Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Monkey's Diary

Go down 
+4
MoiManaMois
Dynce
UsakOu
Monkey-chan
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 13, 2011 6:57 pm

patinka!..kodel visi tuos meet'us daro..o kaip cosplay??????????????!
XD... gash.. nekenciu ledo,nes mane kelis kartus per metus zadejo zadejo tevas nusivezt bet ir nebenusiveze T__T; .... trauma
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 13, 2011 10:43 pm

as kazkaip CP ziema neisivaizduoju. Tam reikia patalpu ir zmoniu jei i meet ateis koks 10 tai i cp dar maziau...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 13, 2011 10:48 pm

as uz cp... bet kad istikruju nera tu zmoniu...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 13, 2011 10:58 pm

kaip nobodu ! x_X... vadinasi YUME COSPLAY bet jus pasakykit kur tie cosplay!!?? D:.... Reach a love ..........
taigi galima ir pavasri? o.O.. ee tik nepasakokit apie patalpas XDD.. is kur isivaizduojat istraukt? Smile ......
nu va..gyvenciau siauliuos tai priimciau i namus >_<....
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 13, 2011 11:25 pm

as istikruju noreciau daryti cosplay.. pavasari.. kaip praeita karta. praejusi yumes pavasario meete buvo labai silta.. butu lengva su cosplay isbuti lauke XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyŠt. 01 15, 2011 1:59 am

nu juk žmonės... KUR tuose namuose tilptumėm??? gereu money taupyti didesniems CP.... ir t..t...
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyŠt. 01 15, 2011 10:28 pm

ane!!! mano gyvenimas eina! man 15metu.. kai prasides sunkesni mokslai, po 10klasiu vistiek kazka darysiu.. nebebus laiko O__O.. nenoriu savo jaunystes praleist belaukdama 1cosplay per metus (nowjapan).... kaip pagalvoju,kaip mano sesuo..dabar turi laiko tik dirbti.. nee!... T__T.. ee zinau kas irgi nori cosplay >DDD .. amm tokia yume ar ayume.. is joniskio.,
-labas. ka tu
-kas raso
-gabriele
-aha tu man nebesvaik
-as rimtai
-gretana atsipisk
-cia as su kuria susirasinejom onej....
(kriste nr dave -galejai pirma pasakyt O_O)..
Atgal į viršų Go down
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptySk. 01 16, 2011 12:06 am

UsakOu rašo:
-labas. ka tu
-kas raso
-gabriele
-aha tu man nebesvaik
-as rimtai
-gretana atsipisk
-cia as su kuria susirasinejom onej....
(kriste nr dave -galejai pirma pasakyt O_O)..

wtf?
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptySk. 01 16, 2011 5:39 pm

1.
Nebijok taip greitai laikas neprabėks ir nuo kokiu 16m.tik tikros linksmybės prasidės ir ne vien NowJapan yra. Juk buvo ir Anime Rally kaune, Anime peržiūros....
2.užmiršau parašyti tau.sorry. ji sakė, kad tave pažysta..nbijok ji faina merga...
Baigiam flūdint čia pas Monkey.

P.s. Monkey. Aš noriu į PNWŽ atvaryti kokę dieną pas puskę ir gal kada susimeetinsim :)
Atgal į viršų Go down
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptySk. 01 16, 2011 10:03 pm

appl- rašo:
P.s. Monkey. Aš noriu į PNWŽ atvaryti kokę dieną pas puskę ir gal kada susimeetinsim :)

Ooooo, būtų awesome ^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 12:40 am

as ir noriu cosplay... turejau proga per ziemos atostgas.. bet niekas nenorejo susitikt... .... daryciausi cosplay.. jai nors butu to cosplay XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 12:46 am

amzinai visi.. nera pinigu..nera kostiumo..tyngiu..salta... >D...
man atrodo vistien,kad veliau nebe taaip.. >_.. kokia anime rally?? rudas ten!! isivaizduok..i koki kauna is siauliu vaziuot??.. kiek marsrutam sudel pinigu o ten tik 1diena (ar as teisi?)... o tai tada dar grizt lyg ir ta pacia diena..manes 100% mama neisleistu..ir as turbut nenoreciau. kazkaip ne taaip. visi is toli c-playeriai varo i nowjapan.neapsimoka animerally..tiek pinigu sukloji viskam ,o ten nieeko tokio gero ir ner.. >_>..
visvien as nusistacius,kad nekas bus man po tu 10klasiu ir visus cosplay galima uzmirst.sudie anime slamstas., sveiki sunkus fizinis darbas ir knygos XD.........
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 12:52 am

Na aš dar suvokčiau, jei sakytum, kad taip bus po 12 klasių. Bet po 10? Kaip tik manau būsi vyresnė ir bus galima daugiau.. Ir šiaip daugelis sako, kad 11 klasė kaip ir atsipūtimas po 10..
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 2:31 am

Jej tau animerally Š tai mūsų cp dar didesnis Š xDD
na pvz ne visi pinigų turi..ir man nėra jau tokia pigi kelionė į tuos šiaulius. aš jau geriau taupyciau pinigus koncui...
10klasėd jau žadėjau žudytis xD 11kl tikėjaus lengiau, kad bus bet puse velnio ir čia netrieskit žmonės xD
jap. Vyrese būsi ir daug kur galėsi varinėti ir t..t... o man brolis sakė kai studijuosi dar daugiau keliauti galėsi...
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 2:40 am

man viskas kitaip svieciasi.. as paziuriu savo aplinkoj..visiem sunku. mano sesuo tipo kazka mokes... mete.. ir dabar dirba tieek ,kad ohoho.. kelias pamainas grustej ir panasiai.. o sumoka vos vos. alioo leidziames is rozinio debeselio i gyvenimo purva. >_..
as esu pesimiste ir manau,kad man irgi nieko gero nebus.. vienintelis dalykas ka noriu, tai pabaigt 10 klasiu (ohoho pagalvok kaip 12istvert.. isdurneciau. mokytoja pati sake,geriau tiem,kurie neikirstu net nepradet 11eit..). ir nupirks mama fotoaparata veidrodini.. o ka su juom galima daryt?.. kazin ar yra kokia fotografu profesijos mokslai..jeigu taip,tai jie kainuoja daug nuliuku. zodziu viskas yra blogai!!!!.. as turbut visa gyvenima taupau, o animerallis tik 1diena. ir kaip per ta viena dienele nuvaziuot,parvaziuot?... +is kaimo issikapanot ir nelabai autiku yra!...
todel nowjapan'as man atrodo labiau tokiu pastangu vertas.. nes galva perdega su marsrutu. beto, jeigu ne jus, as tikraaai nebuciau varius, nes as net neatskirciau traukinio ir pan XD
Atgal į viršų Go down
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 4:42 am

ehm... jūs floodinat...
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPir. 01 17, 2011 6:40 pm

ir ka man padarysi? islisi is kompiuterio? XDDD lmao.. okok
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyAntr. 01 18, 2011 2:23 am

mano sese irgi panasaus amziaus kaip tavoji, usakou. bet ji dirba darba.. atrodo jog jai nera jau taip baisiai sunku. mokslu jau antra karta nepabaige.. neislaike.. mama persiutusi... bet siuncia truputi jai pinigu.. ir dar ji su savo santaupom gan gerai praleidzia laika.. tai pagalvojau. jaigu pvz.. kaip studijuosiu. tai turesiu to laiko.. delto mokintsiuosi ir neisiu i darba.. ir taip is gauto laisvo laiko galesiu tikrai daug kur vazineti.. nors aisku su musu seimos nesekmemis XD.. turbut puse visu suplanuotu kelioniu jau galiu isbraukti XD.... bet as manau jog tas givenimas labai lengvas ... net ir dabar eidama i mokykla.. nejauciu jokio kruvio.. poto kaip pradejau hm... gal pries metus.. ar puse metu.kitaip ziureti i aplinkybes ir apskritai i givenima XD...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyTr. 01 19, 2011 1:10 am

...
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 20, 2011 3:39 am

Monkey-chan rašo:
...

agree xD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyKv. 01 20, 2011 4:18 am

taigi Monkey.. turi broliu seseru ?? >D
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyPen. 01 21, 2011 1:17 am

Aha, turiu dvi seses - Silviją ir Juliją :D O ką? :D
https://2img.net/r/ihimizer/i/pamaivosxd.jpg/
Šitai nuotraukai dabar kokie trys metai, tai ir joje esančios žmonės jau kitaip atrodo ^^
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptyŠt. 01 22, 2011 4:18 am

WTF.. kur cia esi tu? ir kodel jus visi laimingi XD??
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Monkey-chan
Važiuoji į aerouostą
Monkey-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 44
Amžius : 31
Miestas : Panevėžys

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptySk. 01 23, 2011 8:03 pm

Manęs čia nėra, nes aš fotkinau xD jos laimingos, nes maivosi xD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 EmptySk. 01 23, 2011 9:29 pm

Yomi_yomi rašo:
mano sese irgi panasaus amziaus kaip tavoji, usakou. bet ji dirba darba.. atrodo jog jai nera jau taip baisiai sunku. mokslu jau antra karta nepabaige.. neislaike.. mama persiutusi... bet siuncia truputi jai pinigu.. ir dar ji su savo santaupom gan gerai praleidzia laika.. tai pagalvojau. jaigu pvz.. kaip studijuosiu. tai turesiu to laiko.. delto mokintsiuosi ir neisiu i darba.. ir taip is gauto laisvo laiko galesiu tikrai daug kur vazineti.. nors aisku su musu seimos nesekmemis XD.. turbut puse visu suplanuotu kelioniu jau galiu isbraukti XD.... bet as manau jog tas givenimas labai lengvas ... net ir dabar eidama i mokykla.. nejauciu jokio kruvio.. poto kaip pradejau hm... gal pries metus.. ar puse metu.kitaip ziureti i aplinkybes ir apskritai i givenima XD...

ane? mano akimis viskas visiskai sudiniau T^T.. dpresijos..o paskuj prasides prakeiksmas XD.. brolis tupi namie..skaityk senbernis..nenormalus kazkoks. sesuo nebaige mokslu,o ir is darbo metineja.. pati neapsisprendzia.. mokesciai ir pan. aj zodziu aplinkui tikras shhhh.. jeigu as is to sudo issikapstyciau,buciau super lucky.. beto..kaimas,kur tu toli nubegsi.vistiek pas tevus reiks grizt melzt pinigu. T^T......
ok srry uz flood'a..o ka jum skauda?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Monkey's Diary - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monkey's Diary   Monkey's Diary - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Monkey's Diary
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pervės Diary.
» Michi diary
» Gremėzdiškas diary.
» KiKi-chAn no *bad diary* : DDDDD
» Ee.. Pedo-chan's Damned Diary o( >`ω´< )o

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: