Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP

Go down 
+9
windblast
Ingirida.
*PervCookie*
Klaudija
Dynce
Yomi_yomi
appl-
yuu-chi
Mae
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 03 21, 2010 4:26 pm

Mačiau x333
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 03 21, 2010 5:49 pm

xDDD per kamera bet nerealybiai xD pamatysi dar ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 03 21, 2010 10:19 pm

Aha xDD mes būsim per cosplay ir pašėlsim x333
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 03 21, 2010 10:52 pm

xDDD aha ...bus smagu
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 03 21, 2010 11:06 pm

Tai aišku xD bus rape rape >:D ir the sex party xD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyKv. 03 25, 2010 12:24 am

>.< bet as noriu cosplayint vaikiska neko xD biski ne i tema butu rape su vaikiska neko ir kuri tures balta meskina xDD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyKv. 03 25, 2010 1:30 am

xDDD tai jau nebebus rape? XDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 03 28, 2010 10:28 pm

turbut kad bus nes meskino jau nesivilksiu su savim xDDD pala dar daug dienu liko del kostiumo bukles negarantuoju xD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyAntr. 03 30, 2010 9:40 pm

Aš irgi nesitemsiu meškino,bet nepamiršk bent ledinukų xDD būkim rimtos,bet su ledinukais xDDD
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyTr. 03 31, 2010 7:23 pm

xDDD rimtos bet su ledinukais xDDD nzn as vel galvoju apie koki zaisla bet dabar noriu temtis tik mazesni nes anas didelis yra xDDD sakau mano nuomone dar keisis ir keisis xD
Atgal į viršų Go down
Sakura
Tu ~ Azijoje



Lytis : Female Pranešimų skaičius : 125
Amžius : 31
Miestas : Kretinga

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyTr. 03 31, 2010 8:15 pm

Ašen gal pasiimsiu irgi ką nors mažesnio xD nes mano meškinas toks per didelis ir į rankine net netilps xD bet kaip reikia pritaikyti,kad laikytusi tas žaislas prie rūbų.Ai jau sugalvojau xDD taip kad mažu nebedaug liko iki mūsu rape rape the sexy party wuhu >:D
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyPen. 04 02, 2010 2:08 am

xDDD uoj bus xD man cia turbut vienai prasideda pries cosplay'ine baime del savo kostiumo xS
Atgal į viršų Go down
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptySk. 09 12, 2010 11:22 pm

ooo u siauliete gal? : )
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyPir. 09 13, 2010 1:38 am

man atrodo kad tiek sakura tiek mea ne is siauliu Wtf?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Keiko
LT patriotas
Keiko


Pranešimų skaičius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyPir. 09 13, 2010 8:49 pm

as nepazistu cia zmoniu tai sorrz x.x
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyKv. 10 14, 2010 10:37 pm

nope as tikrai ne is siauliu ;DDDD
Atgal į viršų Go down
kirstukas
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 9

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyTr. 02 09, 2011 3:48 am

ogo vienoj nuoaukoj grazia ino maciau! cia tai geras! ir ji nesvere 1000 kilu kai kitos per cp kur buna
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyAntr. 04 19, 2011 7:50 pm

tikiu, del to jai ir padariau inos kostiuma ir dar del vienos priezasties nes ji blondine tj kaip tik jai gaila kad jai cosplayinti nebepatinka >.>
Atgal į viršų Go down
kirstukas
LT patriotas



Pranešimų skaičius : 9

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyTr. 04 20, 2011 3:28 am

as tai isvis nelabai suvokiu, kaip zmogui viena diena gali nebepatikt, tai kas patiko, vadinasi i tai ziurejo nerimtai ir tai buvo tik dar vienas sumautas pauglystes tarpsnis, mazdaug kaip su emo buvo... slykstu
Atgal į viršų Go down
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyTr. 04 20, 2011 7:11 pm

tai panasiai ir jai taip buvo turbut : D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyAntr. 04 26, 2011 1:09 am

nu dieve, tiesiog zmogus norejo ismeginti kazka naujo.. as ir noriu ismeginti gyuaru stiliu.. bet nesireiskiasi kad dabar kaip tik bus proga as iskart tuom stiliumi leksiu i gatve
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mae
Pekinas
Mae


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 250
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyŠt. 05 07, 2011 4:43 pm

nu nemanau kad ji norejo tai tik ismeginti jump rope
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 EmptyPen. 08 19, 2011 12:08 am

yo whatup!
blemba ..perskaiciau ne lara o lama xD :smile:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP   x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
x) sweiki aš karolina vėlai sukuriau sia tema apie save del to dabar viska aprasysiu kas as esu xP
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Viskas apie Seiya. ;DD
» Tema vis dar gyviem žmogam .__.
» Apie Hysteria
» viskas apie Yuu-chi
» Apie Miglę xD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Anketos-
Pereiti į: