Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dear Usakou...

Go down 
+10
windblast
Klaudija
G-monster
Mitsu-chan
Gi~
Dynce
Niya~
Yomi_yomi
MoiManaMois
UsakOu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPen. 11 26, 2010 3:16 am

As istiesu irgi taip pat nes iseinu 07:08 kasryta is namu anksciausiai griztu 19 valanda nebent buna tragiskai sunki diena ir daug naktu kur beveik nemiegi tuomet griztu iskart po sules ir einu miegot pietu :)
O del sedetif pc tai ir as juos gerus esu.
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPen. 11 26, 2010 4:43 am

okey... cia visi kazkokie vaistuoti. ir Gi~ kaip tu gali gerti vaistus .. kaip tu net nezinai nuo ko... nejaugi neidomu XD?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPen. 11 26, 2010 7:12 pm

na aš žinau nuo ko tie vaistai, bet manau kad man tokių sutrikimų nėra xD
nes miegu aš kaip nutrenkta su plyta, o ir nesu tokia jautri manau (nes tie vaistai skirti maždaug tam gydyti)
bet mane kai išleido iš ligoninės prirašė dar krūvą vaistų, ir mama visus nupirko, tai ir gėriau.gal gydytoja geriau žino ko man reikia XD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPen. 11 26, 2010 10:17 pm

abejoju ar istikruju reikia taip klausyti gyditoju.. kad tu geri vaistus tai nieko nesakau.. bet apskritai.. as nelabai megstu gyditojus ( t.y.... ju tas rekomendacijas ir pan...)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPen. 11 26, 2010 11:09 pm

Aš tai jeigu ir sergu su temperatūra neinu pas gydytoją ;D Jai visada vaistai, vaistai, vaistai..
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 1:33 am

mano šiaip gydytoja gera, niekad daug vaistų neprirašo.
bet ligoninėj kita buvo, kažkokia pensininkė ;DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 2:29 am

nusipirkau juos del nemigos.. as lb jautri garsam.. nes kazkaip kad ar mama ar tevas nors snabzdas..as viska girdziu ir negaliu uzmigt nuo menkiausiu garsu..kadangi ir nelabai miegot norisi,sunku uzmigt T^T o tie sedatif nihaja nepadejo.. per diena 4isgeriau,nieko nepadejo T__T; manau migdomuju reikia pirkti yuck
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 3:26 am

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:27 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 5:22 am

Sedatif pc nuo nemigos ir neturetu padet nes jis nuo streso :) o siaip a sjo nei nepirkau, nei man gydytoja israse, tiesiog mama parnese xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 1:27 pm

man seip tai streso nera ir nuovargio...tik neuzmgiegu >.< ir man nks nepadeda T.T
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 4:38 pm

tavo daktare tikrai baka
tu visai ne stora.
gal net uz mane esi plonesne.
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 6:53 pm

Tavo daktarė tikrai baka.Tikrai,pritariu dyncei. Mano daktarė,nors aš 11 metų sveriu 35 kilogramus (Man tai baisiai daug,nors daktarė sako,kad esu per vidurį) ir ji vistiek sako,kad aš per vidurį,bet turiu lašinių....Persirašyk pas kitą,nes ta tavo tai TOTTALY BAKA.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 11:22 pm

jinai lb mane nervina... nes visados jai viskas blogai >_> prikimba prie mano mitybos.. pasijauciau kaip parselis
Smile Smile Smile
vistiek..ziema..apsileidziu..bus vasara,kiekviena diena su dviraciu minsiu ir bus vel viskas nrml.nemanau kad tureciau laikytis kazkokiu durnu dietu.. turiu tokia klasioke,ji plona kaip sakalys.. jos klyne toks tarpas didelis XD ji tokia klisa..nes lb perdziuvus..ir ji man skiedzia kad dietos laikosi ,nes yra stora XDD sako paziurek i mane,as storule..omg.. >_>
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 11:32 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:27 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyŠt. 11 27, 2010 11:59 pm

Jeigu man daktarė nieko nesako dėl svorio, tai ką įmanoma sakyti tau? O.o (Beje aš TIKRAI daug sveriu.) Tavo daktarei negerai..
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptySk. 11 28, 2010 12:14 am

pritariu.. whateva...nebekalbekit apie mano svori!!!>.<
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptySk. 11 28, 2010 11:57 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:28 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPir. 11 29, 2010 12:03 am

Wow. Kieta programėlė ;D Bet savo nuotraukų aš netaisau. Nors kartais gal ir reiktų ;D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPir. 11 29, 2010 4:56 pm

nes kai taisai,pradedi nusitaisyt XD taip daznai buna >.<....
paskuj susitinki su kokiu zmogum, ir jis lb nusivilia,nes pamato ne tai,ka mane is foto XDDDD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPir. 11 29, 2010 5:18 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:28 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
G-monster
LT patriotas
G-monster


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 19

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPir. 11 29, 2010 7:48 pm

Kaip gražiai tu viską gamini^^ Kad aš mokėčiau ką nors gražiai padaryti... Man vis nesiseka. Daug nervų kainuoja.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyPir. 11 29, 2010 11:02 pm

aciu^^; man taaip patinka gamint kanors XDD... nemegstu prie tv sedet..nors kartais.. >_>
pridarau kaip gamykla visokio stuff... paskuj vasara gal einam,gal neinam su draugem prisifotkint XD.. del keliu graziu foto apsimoka man daryt. o jeigu ir ne, man vistiek patinka kazka daryt nors ir i kruva det >:D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyTr. 12 01, 2010 12:53 am

Kietai atrodo :3
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyTr. 12 01, 2010 3:03 am

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 EmptyKv. 12 02, 2010 12:58 am

OMFG... Aska.... -__-.. as norejau viena karta cosplaytuoti rei... bet... nezinau.. kazkas mane atitruke nuo tos minties O_o... o gal..... gal.. jai per koki cosplay usakou cosplaytuotu Aska.. as gal sutikciau pasidaryti Rei cosplay *_*.. tuoj verksiu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Dear Usakou... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dear Usakou...
Atgal į viršų 
Puslapis 211Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» [UsaKou]-Debilizmas slepiasi cia

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: