Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Insane in The Brain

Go down 
+5
Mitsu-chan
UsakOu
Gi~
Mari-san
Niya~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyKv. 12 02, 2010 5:46 pm

nu yo... panasiai kaip mano rusu mokytoja,kai kurnors pasisuki iskart apklykia " ziurek i knyga.. paskuj lieki nesupratus.. ar viska jau moki" .. Reach a love XD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyKv. 12 02, 2010 8:50 pm

Bet man ta ranka taip neblogai kraujavo. Iš pradžiu pagalvojau aij, nieko, tik truputi įsibrėžiau, pakėliau, žiūriu kraujas upeliais bėga(na šiek tiek perdedu, bet net suolo draugė išsigando ;D). O jinai, sek. Nesiblaškyk. Maždaug "Man nesvarbu, nors tu ir miršti, svarbu ramiai mano pamokoj būti ir niemiegoti".. ;D
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyKv. 12 02, 2010 9:50 pm

mokykla gali buti mirtinai pavojinga XD
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyKv. 12 02, 2010 10:28 pm

Moksliškai įrodyta ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 2:30 am

Šiandien mano mintys klajojo. Galvojau, kaip iš nieko, gali atsirasti kažkas. Kaip per didijį sprogimą iš energijos atsirado materija? Ir jeigu visata turi ribas, kas už jų? Balta? Juoda? Absoliučiai tuščias vakuumas? Kodėl po antradienio eina trečiadienis, o po trečiadienio - ketvirtadienis? Žmonės yra gyvūnai, kurie gali priimti sprendimus, o ne plėšrūnai, kurie veikia pagal instinktus. Tai kodėl mes priimame blogus sprendimus? Beto gyvūnai žudo, kad išgyventu. O mes, ką? Tu man nepatikai, mirk? Kodėl atsiranda rėmai, į kuriuos norime įsprausti vieni kitus? Jeigu taip ir toliau, tada visi prarasime individualumą ir tapsime vienos didelės masės dalimi. Visu būsime vidutinybės. Tada ir mūsų pasaulis bus vidutiniškas. Nutariau, jog tikriausiai niekada nesuprasiu žmonių. Kartais jaučiuosi kaip kažkokios kitokios rūšies gyvybės forma ir esu vienintelė jos atstovė. Jūs įsivaizduokite, koks kvailas yra paprasta visutinis žmogus. Pusė pasaulio dar kvailesni negu tai. Kam mums smegenys, jeigu jas teišnaudojame tik 20% viso jų sugebėjimo? Kodėl po vasaros eina ruduo? Kodėl yra zodiako ženklai? Pasaulis yra tiesiog absurdiškas. Visos religijos yra juokingos. Keli žmonės sugalvojo ir jais pasekė milijonai. Juk visos religijos yra beveik tas pats. Beto kaip gali būti kažkoks visagalis kūrėjas? Jeigu jis jau toks visagalis, kur jis dabar? Kodėl jis nepadeda Afrikos vaikams? Kuo jie kalti, kad turi mirti nuo bado ar nuo AIDS? Beto šiais laikais pinigai visiškai neturi vertės. Seniau kiekvienas miestas turėdavo tiek pinigų, kiek turėdavo aukso ar sidabro. Ir atsirado grupelė žmonių, kurie norėjo valdyti pasaulį, ir sugalvojo jie spausdinti pinigus. Juk tai tik beverčiai popieriukai. Kodėl negalim ajų išspausdinti daugiau, kad visiems būtų geriau? Man žmonės yra keisčiausi šios planetos gyventojai. Ir daugelis jų visiški savanaudžiai. Apskritai kodėl viskas yra taip, kaip yra? Tikriausiai aš niekada nesuprasiu. Gallbūt man ir nelemta suprasti.

Ir tikriausiai niekam mano sapalionės net neįdomios. Iškilo noras pasireikšti. Galėčiau rašyti ir dar daugiau, bet jau ir taip jums nuobodulį įvarysiu. Jeigu išvis kas nors perskaitys ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 2:53 am

Daugybe tokiu klausymu ir man daznai iskyla. Todel kai skaitau kito zmogaus mintis siuo aspektu visados yra idomu.
Tik mane dazniau kankina toks klausymas: jeigu niekas neatsirado is niekur, vadinasi juos kazkas sukure, o tuomet kas sukure pati kureja?
Istiesu mes gyvename nezinodami nieko, bet gal ir gerai gal taip tiesiog ramiau paprasciau. Egzistencijos klausymas yra begalo varginantis klausymas kuris neturi jokiu atsakymu ir atsakymu ieskojimas yra bevaisis. Kodel viska taip yra manau suzinosime tik baige gyvenima ir patys isvyde kureja ;)
O del realigiju tai jos nera juokingos. As net nezinau nuo kur pradeti gristi savo nuomone tai gal padarom taip tu man pasakyk kodel realigijos tau atrodo juokingos o as pabandysiu pasakyti savo nuomone siuo aspektu :) nebent tu nenori i tai gilintis, tuomet tiesiog nekreipkime demesio i sia pastraipa.
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 3:13 am

Aš aišku nesmerkiu žmonių, kurie tiki. Jeigu jiems taip reikia, jie to nori, tada gerai.
Na aš kažkuriuo laiku domėjausi senovės istorija. Ir aišku atradau temų apie religijas. Ir vėliau tai nuvedė bendrai iki religijų. Taigi aš suradau labai daug dalykų, kurios yra kiekvienoje religijoje. Dabar atsimenu tik vieą panašumą tiksliai. Tai kad visuose religijose vienas iš pagrindinių dievų yra gimęs gruodžio 25d. O šiaip pagrinde sutapimai su dievais būdavo ir šiaip.. Nelabai išeina suformuluoti savo mintis ;D Na ką žinau.. Dabartinės religijos yra paprasčiausiai pasipelnymo šaltinis. Suprantu kitiems žmonės pasidaro geriau, kai jie pasimeldžia ar išsako savo nuodėmes..
Beto krikščionys, o tuo labiau musulmonai, turi šventas knygas, kuria sparašė paprasti mirtingieji. Ir juos tapo religijos kelrode žvaigžde. Na mai tai iš dalies juokinga.
Ir šiaip tikėti, kad kažkas prisikėlė iš numirusiųjų ar vaikščiojo vandeniu yra absurdiška. Aišku yra žmonių, kurie paprasčiausiai tiki, kad yra kažkokia viršesnė jėga ir nesigilina į visas tas smulkmenas.
Juk galiausiai Jėzus Kristus buvo parasčiausias mirtingasis ir tikėti, kad jis mirė už mūsų visų nuodėmes.. Ir šiaip faktai rodo, kad jis gimė pavasarį.
Aišku aš čia labiausiai apie krikščionybę rašiau, nes daugiausia smuklmenų žinau ;D

Aš asmeniškai tikiu pati savimi ir esu sau Dievas ;D Tik aš nuspręsiu ar melavimas man nuodėmė ir ar aš ją sau atleisiu (nesakau, kad meluoju. Čia kaip pvz daviau)..
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 4:44 am

Tu teisi tos visos istorijos pinasi viena su kita.
Taciau zinai kuo geras yra tikejimas? Tai jog tikejimas zmogu daro stipresniu. Sitas dalykas yra irodytas. Nes zmogus ar tikintis ar ne supranta kad visoje visatoje nei trupinelio vietos neuzima, todel yra nesaugus, todel nori tiketi kazkuo kas yra uz ji auksciau tuo kas ji globoja. Todel realigija kaip saugumo jausmas ;) beto krikscionybe yra religija paremta meile ir leidzianti kiekvienam laisvai pasirinkit koki kelia nori pasirinkti :)
O tu kaip matau ateiste, bet tai irgi yra gerai :)
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 6:26 pm

Oh nesmerkiu zmoniu kurie tiki Dievu. Man asmeniskai pati ziauriause religija yra krikscionybe sakyciau ne meile paremta o krauju ir zudynem.

Bet kokiu atveju skirtingos religijos tiki tapati Dieva kitokiu budu.
As tikiu, kad turiu angela sarga^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 8:46 pm

Zudynem paremtas judaizmas o tai is esmes yra krikscionybes pirmatakai :) beje manau kad tiketi i angela arga yra labai mielas dalykas :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 05, 2010 11:11 pm

Na bet jeigu kitiems to reikia ir jiems dėl to yra gerai, visiškai nesu prieš. O senovėje tai daug kas krauju paremta būdavo. Pagrinde žudymai ir tebuvo..


Paskutinį kartą redagavo Niya~, Antr. 12 07, 2010 4:12 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPir. 12 06, 2010 11:00 pm

man tai logiskiausia buvo kaip sake jog krisna tai yra visi tie dievai kuriais tiki zmones...tiesiog tas melynas storas berniukas vis persikunidavo kita isvaizda ir pasirodydavo zmonems kaip dievas... pvz. kaip tas jezus.. ar pan.... delto as tukiu krisna >D.. man klau papasakojo viska is Krisnos knygos.. tai viskas taaip logiska.. tarsi visi mano klausimai jau atsakyti pagal krisnos tikejima XD.. beto krisna pasakoja kaip gerai yra medituoti.. aisku visi sako kad gerai medituoti.. visi geri kovotojai per animes daznai medetuoja XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPen. 12 10, 2010 3:06 am

Konbanwa ^^

Man visiškai per daug mokslų. Jau įsiskaudo galva. Reikią atostogų! Žūt būt! O dar matematikos bandomasis egzaminas.. Mokytoja mus "paguodė", kad jos paruoštas bandomasis egzaminas bus dar sunkesnis nei šių metų pavyzdinis. Naisu naisu >.<

Insane in The Brain  - Page 2 Img0765nk

Kalėdinė nuotaika dar labaiu jaučiasi mano namuose ^^ Ir aš jau užsikrėčiau Kalėdine karštine. Šį savaitgalį pradėsiu daryti įvairiausias dovanėles įvairiausiems žmonėms yup Tikiuosi gerai pavyks, nes darbų, kurie man nepatinka, negalėčiau dovanoti nei per kur ;D
O ką jūs ruošiat Kalėdoms? ;3

Šiandien trumpai ;D
Sayonara Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPen. 12 10, 2010 4:24 am

anou... man atrodo as tas dovaneles darysiu paskutine diena XD.. beto .oho.. panasius dalykus mes mokemes XD... kazka suprantu ( sneka zmogus kuris visiskai nemoka matematikos..-_-)
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPen. 12 10, 2010 6:56 pm

Si ketvirtadieni mano klasiokai kurie zada laikyt mates egza bandomaji rase,
tai poto nebeliko norinciu mates egza laikytXD
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPen. 12 10, 2010 10:18 pm



Insane in The Brain  - Page 2 Img0765nk
pasiziurejus i sita schema...jauciu,kaip mano protas maldauja neskaityti to..perkrova..error XD

Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPen. 12 10, 2010 10:58 pm

Kadangi šiais metais prasidėjo pasirinkimo laisvė matematikoj. Galim ir vienaip, ir kitaip daryt, ir šiaip prasitęst plokštumą įmanoma, kaip šičia, tai ką žinau. Reiks smegenis įsijungti per matkę ;D O kai mes ją dar iš sunkiausių vadovėlių Šiauliuose, šiais metais išleistų einam.. Gerai, kad geriausią mokytoją mokykloj turim ;D
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyPen. 12 10, 2010 11:48 pm

mano tai baisi mokytoja.. kaip pati vis kartoja metai si metu.. paraso kanors... savo subine atsikus.. niekas nespejo nusirasyti.. ji nuvalo.. ir sako.. eikit dirbti... visi saukia.. nesuprantam.. o mokytoja.. nu ko nesuprasti taigi visi pavizdziai yra T_T... blemba.. nekenciu kad jos visi paaiskinimai buna penkiu miniciu ilgumo...per visa pamoka... o veliau uzduok pratimus....>.<.... tiesiog... as nespeju suprasti >.>
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyŠt. 12 11, 2010 12:22 am

kad ir kur as besimokinciau..matematikos niekada neikertu.. T_T;
kad ir stengiuos per pamokas susikaupt.. man ziauriai nobodu! ir niekados neiseina man klausytis kai aiskina..nes vistiek neikertu XD/... man tikra kancia sedet matematikoj T__T;
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyŠt. 12 11, 2010 12:40 am

Man matematika yra jaučiu viena iš lengviausių pamokų mokykloj.
Kaip užjaučiu, kad tokią mokytoją turit. Mūsų tai žiauriai gera ir man ji patinka.
Šiaip jeigu reikia, galit parašyt, gal pavyks ką nors aiškiau paaiškinti matkei ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptyŠt. 12 18, 2010 2:21 am

Oki tai is mano lupu skamba keistai bet as suprantu ta uzdavini, jis lengvas :) o kaip man zmogui kuris dziaugiasi ka dis matematikos teigiama turi tai yra wow xD ne jeigu rimtai tai geometrija vienintele matematikos dalis kuria dar siek tiek moku :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 19, 2010 8:35 pm

Jo tas uždavinys sprendimo atžvilgiu nesunkus, bet kaip užrašytas, kad niekaip neišeina teisingai nusibraižyti ir viską susižymėti.. >.<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 19, 2010 8:58 pm

Man patinka lietingą dieną sėdėti su puodeliu šiltos arbatos rankose ir žiūrėti, kaip lietus nuplauna visa, kas gyva.
Man patinka šypsotis ir eiti gatve, kas šiais laikais taip nebūdinga. Ir kiti tegul laiko mane trenkta. Man nesvarbu.
Man patinka išbėgus į lauką džiaugtis pirmu sniegu lyg vėl būčiau maža mergaitė.
Man patinka klausytis muzikos ir įsivaizduoti, kad viskas, kas vyksta aplink mane, susideda į vieną didelį vaizdo klipą.
Man patinka išsakyti savo mintis, nors ir žinau, jos jas supras tik vienetai.
Man patinka juoktis, kai visi tyli, ir būti rimtai, kai kiti laimingi.
Man patinka būti kitokiai, mąstyti ir elgtis kitaip, nei aplinkiniai.
Man patinka sužinoti naujus dalykus ir gilinti savo žinias.
Man patinka saulėtos vasaros dienos, kai nesinori nieko nieko.
Man patinka fotografijos. Juk kiekviena nuotrauka įamžina nuostabiausias akimirkas.
Man patinka ilgi pokalbiai ir pasivaikščiojimai su draugais.
Man patinka prisėsti su knyga ir puodeliu rankoje ir šitaip praleisti dieną.
Man patinka svajonėmis nukeliauti į paslaptingiausius savo minčių užkaborius.
Man patinka diena. Jos šviesa ir veržlumas suteikia jėgų.
Man patinka naktis. Jos tyla ir tamsa suteikia gyvenimui paslaptingumo.
Man patinka mano draugai. Jie yra patys nerealiausi ir jų aš neiškeiščiau į nieką.
Man patinka sėdėti vakarais ir besiklausant muzikos piešti visokiausius fantastiškus dalykus.
Ir apskritai man patinka juoktis, šnekėti, nusišnekėti, miegoti, valgyti, dainuoti, piešti, groti, skaityti, rašyti, važiuoti, žiūrėti, matyti, klausyti, gaminti, daryti, fotografuoti, svajoti, mąstyti, sapnuoti, sėdėti, gulėti, vaikščioti, kvėpuoti.
Man patinka gyventi!
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 19, 2010 10:23 pm

Isskyrus sita sakini: Man patinka naktis. Jos tyla ir tamsa suteikia gyvenimui paslaptingumo. Visiskai sutinku su tavimi. O istiesu net nezinau ka komentuoti kai zmogus paraso minti kuriomis as dazniausiai vadovaujuosi ir su kuriomis sutinku. Ilgos diskusijos atsiranda kai issiskiria nuomones, todel deja neturiu ka perdaug pasakyt :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 EmptySk. 12 19, 2010 10:28 pm

Mūsų mintys kiek matau labai dažnai sutampa ^^ O šiaip naktis pradėjo patikti, nes labai dažnai naktinėju ;D Seniau jos tikrai nebūtų mano sąraše buvę ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Insane in The Brain  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Insane in The Brain
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: