Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Moi Kiya(rin)

Go down 
+10
Monkey-chan
yuu-chi
Gi~
Yomi_yomi
windblast
Niya~
Dynce
UsakOu
Mitsu-chan
MoiManaMois
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyKv. 12 09, 2010 12:32 am

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyKv. 12 09, 2010 2:02 am

CIA JUK SUNKU TOKI PASIUT!
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyKv. 12 09, 2010 4:17 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 5:25 pm

Na gal ir nesunku...Bet batus tokius rask in LT xD O jos gun... Žaislinį tik nusipirkt xD
___________________________________________________________________

Ohayo... Kaip bekeista,vakar buvau pas daktarę.Leido dar šiandien neit į šūlę,ir iki kalėdų nedaryt kūno kultūros. Mwahahahah. Nekenčiu kūno kultūros... Norai kalėdoms pasikeitė-Skaitmeninis fotikas...Vą šitą daiktąą tikrai gausiu,o iki vasaros susitaupysiu ir hatsune miku wig'ui,ir kostiumui,ir ausinėm... Dieve,pagalvojau juk, Man Liepos 7 sueina 12,ir nebenugalėčiau jauniausio cp'erio konkurse...Juk tas Naruto irgi šiais metais bus dvylikos,ir jeigu vėl pretenduos? Bet vistiek,jis turėtų būt nors mėnesiu vyresnis,anyways,i will win... Nebent mano mažoji įkyrioji sesė. Devynių metų MISA-MISA tikrai laimės... Aš ją kaip priversdavau MYV,gazetto,decoLa Hopping klausyt,anime žiūrėt,dabar ant MYV ir death note pasinešė. Dar Kuroshitsuji baigiu žiurėt ir sugalvojau kai ką... Ant popieriaus lapo nupiešiau storą FMA Ciel ir parašiau "Ciel PhantomHEAVY"...Turbūt suprantat,ką reiškia... xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 10:16 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 11:23 pm

TAVO MAMA MEGSTA MYV? Mano sako,kad velniu muzika xD

FMA tu tikriausiai zinai kas tai yra,o Ciel Phantomhive- anime kuroshitsuji pagrindinis veikejas.
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 11:32 pm

Mano mamai tai net visai patinka anime. Ypač kai žiūrių kokį labai gražiai nupieštą, labai detalų. Vistiek menininkė ji. O prieš japonų muziką irgi nieko neturi ;D Beto visi sako, kad mano mama kieta. Vaikščioja su inkariukais, stiliukas panašus į mano ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPen. 12 10, 2010 11:45 pm

is mano puses tai visi klaseje puikiai zino toki dalyka kaip anime jrock.. ir tai kad japonijoje visi bernai atrodo kaip mergos XDD... -_-
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyŠt. 12 11, 2010 12:20 am

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyŠt. 12 11, 2010 1:10 am

niya~ Ah,pavydziu...Mano mamai tik opera,klasika, ir tas bernas kuris dainuoja kaip merga. Kazkoks Ilja. Dainuoja jis kaip boba...

Yomi~ ne visi....

UsakOu~ FMA rulezz tikrai ^^ Modern talking? Mano mama pasakodavo,kai budavo jai 18.buvo diskotekos,ir ten labai daug modern talking grodavo. Bet buvo ir roko,metalo. Sako paskui metalistai visi savo skiauteres krate xD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyŠt. 12 11, 2010 1:28 am

Mano mama pati tai muzikos nesiklauso, bet kai prajunginėja kokią mtv ar mano mp3 išgirsta, nutariau, kad jos skonis geras ;D
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyŠt. 12 11, 2010 10:40 pm

Ohaii.Hoiii,mano dienoraščio puslapiai po truputį daugėja...
_____________________________________________
Šiandien nieko ypatingo nebuvo...Pabaigiau 2 šokolado plyteles kurias buvo atvežęs tėtis,išėjau truputį į kiemą ir nei kiek nesušalau (labai keista) ir spangstu apie skaitmeninį fotikąąąąą...Aš taip laukiu kalėdų,nes aš juk apsirysiu saldainių ir gausiu skaitmeninį fotikąąąąą!!! Uhmmo, dabar taupysiu babkes iki birželio 15 d.,tada užsisakysiu H.M. šlamštą ir nJp bilietus... KAIP LAUKIU VISO ŠITO ŠLAMŠTO! Dabar kalbu su drauge per skype...Aišku,jai nepatinka jp... so,vėliau parašysiu.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptySk. 12 12, 2010 8:08 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptySk. 12 12, 2010 9:41 pm

as galvoju kad otaku yra is kitos planetosXD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptySk. 12 12, 2010 11:03 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPir. 12 13, 2010 12:20 am

Haha,as taip nemanau... Bet ten kaip emo isvadino....Nesveikos xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPir. 12 13, 2010 1:46 am

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyTr. 12 15, 2010 10:28 pm

Ohaii peepz. Hee,vakar buvau vilniuj...Ekskursija nuo 9.30 iki 23.40 xD

Šiandien LABAI norėjau grįžti namo ir pri-si-ry-ti... Ah,mokėmes WAKA WAKA kurios aš taip nemėgstu,nes pavadino kaip waka iš danger gang... Reikia. Tipo per mokyklos kalėdinį karnavalą mes būsim "afrikiečiai"....Žodžiu,be ryšio...Bye,gal vėliau parašysiu xD

[b]EDIT:

Btw guys,pamiršau paaiškint usakou kas yra FMA ciel... Daugelis mano,kad FMA yra Full metal alchemist (geras anime :D) ,bet kaip supratote,čia netas. Turiu serija Fool Mint Achievist,Bakanoid,Vėmalia... xD Mano kai kurių anime ir jų veikėjų parodijos... Ciel norėjau kur nors priskirt,bet nežinojau kur,tai priskyriau į FMA... Bakanoidas pats juokingiausias ir bakiškiausias xD Vėmalia kilus nuo "Hetalia"... Tik ten mergos... Rusė tai kažkokia Scene (nūū tie scene ir emo,kur nesveiki xD)... Kiti tai vkei,okei,loli,eco,gyaru,ganguro ir t.t... O bakanoid tai žinot nuo ko kilę.. xD Nuo mano mėgstamiausio VOCALOID xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyKv. 12 16, 2010 9:12 pm

..


Paskutinį kartą redagavo UsakOu, Pir. 09 02, 2013 2:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyKv. 12 16, 2010 10:32 pm

Būtent xD Kada nors įkelsiu,bet žiauriai tingiu..
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPen. 12 17, 2010 1:18 am

hehe, mes tai per kalėdas būsim indai ir šoksim JAI HO xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPir. 12 20, 2010 12:41 am

Gi~ LOL xD

Ahh,awful days... 6iandien dariau nesąmones tam afrikiečių pasirodymui... Ahh,tik dabar laisva... SPANGSTU APIE NJ IR KALĖDAS!!! Geez,iki kalėdų tik 6 dienos liko O.O O aš kaip amžinai nieko neturiu ir ketvirtadienį kepsiu imbierinius sausainius su glajumi,sudėsiu į dėžutes ir visiems išdovanosiu... Kažką panašaus į : Moi Kiya(rin) - Page 3 UploadOECnSK

Hehe,yummy... Daug darbo bus,aug pinigų išleisiu,bet verta. Atsimenu,kaimynė prieš tris metus kepė (tada jai buvo gal 17 xD) visiems imbierinius sausainius su glajum ir visiem išdovanojo sudėtus į gražias dėžutes,ir mums davė,nes mamos sueina mūsų... Tokie skanūs buvo. Šiais metais žurnale tokį kūūūl receptą radau,ir tikiuosi,gaminsiu...
Hehe,bye until tomorrow!!! ^^
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyPir. 12 20, 2010 7:29 pm

kazkas panasaus i XD.... o kaip istikro? XDD
Atgal į viršų Go down
MoiManaMois
Pekinas
MoiManaMois


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 273
Amžius : 110
Miestas : Panevėžys

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyAntr. 12 21, 2010 11:45 pm

Usakou~Haaa,nežinau primačiau žurnale „Žmonės“ xD
----------------------------------------------------------------------
Haaa,todays day was ssssoooo awffffuuulll! Repetavomės daugiau negu pamoką ir namo prieš pusvalandį grįžau.Jau buvo prietema. Penktokeiii! Pusę penkių namo prietemoj pėdint! Žiauru...Rytoj paskutinė diena,viskas sutrumpėjo...Gasssh,kaip palengvėjo.Bet nelabai,nes nežinau kaip šoksiu waka waka,nes repetavomės mažam kabinete,mūsų 30 vos tilpo,Visi grūdosi,stumdėsi,ir aš ant radiatoriaus. Pasitempiau koją...Gosh,kaip aš šoksiu? Žiauriai skauda TT~TT O dar vakare šeštą žibūrėlis.. Gaaash,poor Kiya. So,vėliau gal parašysiu...Byeeez!
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 EmptyTr. 12 22, 2010 6:12 pm

Aš vakar kepiau imbierinius sausainukus. Jau nebepirmus metus taip darau. Tik nebedėjau glajaus. Net nežinau kodėl. Įkelsiu foto į savo dienoraštį kaip gavosi ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Moi Kiya(rin)   Moi Kiya(rin) - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Moi Kiya(rin)
Atgal į viršų 
Puslapis 38Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: