Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Moi Kiya(rin)

Go down 
+10
Monkey-chan
yuu-chi
Gi~
Yomi_yomi
windblast
Niya~
Dynce
UsakOu
Mitsu-chan
MoiManaMois
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptySk. 01 02, 2011 10:55 pm

Heheheh,o aš batų pati ieškosiuos,nes mačiau tokioj didelėj vietoj jos batus,tik trumpus tokioj vietoj.. Didelėj... Tai yra centriniam turguj xD Tas jos ausines žiauriai sunku padaryti nors mačiau tutorial'ą (reikia labai daug įvairių medžiagų...). Ir dar reikia paaukoti ausines su mikrofonu! TT~TT Nusipirkčiau turguj kokias sugędusias ir gerai būtų.. Bet ten visokių kartonų ir bla bla bla reik ŽIAUURIAI daug. Aaaaaaah,daug sutaupyčiau... Jaa. Reiks taip padaryt,dar jos tuos "keturkampius segtukus" pasidarysiu iš medžiagos... Lengva. Ir segtukų :DD Bet kostiumą tai tikrai pirksiu,nes nenoriu lakstyt po parduotuves kaip išprotėjus ir ieškot tų nesąmonių atskiraiii... Bet prie kostiumo bus pridėta ir tie jos segtukai,tik kad violetiniai,o taip tai jos raudoni O.O. Ką gi,tada arba pati pasidarysiu,arba apsiūsiu raudona medžiaga truputį,arba lengviausias ir geriausias variantas : Nuspalvinsiu raudonai,arba priklijuosiu raudonos medžiagos xD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 2:45 am

nebutu lengviausia apklijuot raudona lipnia juosta? :DDDD o ausinems nereikia ten labai daug nieko,ten to kartono gali namuose susirast :D bent jau pas mane tai visokiu kartoniniu deziu pilna ir seip dar kartono lakstai metes kazkur :D pati dariau tas ausines tik kad ne sau o draugei ji cosplayino Rin tai ka as zinau isejo zymiai pigesnis variantas nei jas pirkti. o vakar grynai Miku sijona maciau labdaryne gaila litu neturejau >.< toks fainas buvo TT^TT
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 2:54 am

Man atrodo,kad tu darei Rin Kagamine Magnet ausines su drugeliais for UsagY,jo? O gal aš klystu. Žodžiu,ten daug medžiagų reikia,ne vien tik kartono... Be to,kostiumui atskirai ieškoti ir tampytis po pardes nors vistiek nerasiu negalėčiau,geez,jūs paskaitykit po mano avataru O.O
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 5:10 am

as manau jog tu nesi labai pratusi pati darytis visokius cosplay.. nes istikruju nera jau taip ir sunku.. cia nereikia jau taip ir leisti tu pinigu.. aisku nesakau kad tai blogai XD.. tiesiog galima ir pigiau padaryti gera cosplay... as ir beto JAU darausi cosplay XDD.. istikruju tik radau tinkamos medziagos pigios.. tai staigiai nusipirkau kol dar kazkas nenupirko XD.. beliko pamusala rasti kur nusipirkti
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 5:17 am

MoiManaMois rašo:
Man atrodo,kad tu darei Rin Kagamine Magnet ausines su drugeliais for UsagY,jo? O gal aš klystu. Žodžiu,ten daug medžiagų reikia,ne vien tik kartono... Be to,kostiumui atskirai ieškoti ir tampytis po pardes nors vistiek nerasiu negalėčiau,geez,jūs paskaitykit po mano avataru O.O
ne, paprastas dariau baltas Rin ausines ne magnet,kai magnet ausiniu prase sakiau grieztai ne nes tyngejau drugelius piest :DDDDDDD be to as UsagY nepazystu o_o''
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 6:38 pm

Yomi~ 11 metų vaikui per sunku pasidaryti tokius. Sakau,jūs po mano avataru paskaitykit! >;3333

Yuu~a. Supratau. Labai keista,kad UsagY nepažysti,ji per nJ buvo Rin Kagamine Magnet.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 8:57 pm

..O..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:12 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 9:05 pm

Eii,įmesk nuotrauką tų ausinių kur dareis O.O Wow. Bet tai aš vistiek tingiu ten kažko ieškotis ir stresuot,geriausia iš viso "gatavą" nusipirkti xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 03, 2011 9:07 pm

neturiu nufotkinus x_X XD..
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyAntr. 01 04, 2011 2:15 am

MoiManaMois rašo:
Yomi~ 11 metų vaikui per sunku pasidaryti tokius. Sakau,jūs po mano avataru paskaitykit! >;3333

Yuu~a. Supratau. Labai keista,kad UsagY nepažysti,ji per nJ buvo Rin Kagamine Magnet.
nebuvau nj TT^TT
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyTr. 01 05, 2011 9:24 pm

Aš ir xD Bet ateinančiais metais GAL važiuosiu,nes pažiūrėjau kažkokią laidą,kad šiais metai vėžiam iš anksto nieko neplanuoti.
______________________________________________

Bjaurios dienos,Bjaurios naktys,ir bjaurus "rulečių" 'kažkas" kurį reikia prisegti,o buvo atidarytas langas ir jis nuo vėjo daužėsi kažkur,kur žiauriai girdėjosi,ligtai į langą O.O Ir tai paskutinį atostogų rytą,kada galėjau ilgai išsimiegoti pakėlė gal 8,o aš sirgau ir kelias dienas buvau nei minutės nemiegojus (P.S. ČILI PICA SUUUUUUUCKS,TODĖL KAD PER JŲ MAISTĄ NUSINUODIJAU >l{ ),bet nesakysiu priežasčių :DD Na,gal patys žinot,kas būna,kai nusinuodiji..... Žiaaaaaaaaauru. Nekenčiu nekenčiu nekenčiu !~ >:[

~•○♥♥♥○•~
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyKv. 01 06, 2011 6:11 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:12 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyKv. 01 06, 2011 9:33 pm

Na ką... Dabar niekam neatsakau ir tęsiu dienoraštį... xD

Pagalvojau,labai lengvas tas hatsune miku kostiumas... Nusipirksiu paprastą juodą sijoną (klostuotą) ir kaip nors pritasysiu kažko mėlyno xD Nusipirksiu palaidinę arba pasisiūsiu,sar prisisūsiu tų jos nesąmonių ant palaidinės,nusipirksiu ilgas juodas kojines kurias irgi truputį apsiūsiu,tuos rankų kažką pasisiūsiu ir prisiūsiu tų nesąmonių... O batus jau nusižiūrėjau :DD Lengva. LOOOL. Man labai daug kompozicijos ir meno istorijos darbų,einu xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPen. 01 07, 2011 10:00 pm

wow..kazkas ijunge prota :DD
Atgal į viršų Go down
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyŠt. 01 08, 2011 4:09 am

Nusipirksiu tą, prisiūsiu tas nesąmones, pasisiūsiu tas kažkokias rankų nesąmones. Epic language xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 10, 2011 7:33 pm

monkey-chan... visiskai nieko nesupratau
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 10, 2011 11:06 pm

Aš tipo citavau MoiManaMois. Ji tai awesome aprašė, ką žada daryt s savo cosplay kostiumu xD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyAntr. 01 11, 2011 9:14 pm

Ahaaa xD Nusprendžiau vistiek pasidaryti Hatsune Miku magnet ausines,sparną,nusipirkt arba pasisiūt suknelę,nusipirkt batus... Vistiek "osum"* turėtų būt =^_^=
___________________________

Kvailos dienos. Reikia tiek daug kompozicijos,spalvinės raiškos,dailės istorijos,erdvinės raiškos,grafinės raiškos darbų,piešinių padaryti.. Vos turiu laisvo laiko.
Atgal į viršų Go down
Laugh Maker
Važiuoji į aerouostą
Laugh Maker


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 40
Amžius : 24
Miestas : Vilnius

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyTr. 01 12, 2011 12:01 am

MoiManaMois rašo:
Ahaaa xD Nusprendžiau vistiek pasidaryti Hatsune Miku magnet ausines,sparną,nusipirkt arba pasisiūt suknelę,nusipirkt batus... Vistiek "osum"* turėtų būt =^_^=
___________________________

Kvailos dienos. Reikia tiek daug kompozicijos,spalvinės raiškos,dailės istorijos,erdvinės raiškos,grafinės raiškos darbų,piešinių padaryti.. Vos turiu laisvo laiko.
jeigu tau reikia miku magnet ausiniu, cia kaip pasidaryt: https://www.youtube.com/watch?v=XY9g7U1qzx0
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptySk. 01 16, 2011 6:01 am

LaughMaker~ Thankschuu ♥
____________________________

Užknisa. Jaučiuosi kaip cepelinas prikimštas kiniečių maisto,kurį aš dievinu! Yummy. Tik kad labai sunkiai jaučiuosi. -_-" nereikėjo tiek daug valgyt Kiya,nereikėjo. Baka Kiya -_-" Anyways,pamačiau,kad reharu renka BlazBlue (anime žaidimas) cosband'ą. Tas žaidimas iš tiesų puikus. Ypač ta Gothic Lolita Rachel,savo katiną ir šikšnosparnį pavertusi vergais (mwahahaha,geras,bet aš taip nedaryčiau. Aš jų pagailėčiau >:3333).... Bet nuo 15 metų ten reikia būti.. Kokia įdomi nesąmonė xD Na,vis tiek cosplayinsiu Miku. Bet dabar neįsivaizduoju. Sakau cp'insiu magnet,paskui world is mine,paskui normalų.. Nuu kaip aš noriu cp'int magnet,net labiau už classical T~T Bėda ta,kad aš tokios suknelės nepasisiūsiu. Sparną ir ausines su sparnais galėčiau laisvai pasidaryti,batelius nusipirkti,bet pasisiūti suknelę su pasijoniu ir dar pūstą būnant 11- completely impossible. So,piece.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 17, 2011 12:43 am

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:12 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyPir. 01 17, 2011 12:55 am

Man ir taip sako,bet aš taip laukiu,kad mirti galiu TT~TT
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyAntr. 01 18, 2011 3:49 am

usakou- mano mama irgi taip sako.. delto perdaug nesneku su ja apie "savo svajones" XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyAntr. 01 18, 2011 7:26 pm

Kokios jūsų mamos.. Aš tai pasakiau, kad šiais metais turėtų būti 30 Seconds To Mars komcertas ir sakiau, kad norim su klasioke važiuoti. Tada ji paklausė kur, atsakiau, kad Varšuvoj. Jai čia pasirodė visiškai netoli ir mane jau išleido. Ir apie nowJapan sakiau, sakė pasikalbės su teta ar galėčiau pas ją apsistoti. Žodžiu jinai mane palaiko, kad ir ką bedaryčiau ^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 EmptyAntr. 01 18, 2011 10:55 pm

mane irgi palaiko XD.. visur leidia >D.... bet kaip buna darbo dienos (eiti i mokykla) tai manoji daugiau nieko nenori gurdeti kaip MOKYKLA....
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Sponsored content





Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Moi Kiya(rin)
Atgal į viršų 
Puslapis 58Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: