Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Insane in The Brain

Go down 
+5
Mitsu-chan
UsakOu
Gi~
Mari-san
Niya~
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 10:31 pm

As irgi naktineju pastaruoju metu. Bet man nakties tyla nepatinka ^^" Ji mane erzina. Kai bunu kaime tai sunkiai net uzmiegu nes buna per tylu. As tiesiog pripratus girdeti nakti masinas, zmones ir traukinius :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 10:35 pm

Na aš dažniausiai negaliu užmigti, kai nėra labai tylu. Na prie traukinių esu pripratusi, nes netoli geležinkelis ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 10:45 pm

Na nuo manes gelezinkelis tolokai, bet nakti buna tyloka tai girdisi :)O uzmigti man tik silumos reikia, nes jeigu buna salta buna sunku uzmigti, o lovos patogumas ir triuksmas netrugdo. O siaip tylos man reikai tik tam kad galeciau pabendraut su savo mintim, pailset nuo visko, viska apmastyt, isivaizduot keleta nebutu dalyku, issigalvot emocija, paklausyt muzikos :)
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 10:52 pm

pastabus zmogus,,.panasiai as rasau i savo dienorasti( sasiuvinyje).... is tokiu dalyku butu galima parasyti grazia knyga :/
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 10:54 pm

Na mano dienoraštyje visokiausios mano palaidos mintys ;D Dažniausiai užrašiusi bandau jas sudėlioti, bet kaip galvoje jos nesueina į vieną visumą taip ir popieriuje ;D Beprotnamis pas mane ;D

Pastabus?
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 11:01 pm

gerai jau.. pastabi zmogus XDD..
as irgi dienorasti sasiuvinyje rasydavau visokius vejus " siandien blablabla.." .. bet paskuj emiau i viska ziuret graziau.. ir viska aplink stebiu... parejus vakare pagalvoju.,ir uzrasau.. tarkim kaip kai kurie zmones atrodo mano mokykloje..kaip galbut jie jauciasi cia ir pan.. nes kai nesamones rasau,visktiek veliau isplesiu tuos lapus XD..
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 11:04 pm

Na aš niekada nerašiau dienoraštyje "Šiandien įvyko tas ir tas..". Ten visada rašomos mano mintys. Bet kai galvoje beprotnamis tai ir iš rašymo nieko gero nesigauna ;D

Na ne pastabi žmogus ;D Aš klausiau kodėl pastabi? :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptySk. 12 19, 2010 11:21 pm

Insane in The Brain  - Page 3 44710129557667090963100

Myliu savo miestą ^^
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyPir. 12 20, 2010 7:27 pm

gerai kad myli... as savo kaimo nekenciu! XD.. lol.. jeigu as gyvenciau siauliuos gal ir myleciau :/
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyAntr. 12 21, 2010 4:51 am

oooh.. snekat apie dienorascius >D... as tai savo pradines klases dienorasti skaiciau .. buvo cool O_O.. XD... suzinojau daugybes dalyku kuriuos buvau pamirsusi... ar zinojote jog as noriu tapti animeciniu filmuku pieseja jau 6 metus ? XD.. as tai sita fakta suzinojau tik tada kaip perskaiciau dienorasti ( gerai kad ten rasiau datas)... ir KOKIA VAIKYSTEJE BUVAU FYYYFAAAA.. tik tai labai slepiau O_O....
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyAntr. 12 21, 2010 5:14 pm

ooh..as irgi buvau fyfa,, kaj pradejau akm mokintis ... ( mano kaimo sulej nebuvo fyfu)... tai ten visos mandros..tecktonikai visi XD...
o as kaip daune buvau.. kazkur 7klasej,,tai aisku ir as turejau pasustravot,neatsilikt nuo kitu..omg o dar kokios foto onej budavo..kai ziauruu dabar paziurejus.. X_x
mirkit fyfos!!!>_>
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyTr. 12 22, 2010 6:09 pm

Aš niekada nebuvau fyfa ;D visada savam stiliui buvau. Na aišku kai maža buvau, rengė mane panašiai kaip ir kitus vaikus, bet seniau labai labai labai nekenčiau rožinės spalvos (kaip mažai mergaitei tai gan nebūdinga ;D)
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyTr. 12 22, 2010 7:02 pm

As savo sena dienorasti suplesiau praeitais metais i smulkius smulkius skutelius, poto kai viska perskaiciau ^^" as suprantu kad kai zmogus auga keiciasi jo mintys prioritetai ir panasiai. Taciau as stengiuosi gyventi siandiena ir su savimi i dabarti imu tik geriausius prisiminimus, nes nematau prasmes su savimi laikyti nuoskaudas. O kadangi mano dienorastis buvo vienas didelis satyros ir ironijos saltinis, parasytas nedekingos mergaites, nemaciau prasmes jo laikyti kaip prisiminimo
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 1:24 am

mano dienorastis irgi buvo visiskai fyfiskas.. bet ten rasiau daug geru dalyku XD.. delto kazkada dar netokia kaip buvau maza... ji buvau pradejus plesyti... tik veliau sustojau ir didziaja jo dali palikau .. po DAUGYBES XDD.. metu ( nu bentjau taip man laikas slenka XD).. as perskaicius.. LAAbai susidomejau
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 8:54 pm

Kalėdinė nuotaika mano namuose ^^ Prikepiau daug sausainiukų ir dar pyragą pagaminau :3 Visi namuose buvo labai happy ;D

Insane in The Brain  - Page 3 Copyofimg0780

Insane in The Brain  - Page 3 Copyof1004117

Papuošti visi namai ^^
Šiais metais Kalėdos labai modernios pas mus. Štai pagrindinė eglutė (sakykit ką norit, bet man jau gerai išlipti iš stereotipų. Kodėl būtinai turim puošti tikrą eglę?):

Insane in The Brain  - Page 3 Img0763h

O mano kambaryje stovi tokia eglutė:

Insane in The Brain  - Page 3 Copyofimg0770

Taigi Kalėdoms jau pasiruošiau ^^ Juk jos jau už dviejų dienų :3 Tikiuosi neleis veltui pinigų bereikšmėms dovanoms namiškiai. Sakiau, ka dnoriu pinigų už kuriuos nusipirksiu veidrodinį fotoaparatą. Bereikia tik 500lt T.T

Žodžiu linkiu jums visiems pailsėti per šias atostogas ir laimingai praleisti šventes ^^


Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 9:18 pm

Yomi_yomi, As ne nes ten buvo tik apkalbos, baisu net skaityt kokia bjauri su savo draugais buvau ^^

Is stereotipu islipt gerai bet man mama neleidzia vistiek liepia puost egle, o poto kai papuosiu sako kad egle atrodo keista ir liepia perpuost xDDDD
Tikiuosi kad susitaupysi pinigus ant fotoparato ir taipogi linkiu geru svenci uir gero poilsio

Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 9:24 pm

Na mes tai šią eglę su mama ir pasidarėm. Nors keista vadinti tai eglute ir man pačiai ;D Bet ji atlieka tokią funkciją ir man labai patinka ^^ Beto žadėjom papuošti ir mūsų senąją eglutę, bet labai užimti visi šeimoje, tai taip ir pasibaigė mūsų pažadai ;D
Aš irgi tikiuosi ir dėkui ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 9:30 pm

Pas mane irgi ^^" bet kadangi as pastaraji menesi sergu ir kiekviena savaitgali gydzausi, tai buvo laiko papuost :) o siaip pas mane namie tu egluciu ant kiekvieno kampo O_O bet i savo kambari neleidau eglutes nest
Atgal į viršų Go down
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 10:26 pm

kodel visi nori veidrodiniu... XD...........
viskas ok jeigu esi prie meno.. bet sanatorijoj kai buvau, kas antras "noriu veidrodinio"... o tos mergos tokios fyfos XD..kokiu velniu jom veidrodiniu,jeigu nieko normalaus nenuveikia su paprastais,tik savo morzas prisifotkina.. jokio menu XD......
annou..kiek mokesi??
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyKv. 12 23, 2010 10:49 pm

Joms reikia pamatyti savo vedą su daugiau megapikselių padarytą ;D Ką gi daugiau jos darys ;D O šiaip buvo čia mada taip sakant must have turėti veidrovinį fotoaparatą.

Dabar abejoju dar dėl poros fotikų. Vienas 1900lt, kitas virš 2000lt... Arba tą pigesnį su porą objektyvų pirkti..
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyPen. 12 24, 2010 2:28 am

anau.. kuom geresnis veidrodinis?
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
UsakOu
Pirmas žingsnis Jp žeme
UsakOu


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 553
Amžius : 28

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyPen. 12 24, 2010 6:32 pm

anekdota pasakei XD viskuom! nes jis sukuria bokeh efekta..pasukineji ziedeli.. ir gali kiek tik nori sulieti background'a... o tada taaip grazu^^ na cia priklauso nuo objektyvo..
jus cia pavarot :
vienas sako "gausiu skaitmenini kaledom..wowhoo".. kitas "gausiu veidrodini laukiu nesulaukiu teveliai nupirk.." o dar kitas " siemet kaip ir pernai turbut nieko negausiu. pasiseks jei mama nueis ir gaus is labdaros fondo koki meskiuka jauniausiam vaikui. mes tiesiog pasedesime per kaledas kartu ir tiesiog pasidziaugsime tuom,kad esame visa seima. visi sveiki ir gyvi"....
nejaugi tevai siuolaikiniam zmonem reikalingi tik kuo daugiau ismelzti is ju?...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyPen. 12 24, 2010 8:04 pm

aha.. anigdotas.. man taip juokinga T_T...... XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyŠt. 12 25, 2010 10:44 pm

Na man tėvai ne vien dėl dovanų reikalingi. Bet kadangi aš su šeima ir taip būna labai daug, netgi per daug ir tikrai nesu katalikė, Kalėdos man - dovanų gavimo metas ;D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 EmptyŠt. 12 25, 2010 10:44 pm

Kodėl man neleidžia ištrinti žinutės >.<


Paskutinį kartą redagavo Niya~, Št. 12 25, 2010 11:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Insane in The Brain  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Insane in The Brain    Insane in The Brain  - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Insane in The Brain
Atgal į viršų 
Puslapis 35Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumiečiai~~> :: Dienoraščiai-
Pereiti į: