Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Insane in The Brain

Go down 
+5
Mitsu-chan
UsakOu
Gi~
Mari-san
Niya~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyKv. 03 03, 2011 9:59 pm

Mūsų kalbėjimą nukėlė. Kalbėsim tik balandžio 4d. Jėėė! Bet dar reikia kitus etapus įvykdyti...
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyŠt. 03 05, 2011 2:14 am

Tai tu kalbesi diena anksciau negu as ;)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyTr. 04 13, 2011 12:47 am

Seniai nerašiau, tad truputuką pasireikšiu. Matosi, kad YC arti mirties ribos, bet tikriausiai atėjus pavasariui (o dar ir mokslo metų galas artėja) visi nebeturi laiko. Kaip ir aš ;D Kas gero nutiko per tą laiką kol nerašiau... Amm.. Pagaliau pakalbėjau! Ir surinkau visus įmanomus balus. Jėėė! Me be happy ;D Prasideda kasmetiniai mano anti-mokslų mėnesiai ;D Jeigu dar oras greičiau atšils, mano nuotaika iš geros pasikeis į nuostabią ^^ Oh and tikriausiai paliksių savo klasę. Thank God nebereiks matyti tų lower life forms... I really really hate them. Jie tie nusirito, kad nebegaliu jų ignoruoti.
Kažkodėl jaučiuosi per daug laiminga ;D Visas dienas išsišiepusi, durnelio režimą įjungusi ;D Tralialialialia! Oh yeah. Ir vakar nukritau nuo laiptų. Viską skaudą, bet aš vistiek kvailai laiminga ;D Pavasaris paveikė mane ;D
Ką jūs, forumiečiai, veikiat? Jau jaučiate pavasarį?
That's all for today folks. Peace out ;D


Paskutinį kartą redagavo Niya~, Pen. 08 12, 2011 6:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyTr. 04 13, 2011 4:01 am

pavasartis, vasara, ziema.. visados jauciuosi taippat XD... beto... laaabai man nori daryti yume meeta... gal norit per sias pavasario atostogas surengti meeta ?????????????????
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyTr. 04 13, 2011 8:36 pm

Aš turėčiau būti niekur neišvažaivusi ir neužimta labai daug. Manau galėčiau į meet, jeigu toks bus :3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyAntr. 06 14, 2011 4:51 am

2 menesius pavelavau bet sveikinu surinkus visus balus is kalbejimo ;) na o del meeto tai manau ji reiktu surengti vasara :) kodel vasara? nes vasara yume cosplay atsibus is gilaus miego? kdl atsibus nes Mitsu planuoja ir vel pradeti ikyriai visur rasyti :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyAntr. 06 14, 2011 6:07 pm

Būtent. Tik kad ta vasara nepraeitų. Tu atsibudai, o kiti vis dar miega ;D
Beto ačiū :3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyAntr. 06 14, 2011 10:45 pm

As kai buvau dar vaikas labai megdavau lankytis forumuose kurie budavo apleisti ir pastebejau viena tendencija kad zmones nustoja lankytis nedelto kad forumas nepatinka, bet delto jog aktyvumas mazeja. pripazinkit forumuose svarbiausia kad butu linksmi zmones, kas is tobulo diskusiju forumo kur visi pastoviai susiraukia arba vienas ant kito stumia. Kitaip tariant zmones buna uzsimeme savaite tikrai neilgiau? pripazinkit jeigu esate ne atostogose kad ir koki uzsieme esam 15min visi galim surast. As yume cosplay vienu tarpu tik naktim ir lankydavaus. Kitaip tariant kai zmogus neprisijungia pora dienu forume mazeja postu ir del mazejancio aktyvumo visi kiti ir pradeda reciau uzsukti. Na o yume cosplay aktyviais nariais nepasizymi uzteko 3 zmonem neapsilankyt savaite ir forumas pradejo mirti :S
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyPen. 08 12, 2011 6:12 pm

Bet jau aktyvumas didėja. Ir tai mane daro laimingą prisiminus kai viena teprisijungdavau kokius porą mėnesių. Ir tikrai nemačiau nei vieno žmogaus. Ir vėliau net neberašiau, nes vistiek būtų kalbėjimasis su savimi.. Gal reikia jį pasiūlyti kokiems pažįstamiems, kuriems patinka Japonija ar pan. Kaip jau kažkada rašiau, man tikrai patinka šis forumas. Visi žmonės čia tokie šilti, draugiški ir linksmi. Kodėl kiti nustojo lankytis? Žodž būtų tikrai smagu, kad jis vėl atsigautų. Kai čia prisiregistravau praeitą vasarą, manau, jis buvo tikrai aktyvus. Kartais per vieną prisijungimą net nespėdavau visų naujų pranešimų paskaityti.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyPen. 08 12, 2011 11:40 pm

Mitsu-chan rašo:
As kai buvau dar vaikas labai megdavau lankytis forumuose kurie budavo apleisti ir pastebejau viena tendencija kad zmones nustoja lankytis nedelto kad forumas nepatinka, bet delto jog aktyvumas mazeja. pripazinkit forumuose svarbiausia kad butu linksmi zmones, kas is tobulo diskusiju forumo kur visi pastoviai susiraukia arba vienas ant kito stumia. Kitaip tariant zmones buna uzsimeme savaite tikrai neilgiau? pripazinkit jeigu esate ne atostogose kad ir koki uzsieme esam 15min visi galim surast. As yume cosplay vienu tarpu tik naktim ir lankydavaus. Kitaip tariant kai zmogus neprisijungia pora dienu forume mazeja postu ir del mazejancio aktyvumo visi kiti ir pradeda reciau uzsukti. Na o yume cosplay aktyviais nariais nepasizymi uzteko 3 zmonem neapsilankyt savaite ir forumas pradejo mirti :S
ir kur tas like mygtukas kai jo taip reikia..
kur tas forumas gali nemirt,jeigu net patys kurejai jame nesilanko ir nk nedaro.. :D (I guess so )
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyPen. 08 12, 2011 11:48 pm

Tai galime pasistengti, kad jis nemirtų.
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:02 am

yeah :D
as kadangi grizau.LOL..jk
tam reikia zmoniu..zmoniu nera ._> na yra,bet keli.. kazkaip atsibosta,kad nieko naujo >.> o jeigu ir yra,tai prisiregina ir nk neraso 8D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyŠt. 08 13, 2011 2:04 am

Joo. Daug žmonių prisiregistravusių ir nei vienos žinutės..
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptySk. 08 14, 2011 3:07 am

ir seip kas cia db..siuo momentu..visi apmire.. galeciau ant vienos rankos pirstu db suskaiciuot,kiek siam forume zmones bendrauja XD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptySk. 08 14, 2011 4:04 am

Tai ir stengiamės būti aktyvesni. Beto dabar bent jau lankosi. Pavasario gale apie porą mėnesių aš viena teprisijungdavau.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptySk. 08 14, 2011 3:38 pm

Jo zinau pavasario gale as turejau sioki utokiu problemu, del kuri ustengiausi riboti laika praleidziama prie kompiuterio, todel nusprendziau laikinai boikoduoti yume cosplay ^^" ir db siek tiek del to ant saves pykst. O admin kad nesilanko cia dar neviskas, galima ir eb admin foruma atgaivint :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyAntr. 01 15, 2013 11:53 pm

Čia nežinau įdomu ar ne..
Bet kadangi forumas toks neaktyvus, tai pasisharinsiu savo social media puslapiais..

Twitter
Tumblr

Į temą būtų pridėti ir MAL

Facebook neduosiu, nes retai ten lankausi.. Bet jeigu kam reikia, galit manęs paklausti pm.

Nors dabar tai tebus aktualu, o gal ir nelabai tik Mitsu :D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyPen. 01 18, 2013 1:07 am

Aw....tu užsidėjus Sheldono citatą :) pradėjau tave followint tumblr :) šiaip dėl rimtų priežasčių nedalinu savo tumblr, bet kadangi tu taipogi otaku ir suprasi mano fangirlinimą, manau viskas tvarkoj ;)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyPen. 01 18, 2013 1:26 am

Taip taip. Šeldonas yra kietas ^^

Na mano tumblr turi pora pažįstamų, bet daugiau.. Nenene :D
Bet su jumis.. O kolkas čia tik tu, manau galima :D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 EmptyPen. 01 18, 2013 3:31 am

Aš nenoriu kad keletą žmonių mano tumblr turėtų todėl niekur viešai tiesiog ir nesiskelbiu :) o šiaip jo kadangi yumei niekas nesilanko manau nieko tokio pasidalinti ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Insane in The Brain  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Insane in The Brain
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: