Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Insane in The Brain

Go down 
+5
Mitsu-chan
UsakOu
Gi~
Mari-san
Niya~
9 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:40 am

Konnichiwa visiems again.
Nusprendžiau pradėti rašyti čia kaip ir toki dienoraštį, nes pastebėjau, kad beveik kiekvienoje temoje flūdinu ;D
Jeigu kas nors skaitys ir jiems bus įdomu, tai neprižadu, kad rašysiu kiekvieną dieną.


2010.11.26
Šiandien labai nenorėjau eiti į mokyklą, nes per lietuvių turėjom rašyti rašinį. Bet nebuvo taip jau žiauriai blogai. Temos buvo: draugystė, knygos recenzija(gaila, kad nežinojau iš anksto ir nepasiruošiau, nes tikrai šitą būčiau pasirinkusi T.T) ir žmoniū indivudualumas. Pastarąją ir pasirinkau. Kaip visada su mano tokia galva, kai penkios mintys sukasi galvoje rašinys išėjo "super". Pati sau prieštarauju, neatsakiau į iškeltą klausimą ir šiaip pievų prirašiau. Tai tikėkimės gausiu bent 6 >.< Dar mokykloje jaučiausi prievartaujama. Buvau su megztiniu labai gilia iškirpte. Na tokia, su kuria jeigu nepasivilktum maikutės negalėtum eiti. Tai klasiokės tampė man nuo pečių megztinį ir šiaip kabinėjosi. buvo tokių frazių: "Aš tave katik pabaksnojau su faku. Kaip tu jautiesi?" ir pan. ;D Dar dainavau rumunų, italų, lenkų, vokiečių, anglų ir lietuvių kalbomis tokią keistą dainelę. Skambėjo tiesiog "osom" ;D
Dar mama vakar pasakė, kad nusivažiavau šį mėnesį, nors man taip tikrai neatrodo. Na aišku pritariau jai, kad nesimokau. Tada ji sakė, kad žino, jog galiu geriau, kad man reikia pasistengti, kad puikiai mokyklą baigčiau etc. Bet pažymiai tai kol kas man geri. Štai jie:


Dabar čatinu su klasioku ir juokiuosi iš faktų ir jo minčių apie mane. Štai ką jis rašo: you're weirder than lady gaga, Ev's world: singing japanese song in lietuvių, Evelina's brain has a website (čia buvo toks bajeris. Nebuvo mūsų anglų mokytojos ir mus mokė kitos grupės mokytoja. Uždavė rašyti rašinėlius 'Natural Disasters in Lithuania'. Parašiau, gavau 10, o vėliau jinai sakė, kad daugelis iš mūsų grupės nurašė rašinius nuo neto. Tai aš ir pasakiau: "aš naudojausi www.evelinossmegenys.lt pagalba ;D). Aij dar jis mane paguodė (man tiesiog labai "reikėjo" paguodos), kad aš gerai mokausi palyginti su juo ;D
Ok. Today I'm saying sayonara still singing xxxHolic OP song "daikirai ha boku jyu kyu sai"~
Peace out ^^









Paskutinį kartą redagavo Niya~, Sk. 08 21, 2011 2:50 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:44 am

Ohhh men.. Kad mano tokie būtų pažymiai :DDD
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:45 am

gera mintis ta su savo internetiniu puslapiu xD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:47 am

Mari~~~Būtent. O mano mama dar sugeba pasikabinėti. Bent jau dėl kitų dalykų ji gera ;D
Gi~~~Na tai jeigu sako, kad nukopinom, o aš viską sukūriau pati, tai koks kitoks variantas belieka? ;D
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:49 am

aš nebučiau taip sugalvojus :D
šiaip mano pažymiai panašus, tik iš istorijos vos vos daugiau, o iš lt turbūt mažiau. tai žinau tą jausmą kai mama kabinėjasi dėl niekų :DD
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:50 am

Ech. Kai užknisa ,kai labai gerai vaikas mokinasi ,o tėvam to dar negana ir dar stipriau spaudžia. Žinoma visada reikia tobulėti ir bla bla bla ,bet kartais tikrai per daug... :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:53 am

Gi~~~Šiaip man iš istorijos 10 išeina ;D Bet dabar labai tyngiu eiti atsakinėti ir rašėm kontrolinius, kuriuose klausimai ką aš žinau kokie buvo. Iš temų, kurių nėjom ir netgi ko vadovėly neparašyta. O mane tie pasauliniai karai migdo ;D
Mari~~~prie manęs kabinėjasi, nes aš net nd nebedarau ;D
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:56 am

aš nd jau seniai esu darius :D
Nepamenu kada paskutinį kartą normaliai viską būčiau atlikus ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:57 am

Aš probably 5 klasėj ;D Tada dar nebuvau užsiėmusi ;D
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:59 am

Tai kaip tu sugebi nedarydama namų darbų gauti tokius gerus pažymius ??? O__O
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 2:07 am

Kaip mama sako, turiu gerą galvą. Man užtenka pasiklausyti ką mokytojas kalba, tada nereikia vadovėlio atsiversti ir mokytis. Ir esu įgudusi daryti kelis darbus vienu metu ;D Ir šiaip man daugelis dalykų lengva.
O N.D. padaryti man užtenka 5min pertraukos. Arba pasakau, kad nepadariau, nes negalėjau. Kadangi mokytojų akyse aš-gera mergaitė, jie tiki ;D
Atgal į viršų Go down
Mari-san
Važiuoji į aerouostą
Mari-san


Pranešimų skaičius : 52

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 2:11 am

Na taip..
O kaip man tai dievas pagailėjo man proto todėl ir nekaip mokinuosi :D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 2:49 am

nee!! ji naudoja fotosopaa pasididinti pazymius >:D

...buk gera ir daugiau nemeluok,arba paskusiu mokytojai...
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 3:43 am

Kurioj vietoj aš sumelavau? ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 5:59 am

As astuntoje klaseje irgi panasius pazymius turejau :) poto perejau i kita mokykla ir..... pazymiai krito, gerokai krito xD ne istiesu tai mano vidurkis 1,3 krito xD mamai buvo didelis sokas, bet priprato :) nes dabartineje mokykloje gerokai spaudzia mokslai o buvusioje, na ka galiu pasakyt nrm buvo.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 1:25 pm

cia viskas kazkaip per daug gerai ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyŠt. 11 27, 2010 11:38 pm

Mitsu~~~Aš irgi žadėjau pereiti į kitą mokyklą, bet pagalvojau, kad mano yra viena iš geriausių ir pasakiau, kad nereikia papildomų nervų dėl to (kartais labai nervinuosi, kai vienu metu atsiranda daug naujovių ;D)
Usakou~~~Aš irgi taip manau ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptySk. 11 28, 2010 12:50 am

Insane in The Brain  Copyofimg0756

Šiandien pagaliau turėjau progą pailsėti, bet vistiek ramiai vietoje nesėdėjau ;D Štai ką aš dariau:

Insane in The Brain  Copyof1004230

Spėkit, visi nuvirto? ;D

Insane in The Brain  Copyof1004231

Jėė! Man pavyko ;D

Šiandien sudariau sąrašą dalykų, dėl kurių esu laiminga:
*pagaliau nusipirkau fotojuostelę. Dabar galėsiu ją gadinti pyškindama žiemos vaizdus ;D
*gavau mp3. Seniau naudojausi savo senuku telefonu klaysytis muzikos.
*turiu mielą piniginę
Spoiler:
*nightmare before christmas taše
Spoiler:
*savo mielais auskarais, kurių mama vis nuperka ^^
*postcard'ų siena
Spoiler:
*pagaliau nusipirkau my dream shoes.
*ir galiausiai esu laiminga dėl to, kad esu tokia, kokia esu ^^
Atgal į viršų Go down
Gi~
Administratorius
Gi~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1069
Amžius : 28

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptySk. 11 28, 2010 1:13 am

o kokie tie tavo dream shoes? :)
Atgal į viršų Go down
https://yume-cosplay.forumlt.com
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptySk. 11 28, 2010 1:34 am

http://www.patinka.lt/preke/heavy-duty-aktyvaus-laisvalaikio-batai-semele.html
Tokie, tik rudi mano ^^ Jau seniai norėjau, bet nerasdavau arba buvo už nežmonišką kainą.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptySk. 11 28, 2010 6:34 pm

raawr kokia siena!! >:D Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptySk. 11 28, 2010 11:53 pm

Ten spintos durys, bet aš vadinu siena ;D Ir ji vis didėjaaa. I'm so happy ^^
Atgal į viršų Go down
G-monster
LT patriotas
G-monster


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 19

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyPir. 11 29, 2010 12:01 am

Tikrai labai gražu^^
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyAntr. 11 30, 2010 9:22 pm

Ačiū ačiū ^^
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  EmptyKv. 12 02, 2010 2:27 am

Hello everybody~
Na ką. Šiandien buvo tokia gana smagi dienelė. Pajutau, kokie mokykliniai suolai yra kenksmingi žmonės ;D Ir dėl to susipykau su geografijos mokytoja ;D Jinai man pradėjo kažką burbuliuoti, kaip "Akys turi būti įsmeigtos į knygą. Sekti turi, kur skaito"... ar pan.. Aš sakau: "man ranka kraujuoja", tada ji: "tai apsiviniavau ir sėdėk", aš: "na tai ir pradėsiu sekti tą tekstą!". Vėliau per tą pačią pamoką paskambino mama ir nebuvau tel garso išjungus, tai ji gavo progą vėl ant manęs paburbuliuoti, su savo kasdienine fraze: "protingi žmonės suvokia, kad reikia garsą išsijungti. Nejaugi vėl reiks eiti per klasę ir tikrinti kieno garsas išjungtas. Nebūtų 2A". Dar kažką papezėjo, aš sakau: "gerai, gerai. Aišku. Gal mūsų namuose laikrodis kitaip rodo(nes buvo beveik pamokos pabaiga)" Ir ji dar murmėjo, bet skambutis nuskambėjo ir visi lėkė į valgyklą ;D Linksma mūsų mokytoja, ne? XD
Aij beto mūsų sveikatos priežiūros prižiūrėtoja (tipo mokyklos seselė) irgi gera. Ją, jei tau pasiseka, jos kabinete galima rasti apie kokius penkis kartus per metus. Na tai ką nueinu šiandien pas ją pleistro, sako: "labai nelaiku atėjai". Galvoju tai ką, man toliau laimingai kraujuoti ir dar kokią infekciją pasigauti? Ačiū ne. Tai baisiai raukydamasi surado man tokį varganą pleistrą, kuris nei pamokos neatlaikė. Ji už nieko neveikimą atlyginimą gauna. Faina ji >.<
Oh and už tą nelemtą lietuvių rašinį gavau 9. Buvo taip sakant džiaugsmo pilnos kelnės ;D
Beto klasiokas prie manęs kimba jau antrą dieną. Viena klasiokė net pradėjo šiandien: "Lukui labai patinka Evelina, trampampam tralialialia.." Šiandien atrišinėjo mano batų raištelius. Išmokau labai greitai užsirišti ;D Vakar 'tratino' mano suolą. Jeigu ne su ranka judina, kai ją nustumiu nuo stalo, tai su koja. Jaučiausi morališkai išprievartauta ;D
Mano namai kvepia Kalėdine nuotaika ^^ Nors eglutės dar nepasipuošėme, bet visokių žaisliukų, girliandų, vainikų ir šiaip pridarytų dovanėlių tiek, kad praeiti nebeįmanoma. Iš tiesų reikia ir man pradėti ką nors daryti, nes nepastebėsi ir jau atostogos, o tada iš kart Kūčios ir viskas. Laikas tiesiog ištirps...
That's ir for today. Sakau tčius gerdama mėtų arbatą ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Insane in The Brain  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Insane in The Brain
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: