Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dear Usakou...

Go down 
+10
windblast
Klaudija
G-monster
Mitsu-chan
Gi~
Dynce
Niya~
Yomi_yomi
MoiManaMois
UsakOu
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyPen. 12 10, 2010 11:39 pm

as nesvajoju apie vestuves... paskutini karta kada svajojau tai buvau trecioke arba ketvirtoke ""XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyŠt. 12 11, 2010 12:18 am

as noriu su ja bendraut.. po susipazinimo , kita savaite su ja jau kaip BFF buvom XD... kazkaip fainai budavo sanatorijoj..pabegdavom/.diskotekoj apsimesdavo,kad laizydavomes,tai paskuj tokia merga i mumis pasiskykstejus ziurejo,bijojo kad neisprievartautumem XDDD
bet zinutes tai gross.. >_> nzn nemoku parasyt kad atsiknisk.. T__T; po nauju leis i sanatorija mane,o as noreciau ten bent viena pazistama turet. bet jau zinutes tai siurpina XD.T^T
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 12, 2010 8:18 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:30 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 12, 2010 9:22 pm

Už 1000lt kaip ir nėra veidrodinių.. Bent 1000 ir pora šimtų kainuoja toks paprasčiausias.. Na bet sėkmės. Aš irgi tam taupausi pinigus, tai beveik nieko nedarau, kur reiktų savo asmeninius pinigus leisti ;D Bet dėl svajonės verta :3
O man tas jūros spalvos lankelis atrodo gražiau XD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 12, 2010 11:02 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:30 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 12, 2010 11:26 pm

Aš irgi galvojau sieti ateitį su fotografija.. Bet dabar nusprendžiau, kad reikia man savo galvą išnaudoti ir rimtus mokslus studijuoti. Beto fotografe gali dirbti ir be specialaus diplomo.. So jeigu kad nepavyks ;D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyPir. 12 13, 2010 1:45 am

joo XD...
cia laisvalaikiu galima pasisamdyti kokiam renginiui pafotografuoti.,pavyzdziui skaiciau,kad profesionalui moka uz kokias vestuves pafotografuot 4000lt.. sugoi!.... ^^; specialiom progom..
nz nzn.. as viska tingiu..ir nenoriu sunkaus darbo. as temoku kazka kurti. siuti..dar kazkada galvojau apie kompiuterija XD/.. buti kokia kompiuterase,arba laisvalaikiu uz gerus $$ pervedinet windows XD.. cool-nusiperki windowsus uz 100ar kiek ten kainuoja..nzn.. ir desimtiem zmoniu pervedineji,lupdamas nuo ju po 70lt. XD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyAntr. 12 14, 2010 9:11 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:31 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 9:50 pm

geriausiai tau iseina pavaisduoti kipi ;D
liuxs
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 10:41 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:31 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 10:47 pm

Nuosirdziai tau pavydziu jog tu moki siuti
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 10:48 pm

Na aš mokindamasi piešti dažniausiai bandau piešti naturalius, gyvus dalykus, nes aš asmeniškai kopijuodama neišmokstu.. Bet tau gana neblogai sekasi.. Manau ateityje tikrai daug geriau gausis ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 10:55 pm

O as manau kad nuo kopijavimo kaip tik viskas ir prasideda. Pavyzdziui sakykim eskizavimas ir savotiskas kopijavimas, taciau ilga laika eskizuojant randi savo piesimo stiliu. Pavyzdziui pas mane eskizai buna ekspresionistiski, nors man atrodo jog kopijavau bet uztenka paziure ti perspektyva ir tuomet pirma mintis buna: damn it. Taigi manau eini gera linkme
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 11:02 pm

amm.. as seniau visiskai nemokejau piest.. po biski kopijuodama,... atsimenu kaip kojas..rankas piesti.. internete zmogaus kuno piesimo tutorialus pasiziuriu ... zodziu po truputi tas kopijavimas padeda mokintis piesti. ;) juk nenupiesi anime betkaip..reikia zinoti kaip XDD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptySk. 12 19, 2010 11:07 pm

Man kažkodėl nepatinka piešti anime ;D Na nežinau kodėl.. Jie gražiai atrodo ir pan., bet man geriau piešti abstrakčius dalykus arba toliau mokytis piešti žmogų (dėl ko abejoju ar kada man pavyks..)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyPir. 12 20, 2010 2:44 am

as tai kaip neiprasta is animes ismokau piesti relius zmones XDD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyPir. 12 20, 2010 7:28 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:31 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyAntr. 12 21, 2010 4:28 am

pas mane irgi visados egle budavo sudina.... vienais metais.. tai per mano akmenine tvora permete i mano kiema.. tia toki suduka ziuriu numete XD... o taip tais isviso mes einame "pirktis" eglute paskutinia diena.. tai tada visos geros egles buna ispirktos ir nebebuna pardavejo.. detlo pasirenkame betkokia egle ir pasiemameXD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyAntr. 12 21, 2010 5:10 pm

geriausia dirbtine nusipirkt ir gera yra T^T db kazkokios be saku ejna sau... geda butu kad isvis kasnors tokia nesamone ir pamatytu.. kaledu senelis todel ir neateina kad issigasta egles XD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyAntr. 12 21, 2010 11:32 pm

Jo...Kaip mes su ditbtine xD Užknisa kas met pirkti nauja kuri kartais pasirodo negraži,arba šluot spyglius...Gaash. xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyAntr. 12 21, 2010 11:52 pm

jega...katik mano mama parnese dar kita egle XD.. saku dahuja.. tik ji plati.. eina nx nekenciu kaledu XD............
kiek bepuosi,negrazu XD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyAntr. 12 21, 2010 11:54 pm

Žinau.Nors ir kiek pripuoši,vistiek atrodo so...so awful. Kalėdų ruošimasis tikrai kartais užknisa. O po jų tingisi viską tvarkyt O.O
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyTr. 12 22, 2010 6:55 pm

Zinoma malonu kai egle namie yra grazi namai ispuosti,. Taciau kaledos nera ta svente kurios prasme yra ispuosti namai ir grazi eglute. As asmeniskai kaledas suprantu kaip laikotarpi kuriuos as bunu su savo seima,giminem, jauciu ta siluma ir esu begalo dekinga kad turiu juos visus, net jeigu ir kada apsipykstu vistiek nuostabu juos visus tureti
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyTr. 12 22, 2010 7:25 pm

-


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Kv. 06 23, 2011 2:31 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 EmptyKv. 12 23, 2010 12:50 am

HAHAH.. net as greiciau susigaudziau HAHA >D.. taigi po mano komentaro turi buti tuscias laukelis i kuri gali irasyti savo zinute ir mygtukas.. kazkas tokio ant jo uzrasyta kaip "siusti" ar "komentuoti"... o taip.. tau tereikia atydziai skaityti ir viska pradesi suprasti ( bentjau man taip buvo).... mitsu... wooooooooooow..... as kazkaip nejauciu dziaugsmo budama su savo giminemis.. nebent su savo seneliais... as juos myyliu ( negaliu patiketi kad as tai parasiau
<.<") as net nieko neprasiau is kaledu senelio.. nes nieko nebenoriu XD.. zinau kad tai gausiu bet dziaugsmo nejusiu.. tai ko prasyti XD.. is mandagumo paprasiau saldainiu ir visks.. XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Dear Usakou... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dear Usakou...   Dear Usakou... - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dear Usakou...
Atgal į viršų 
Puslapis 411Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» [UsaKou]-Debilizmas slepiasi cia

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: