Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP

Go down 
+9
windblast
Ingirida.
*PervCookie*
Klaudija
Dynce
Yomi_yomi
appl-
yuu-chi
Mae
13 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyKv. 10 22, 2009 12:35 am

šitai rašau del to kad kiki-sama prase xDDDP
vardas: karolina...:]
nick'as lara-sama siaip sasuke esu o taip mano bestes vadina karoluku kas mane taip vadina reiskia jis yra myžmantas xD
ok man metu yra dabar 14 gimiau 1995-08-20 rugpjūcio dvidesimta, mano horoskopas liutas xP man labai patinka pliusiniai grojantys zaislai...
patinka cosplay'inti, piesti anime personazus, isprievartauti gerus draugus, paisdykauti lovoje xD juokauju xDDD
hobis mano yra miegas kaip as suprantu ir siuvimas kostiumu xD
esu draugiska kartu ir labai bloga tiems kurie man nepatinka ar ant manes varo uz akiu ( I am DEVIL) nusidainuoju tj cia faktas, nusisneketi irgi moku xD
mano skype yra dabar nezinau noresi paprasysi per pm jei reikes arba kiki-chan duos xDDD
nu karoč kas dar neaisku klauskit jei ka...o rimtai MY PHOTO 0.0
šia xDDD
https://2img.net/r/ihimizer/img197/729/atvaizd0590.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img213/6370/atvaizd0083.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img98/5508/atvaizd0410.jpg me sasuke kaireje jei ka xD
https://2img.net/r/ihimizer/img98/7057/atvaizd0443.jpg kaip sakiau megstu savo gerus draugus xDDDD


enjoy xPPPP cha cha sveiki visi dauguma pazystu XDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyKv. 10 22, 2009 1:51 am

Karolukas, mane ir drauges karoluku vadina xDD
Atgal į viršų Go down
yuu-chi
Eini į japonišką Cosplay!
yuu-chi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 735
Amžius : 27
Miestas : Siauliai

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyKv. 10 22, 2009 7:13 pm

Yay visa tiesa apie Karolina ^^
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyKv. 10 22, 2009 10:49 pm

yay ^^ sveika
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 10 23, 2009 3:35 am

Hi.. bet jau pazystama XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 10 23, 2009 8:32 pm

Hi Sasuke..
malonu susipazinti darkarta:)
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 10 23, 2009 10:32 pm

hi hi hi su kai kuriom jau ir pazystamos...apie karoluka jau geriau nekalbekime uzknisa kai taip sako bet as prikisu myžmanta tj jos iskart nutyl xDDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 10 23, 2009 10:32 pm

o rimtai malonu ir man xD
Atgal į viršų Go down
Klaudija
Tu ~ Azijoje
Klaudija


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 124
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 10 30, 2009 1:22 am

hi...xD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 11 06, 2009 5:45 am

labas...xDDDD
Atgal į viršų Go down
*PervCookie*
Pekinas
*PervCookie*


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 270
Amžius : 31
Miestas : Uostamiestis.

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 12 15, 2009 10:05 pm

kyaaaaaa Fall in love
mano meile blin yup Fall in love
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyKv. 12 17, 2009 1:39 am

Smile Gummy Bear o kaip miela lyžt negalvojau kad jau taip mane myli Wtf? lyžt
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 01 26, 2010 9:50 pm

Sveika malonu susipazint as Agata yup
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPir. 02 01, 2010 10:27 pm

hey Smile man ir malonu... Angel
Atgal į viršų Go down
Ingirida.
Administratorius
Ingirida.


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 303
Amžius : 31

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPir. 02 01, 2010 10:31 pm

Sveika, aš Ingrida, malonu, kad prisijungei ;}
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 02 02, 2010 12:54 am

siaip as cia jau senai prisijungiau xDDD (lygtais nuo vasaros)
malonu ir man ^^ keista kad kazkas dar mane prisimine xD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 02 02, 2010 1:16 am

aš tave laaabai puikiai prisimenu yup
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 02 02, 2010 3:50 am

neimano pamirstiti musu seksuoliosos SasukesXDDD
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptySk. 02 07, 2010 6:54 am

seksualioji? nu joa. jau pastebejau kad tu ce jau seniai prisiregistravus XD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 02 12, 2010 1:19 am

o gash 0.0"""" jus manes nejuokinkit xDD seksualiuoji xDDD a jus juokaujat 0.0'''
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPen. 02 12, 2010 4:02 am

mes nejokaujamXDD tavo Sasukes cp buvo labai seksuolus Balloon
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptySk. 02 14, 2010 8:56 pm

xDDDD buna ir sexualesniu xDDD as tik sasuke cosplay'inau o ne kazkokia sexsova pana xDDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyPir. 02 15, 2010 3:27 am

seksove Sasuke buvai .
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 02 16, 2010 5:48 am

gush kaip jus norit taip ir manykit bet mano kostiumas tada buvo dar nedabaigtas tobulai kaip dabar xDDD
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP EmptyAntr. 02 16, 2010 7:10 pm

mano ir -.-
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP Empty

Atgal į viršų Go down
 
x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Viskas apie Seiya. ;DD
» Tema vis dar gyviem žmogam .__.
» Apie Hysteria
» viskas apie Yuu-chi
» Apie Miglę xD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: