnavau, kad virš stotkės skraidau ir žudau visus aplinkui. De fak it iz. D:<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:47 am

Na mano sapnai irgi makes no sense. Tik manęs ten nebūna ;D
Kažkada sapnavau kaip mokyklą užpuolė kinkongas. Vat ten ir aš buvau. Jis amn sakė "come to the dark side". The best dream ever ;D
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 2:13 am

Gosh, really good dream. ;D
Ai, dar kažkada sapnavau didelę pėdą.. o___o kad šūlioj sėdžiu, ir lauke pėda siautėja. :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 4:07 am

Kaip mokyklos naikinimas gali nesuteikti laimės? ^^ ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 3:01 pm

Hm... sapnai... sapnai... na pastaruoju metu nesapnuoju nieko ypatingo istiesu net neatsimenu sia vasara kad isvis kazka buciau sapnavus, be savo pasivaiksciojmu :D

VisaulAya ka tu pries miega darai kad tokius dalykus sapnuoji O-O
Atgal į viršų Go down
VisualAya
Kinija po tavo kojomis
VisualAya


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 190
Amžius : 29
Miestas : Vilnius >:D

Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 EmptySk. 08 14, 2011 4:33 pm

Niya, tas ir blogiausia, kad pėda mokyklos nepalietė... DD:<

Atsakau į Mitsu-chan man pateiktą klausimą.
Eeeee..... nieko nedarau... o_______o""

Gal alkis užgraužia mano smegenį, todėl ir sapnuojasi pievos su babuinais ir didžiulėm pėdom. :DD Va ką reiškia po šešių nevalgyt.. :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: