Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dear Usakou...

Go down 
+10
windblast
Klaudija
G-monster
Mitsu-chan
Gi~
Dynce
Niya~
Yomi_yomi
MoiManaMois
UsakOu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyKv. 12 02, 2010 5:43 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:29 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPen. 12 03, 2010 2:38 am

ta japone.. kuria tu pagerinai su fotoshopu.. tu jai panaikinai puse lupu.. jos neberaudonos XD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyŠt. 12 04, 2010 12:38 am

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyŠt. 12 04, 2010 3:21 am

Kodel tu Gretai tiersiog nepasakai ka apie ja galvoji?
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyŠt. 12 04, 2010 5:26 pm

as sakau!! mes su Valda ja vadinam traumija sakom nesveika esi ir pan.. nu nes ji elgias kuo toliau tuo nesveikiau.. tai jai dzin.. >_>
o paskuj ten jos frm'e onej gincijas ,mangaboy sako del too ir neturi draugu kad tokia esi ir pan.. ji sako "ka as kalta kad as megstu nusisneketi".. watafak..tai aisku kad zmogus kaltas ir atitinkamai kaip elgiasi tokius draugus ir turi,taip su juom bendrauja. T^T

Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyŠt. 12 04, 2010 7:55 pm

Tiesiog pasakyk jai kad su ja negali bendrauti, ir kad is jusu bendravimo iseis tik apkalbos ir kitoki baisus dalykai. Istiesu as net nezinau ka tau patarti nes nezinau kaip tokiais atvejais tu elgiesi.
As jeigu man nepatinka zmogus tai jo/s atsiprasau uz tai kad negaliu jo/s myleti ir pasakau jog esu katalikisku paziuru ir tiesiog nenoriu skaudinti pacio zmogaus, todel geriau yra palaikyti pazistamu santykius negu iskaudinti
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyŠt. 12 04, 2010 11:26 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptySk. 12 05, 2010 1:22 am

Patikėk ne tu viena taip leidi dienas. Visiškas tingulys mane suėmė. Visą dieną skaičiau, tada užmigau su knyga rankose ir katik atsikėliau, nes mama užklojo ir per karįta pasidarė ;D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptySk. 12 05, 2010 7:08 pm

ir tas ziauriai uzknisa T__T;
as jau beveik nieko nebedarau,tik miegu XD siandien iki 12valiojaus kaip parsas lovojl. T__T;
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptySk. 12 05, 2010 9:59 pm

kaip suprantu tai tikrai gan ziauru kad tu tiek pastangu iseikvoji ant cosplay. o niekas negali tai pamatyti. mieste tavo adzvilgiu tikrai daug geriau XD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPir. 12 06, 2010 12:05 am

jepp... kelis meet'us surengiam kartais su drg... pasifotkint.. paskuj nowjapan'ui ruosiuos laabai daug.. okey siais metais buvo lool...
galejau gera sailor'e sucosplayinti,kaip nuo 10metu svajojau XD ir grazu kostiuma veneros jureives turiu *__*
na..manau jeigu man protas nepasimaisys,uzaugsiu..ir tuomet tikiuosi ,mano visas laisvalaikis bus cosplay,meet'ai ir visas kitas fun^^;
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPir. 12 06, 2010 12:18 am

Tas užaugsiu, apie kokį amžių? ;D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPir. 12 06, 2010 5:36 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPir. 12 06, 2010 10:35 pm

wooow.. beto kaip gyveni savarankiskai tevai sako kad yra blogai.. turi pats dirbti.. bet mano sese gyvendama savarankiskai nebenori net namo grizti.. ir irgi mete mokslus... mama taip ja apreke ( o ji moka klykauti XD).. kas sese sake jog vel mokinsis
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPir. 12 06, 2010 11:29 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyAntr. 12 07, 2010 12:02 am

anou.. ar .. noretum.... kad .. atvaziuociau... as .. su .. kokia drauge... pas .. tave.. jei ...galeciau... as savo mamai sakiau jog tu pas mane esi "nakvojus"... ir mano dede visados vaziuoja i darba.. i naujaja akmene.. tai kaiptik i tavo puse.. bet reiketu tokios dienos.. kad mums nereiketu i mokykla.. o tam mano dedei reiketu vaziuoti i darba XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyAntr. 12 07, 2010 12:27 am

patikek..pas mane per daug gryno oro XD... ir nera ka veikt >_>
kai vasara tai jo... tai as taip ir siuvu.. nes baigiu nupust kaip nera ka veikt >_<
(man i mokykla tik penktadieniais XDD)
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyAntr. 12 07, 2010 1:31 am

pasmus taip pat daug gryno oroXD
tavo rastas labai panasu i mano toks pat kreivas sleivasXD tik gal mano seik tiek labaiau suspaustas ir smulkesnis
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyTr. 12 08, 2010 8:12 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:30 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyTr. 12 08, 2010 9:07 pm

Sugoi kostiumas O.O Be to,as ne ViVi-kun,cuz -kun tik bernai!! xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyKv. 12 09, 2010 12:29 am

zinau^^ as tik erzinu >:D
omgsh!! mano experimentas sugooi!!! 35 sveciai onej!! pries kelias val tik pasidariau Yoko pagrindine foto... ir tiek bernu*__* omg XDDDDD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyKv. 12 09, 2010 1:03 am

XD... tavo cosplay cool O_O.. primink is kur gavai salika? ir patariu geriausiai augintis plaukus U_U.....
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyKv. 12 09, 2010 1:08 am

umm.. apie Yoko? ten ne salikas.. kazkoks dalykas >.< pasisiuvau.. (is kur daugiau gaut galiu? >.<)
darau isvadas: lietuviams (bent jau kaip pastebejau) svarbiausia papai!!!! ... manau jeigu ir mano foto butu..mano veidas jeigu butu po avarijos sutraiskytas,ar as zvaira buciau,visvien taipat butu T^T
kaip nekenciu tokio dlayko!!! D<
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 10:47 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:30 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 11:02 pm

Tai grupė 'Gorillaz' daugelyje koncertų su hologramomis daro. Nes gi jų klipuose tik tie veikėjai ir tebūna. Bet šiaip cool ;D
Aš tokios ''draugės'' šalinčiausi..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dear Usakou... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dear Usakou...
Atgal į viršų 
Puslapis 311Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» [UsaKou]-Debilizmas slepiasi cia

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: