Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chat`as (:

Go down 
+27
Niya~
Keiko
MoiManaMois
I am
Ayu-chan
Brum_Brum
Sai
Mitsu-chan
Yuuhi~
windblast
Ingirida.
Mae
Dynce
Kyami
yuu-chi
Nerce
Klaudija
Seta
Yomi_yomi
Makeshift
appl-
*Kirise*
wakachi.
San.
Gi~
*PervCookie*
Aina*~
31 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyKv. 06 03, 2010 2:30 am

aš turiu nusipirkus :D

o man pamokų jau nebėra ;Dp
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyKv. 06 03, 2010 3:01 am

Gal gali straipsni nufotkint^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyPen. 06 04, 2010 11:44 pm

Sveiki, norejau paklausti kodel taip foruma apleidot? taigi anksciau jis buvo toks aktyvuus o dabar nebe. arba as cia uzsukau netinkamu laiku arba forumo atyvumas po truputi ima mazeti :(
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 1:09 am

mes visi numirėm X_X
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 1:13 am

Nu va kaip nepasiseke, uztat bent jau yra geroji puse. Dabar galesiu visus papokint su pagaliuku ^^
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 3:00 am

Mitsu buk pagerpta budos kad apsilankei Yumei ir prakrapstei jau senei apaugusius voratinklius kuoriuos net yumes vorai ir parazitai apleido ( YomiXD)
Nezinau kur visi dingo.....T_T
kartais atrodo kad cia kalbuosi su savim>.< matosi jau ant isprotejimo ribos.....


nepamirsti: patikrinti ar buda gali kanors pagerbti. Pasitikrinti psihine bukle^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 5:57 pm

Dekui xD Tai jau tikrai kad apleidot jus ji, tik zmogau pradink porai menesiu is vieno aktyviausiu forumu ir grizus jau forumas merdeja :( Nu va kaip negerai, bet as visdar turiu vilties kad jis vel tuoj taps aktyvus, nes db ir as pagaliau cia atsivilkau, musu gretos dideja xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 10:02 pm

he he he... me cia jau nebe vienaXD
Mitsu kur pati buvai dingus?
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 10:16 pm

Na balandi buvau nuvaziavus i londona, tada islandijos ugnikalnis sumane pasispjaudyt tai uztrukau 8 dienas tenai ilgiau negu planavom xD
poto savaite bandziau pasivyt klase nes dvi savaites manes nebuvo
tuomet pasigavau sinusita ;( tai man net kompo ir tv nereikejo kad galva skaudetu ir kas baisiausia vaistai nepadejo
tada dvi savaites kaip as sakau siauciau nes visi mokytojai i mokslo meta sugalvojo netik darbu uzkraut bet ir kontroliniu parasyt, o kas baisiausia as buvau per liga ir kelione i anglija nesveikai atsilikus, tai va buvo tokai savaite kai rasiau 13 kontru ir 5 pristatymus padariau, tuomet i diena miegodavau po 5-3 valandas tai savaitgaliais daug ilsedavausi.
Paskui i gala savaites svenciau savo gimtadieni xD (ir mamos gimtadieni)
Na o sia savaite drauges apiburbejo kad nemate manes ilgai tai stengiausi kiek imanoma daugiau suitikt su draugem, tuotarpu kai mokslo metai dar nesibaige, o dailes mokykloj prasidejo praktika
Na o vakar parsivilkus is praktikos nusprendziau kad tingiu kazka daryt tai vakar vakare ir snd nk gero nenuveikiau, tik apsitvarkiau ir rie pc sedejau ^^

WoW ilga istorija gavosi xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyŠt. 06 05, 2010 11:42 pm

agam istorija puse gyvenimo pripasakojeiXD ka gera Londone nuveikei?
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 1:16 am

ne cia buvo pusantro menesio xD
O londone aplankiau sese, siaip viska apzirinejau nes pirma kart jame buvau. Pamaciau Big ben and the house of parlament, tower bridge, London tower, buvau kinieciu kvartale, bet ten buvo daug graziu japonu (taciau sese man neleido ju fotkinti nes sake kad tai yra nemandagu xD) poto buvau prie dangoraiziu, naturalios gamtos istorijos muziejuje, pikadelio aiksteje, kokiuose 5 parkuose, nesveikam prekybos centre (to prekybos centro viduryje yra ezeras O_O ir nuomuojami vandens dviraciai ir pan. mazdaug 20min prireikia nueit prie to prekybos centro galo) poto buvau lietuviu lygos krepsinio rungtynese xD ir siaip visur vaikstinejau ir kalbejausi su turkais gal 5 kartus, nes kaskart parduotuveje pamates turka tetis pagalvodavo kad jis armenas ir paklausdavo ar moka rusiskai, tas atsakydavo ne paklausdavo ar mes is rusijos ir td reikedavo visad man su jais kalbetis xD uztat Turkai is kebabines moka leituvisku fraziu xD

Siaip daug kur nenuejau nes tevai tingejo i muziejus stovet valanda eileje, bet vasara dviem menesiam ten vaziuosiu ^^ tai pamatysiu viska ka noresiu
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 2:51 am

As tai irgi dingau del tu apkrautu paskutiniu savaiciu.... bet kaip atejo vasara nebezinau ka daryti.. ka veikti ):
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 3:09 am

Mitsu as tai vietoj taves buciau i koki J-music koncerta nuejus... pasim ir mane i lomdona ten tiek koncertu daug vyksta>.<
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 4:59 am

Yomi_yomi: Zinau mokytojai tikrai i mokslo metu gala kazkoki nenormalus pasidare, daugiau darbu ir kontru duoda tik kad spetume viska iseit >< Like wtf? kieno kalte kad 8menesius kaip vezliai viska emem ir paskutini menesi vos viska spejam xD Beje o tau jau atostogos? o_O jei taip tai pavydziu

Dynce: tuo metu nevyko jokiu geru koncertu (isskyrus mamontova bet jis uz savo koncerta praso daugiau nei dir en grey O_O like srsly man your not that good) O siaip tai kai busiu anglijoj tuo metu koncertuos Dir en grey, tai galvoju gal ir reiktu nueit, tik yra beda viena i ta koncerta nenoriu eit o surast anglijoje zmogu kuri pazinociau ir kuriam patiktu jrock mission imposible xD Beje jeigu nori skristi su manim i londona taisykles tau tokios pacios kaip visiem jeigu tu isirangysi i krepsi kurio matmenys ne didesni nei 55cm x 40cm x 20cm ir sversi nedaugiau kaip 10kg pasiimsiu tave kartu su savim xD
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 5:17 am

Del diru koncerto isirangyciau tau net i pinigineXD oh butinai nueik i koncerta o po ta man visas smulkmenas papasakosi... as kad ir viena varyciau vistiek fainei Happy Dance
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 3:40 pm

Tai kad as piniginiu nemegstu nesiotis :( nu siaip istikruju poto kai nuvoge spali mano pinigine su viskuo taip normalios ir nenusipirkau (tuo paciu ir nepasidariau normalaus moksleivio pazymejimo xD) tai dabar arba pinigai kiseneje arba hello kitty pinigineje tai jeigu i ja sugebesi isirangyt tai netik tave pajamsiu i Londona bet ir i dir en grey koncewrta nusivesiu xD Man kazkaip vienai i koncertus ar renginius nlb patinka eiti :( kazkaip creepy. As viena is tu zmoniu kurie niekad neini kurnors vieni. Perdaug nuobodu nera su kuo kalbet :( o kadangi mane vos eina uzciaupti, nes as tikriausiai plepiausias zmogus pasaulyje, tai nekalbeti visa ta laika butu nekas. Tikriausiai neistverus uzkalbinciau koki nors random zmogu ( otai buna daznai)
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 4:38 pm

ok lysiu tau i kiseneXD na gal paceme koncerte kalbet tau nelabai pavyks visdelto nemazas garsat. Bet norint geresnes vietos reikia ilgai laukti o tai tikrai nuobodu. As tai su savim pasikalbeciauXD... Nu ok butinai susirask kas eitu i konca ir i ji nueik nes jei nenueisi labai supyksiuXD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 7:39 pm

Baikit apie koncertus kalbėti TT_TT (aš jau nebegaliu)

MITSU MItsu Mitsu.... ohhh... būk palaiminta xD aš jau senai noriu su tevim daugiau pabendrauti, tai manau mes db turime progą xD
P.S. aš tau pavydžiu, kad visur keliauji...

o is kur tu esi??? (aš per didelė tinginė, kad pažėčiau į tavo anketą)
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 7:49 pm

man atrodo is kauno
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 8:01 pm

ne taves klausiau xD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptySk. 06 06, 2010 10:59 pm

Dynce: Manau dir en gray koncerte viduje prie garso prirastum, bet i lauka isejus butu truputuka blogiau, nes priratus prie triuksmo ciuju as pradeciau rekauti kaip Kauno pencininke ilipus i troleibusa su tasem apstumdzius aplink save zmones ir pagaliau atsisedus pradejus skustist visam troleibusui xD

Bou: Yomi-yomi teisi as is Kauno. Taciau as daug nekeliauju, mano sese Londone gyvena, tai as tiesiog naudojuosi tuo kad vasara padaryt nerealia :D ir siaip Londone smagu pilna parku graziu kuriuose voveres valgo tau is delno ^^ Beje yay kazkas siame forume su manim nori bendrauti n.n
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyPir. 06 07, 2010 2:27 am

tai aišku, kad nori benrauti... PVz aš su daug žmonių dar norėčiau susipažinti..bet net tam laiko neturiu -_-
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyPir. 06 07, 2010 3:41 am

Is dalies gerai kad tiek daug veiki kad net truksta laiko ^^ bent jau aktyvia vasara turesi, bet is kitos puses gali nespet paiilset
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyPir. 06 07, 2010 8:26 pm

as visai vasara nepailsiu dar labiau pavargstu>.<
o Bou labai uzsiejum jug jei reikia su manim susitik kad galetume is kokio emo pasityciotXD
ar dar is kokio AntakioXD
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 EmptyPir. 06 07, 2010 8:28 pm

As netik kad vasara pailsiu bet dar iur priauguv svorio xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chat`as (: - Page 21 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 21 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chat`as (:
Atgal į viršų 
Puslapis 2140Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: