Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chat`as (:

Go down 
+12
*Kirise*
Himeji
windblast
Ayu-chan
Misa
appl-
MoiManaMois
Yomi_yomi
Dynce
Rendy
Mitsu-chan
Niya~
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 04 13, 2011 9:54 pm

Per atotogas prisėsiu ir įkelsiu.
Beje rašo, kad šiandien Dynces gimtadienis. Sveikinu ^^
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 04 13, 2011 11:16 pm

uuu...! Sveikinimai~!
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptySk. 04 17, 2011 4:07 pm

Oh Misa and Niya~ arigato^^ Gummy Bear
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyAntr. 06 14, 2011 4:57 am

Paskutinis postas pries........ 2 menesius. Jergau kaip baisu Firefox
Noredama nutraukti tyla paklausiu: Kaip visiems sekasi pradeti atostogas?
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 6:52 am

Aš tikrai nepavėlavusi, bet su gerais ketinimais, atsakysiu ;D
Ši vasara prasidėjo stebėtinai gerai. Mano vasariškos blogybės kažkur pradingo. Na tokia mažytė nelaimė atsitiko, bet nevermind. Pagaliau atkeliavau į Londoną (negaliu nepasigirti ;D) ir galbūt dar šią vasarą aplankysiu Vokietiją antrą kartą. Tai būtų geriausia vasara mano gyvenime. I'm soo happy ^^
Kaip tau atostogos, Mitsu?
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 7:10 am

Kuriam rajone jei nepaslaptis apsistojai?
Na man asmeniskai tai si vasara tokia atsipalaidavimui skirta, nieko neplanavau nuveikti, nieko labai ispudingai ir nenuveikiau. Buvau Londone, ten viesedama dar pajuri aplankiau, nemokedama plaukti isgelbejau kokia 2 metuku mergaite kuri nuo tevu nubegus vos neprigere ^^" neseniai uzbaigiau ilgai planuota kambario remonta, tai su tuo gana daug rupesciu turejau, nuejau i pora koncertu, i festivali, savaitgalius leidziu sodyboje, eilines dienaas arba susitinku su draugais, arba lieku namie rupintis namu tvarka ir siauciu prie pc - bet toki udienu retai buvo pakolkas. Nezinau tiesiog atostogauju :)

Kaip atostogos kitiem sekasi? (visgi tikiuos kad naujos musu nares pasidalins ispudziais0
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 7:21 am

Na ne paslaptis. Romford'e. Šią vasarą taip pat paskyriau atsipalaidavimui, bet planų visgi susikaupia. Tikiuosi juos įvykdysiu.. Bet kaip ir, manyčiau, daugeliui, jie nusistumia ir galiausiai apie kitus išvis užmiršti ;D
Aš dar tikiuosi, kad ir seni nariai prisimins YC šią vasarą ir pasipasakos ką nuveikė :3

EDIT: Turim 197 narius ir kiek teprisijungia. Kiti išvis tik užsiregistravę.. Jei bent pusė būtų aktyvūs, tai Dance3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 7:29 am

Romforde D: eina sau as iki ten pastoviai vazinedavau. Rytu Londonas /^0^/
Na pas mane irgi yra prisikaupia planu kuriuos noreciau ivygdyti bet abejoju ar visus pavyks ivygdyti
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 7:40 am

Kokiam tu rajone gyvenai? Ir jei negyvenai, tai ką veikei rytų Londone?
Na aš visada stengiuosi įvykdyti kuo daugiau. Nors kartais sąraše atsiranda tikrai neįmanomų dalykų.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 7:48 am

Dagenham'e :) rajonas tavo kaiminysteje.

Pas mane irgi planai buna perdaug aukstai uzsibrezti, na bet bent jau tepriskai igyvendinami, praktiskai nevisuomet :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 8:00 am

Pas mane atsiranda ir teoriškai neįgyvendinamų planų. Oh yes. I can do that ;D
O tikrai netoli. Na gal kada tuo pačiu metu būsime Londone, galėsime susitikti ^^
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 3:08 pm

Nuskristi i jupitetri? ;3

Galbut kada nors ir susitiksim :) butu smagu ir tuo paciu juokinga, nes Lietuvoj susitikt nesugebam, o Britanijoj meetus planuojam :D
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 4:00 pm

Iš pradžiu gal bandysiu iki marso ;D O šiaip tai dauguma neįgyvendinamų planų susiję su mano kambariu/namu. Bet nesigilinam į tai ;D
Na Britanijoje čia nepertoliausiai gyventume ir bent jau aš čia atostogauju, tad turiu daug free time ir šiaip kiekvieną dieną vis kur nors važiuoju, tad tai būtų įgyvendinama lengvai. Tai gal ir Lietuvoj pavyks susitikti, bet man joje iškyla daugiau problemų ;D Bet iš dalies tai būtų tikrai juokinga Smile
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 4:07 pm

Butu jeigu buciau Britnajoje,, bet nieko as isitikinus kad greitu metu vel ten nuvyksiu ;D butent Lietuvoje labai jau toli viena nuo kitos gyvename, o Britanijoj ir su transportu papraciau, nors is dalies iki Romfordo nueit galeciau pestute, bet daugokai reiketu eit O_O
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 5:07 pm

Jo. Čia su transportu paprasta. Šiaip man atrodo yra autobusas, kuris suka pro abu rajonus. Bet galiu ir klysti, nes su autobusais nelabai daug važinėju Wtf?
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 5:59 pm

Oj nevienas yra nuo manes 2 yra :) man daugeli kartu iki romford market teko vaziuot, nes as nemegstu dideliu parduotuviu, o centrines parduotuves mane gasdina O_O Oxford circus mane nunese minia. Ir as nejuokauju matavausi pries veidrodi paltuka staiga iejo minia zmoniu ir ten buvo siauras praejimas, tai kaip ejo tai su manim nuejo >-<
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 10:09 pm

Na dėl žmonių, tai čia jų tikrai begalė. Neveltui milijoninis miestas. Kartą ir manęs vos nenunešė metro per piko metą į visiškai priešingą pusę nei man reikėjo. Šiaip ne taip išsivadavau iš minios..
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 20, 2011 11:57 pm

O jergau ten isvis baisu viena karta pasimeciau nuo zmoniu su kuriais ejau. vaciavom is centro ir kaip tik skubejom i metro ir per siaura posuki atejo minia zmoniu katik paleisti is centrines linijos O_O
Atgal į viršų Go down
appl-
"Cosplay" sensei
appl-


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1017
Amžius : 30
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptySk. 07 24, 2011 3:25 am

OMG Žmonės!!!!!!!!!!!! Amžius čia nebuvau, nes man vis neleido prisijungti...

KAs naujesnio?
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptySk. 07 24, 2011 7:39 am

Mitsu, todėl vengiu metro piko metu ;D

Appl-, neleido? Kažin kodėl..? Bandom gaivinti YC, kaip matai.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyAntr. 07 26, 2011 11:03 pm

Neleido prisijungt? tuomet gerai, as jau galvojau kad yumes cosplay nepasiilgai visai Rain na o kas naujesnio pas mane tai manau tu zinai :D jeigu nezinai, tai tuomet pasto tarnyba prastai dirba savo darba O_O

Niya bandom tai bandom, bet as nelabai kazka galesiu sia savaite padaryt be neto sededama, tik mbl, bet kita savaite gal pavyk padoriai pora nauju straipsniu parasyt, jei i pajuri neistems mane O-O
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 27, 2011 2:51 am

po truputi atgyna sianden nemazia zmogu buvo prisijungia tik vat komentaru neraso><
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 27, 2011 3:11 am

Gal neturi ka pasakyt, nes nauju temu paermazai? as ir tai per mbl bet siauciu :DDDDDD nors mano telefonas istiesu pakankamai greit krauna neta ^-^
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 27, 2011 3:28 am

nu jo forumas toks apleistas voratinkliais apaugias nera ka jame nuveikt
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 EmptyTr. 07 27, 2011 4:32 am

netiesa yra daugybe vietu kur komentuot galima ^^" tiesiog beveik visur mano paskuutinis komentaras O_O
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chat`as (: - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chat`as (:
Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: