Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chat`as (:

Go down 
+12
*Kirise*
Himeji
windblast
Ayu-chan
Misa
appl-
MoiManaMois
Yomi_yomi
Dynce
Rendy
Mitsu-chan
Niya~
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyTr. 07 27, 2011 7:01 am

Mano telefonas tai išvis ten beveik nieko nepakrauna internete >.< Nors man telefonas skirtas skambučiams/žinutėms, tai nelabai svarbu. Nors gal praverstų išvažiavus..
Aš vis neatsisėdu taip normaliai prie pc ir nepervarau per visas temas.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyKv. 07 28, 2011 1:57 am

na pereiti per VISAS temas butu istiesu sunku, viska skaitant pusdieni galima sugaist, tiesiog manau kad pereiti per labiausiai dsominancias temas nera sunku ^w^ nes visu straipsniu as pati nesu skaicius. o dauguma tiesiog paskubomis paskaicius po kelis sakinius is viso straipsnio :D
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyKv. 07 28, 2011 2:18 am

pasistengsiu persireikšti ir prirašysiu daug komentarųXD
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyKv. 07 28, 2011 5:00 am

WAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyKv. 07 28, 2011 7:03 am

Bet tada gal pradėtų daugiau žmonių komentuoti ;D Nors neturėjau galvoje visas visas temas. Dabar manau reikia pasireikšti tose, kuriose dar nesilankiau..
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyŠt. 08 06, 2011 11:29 pm

wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyŠt. 08 06, 2011 11:30 pm

wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyPir. 08 08, 2011 7:50 pm

Sveika ^^"
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyPen. 08 12, 2011 6:18 pm

Aš tik dabar pamačiau, kad atrodo, jog ignoravau yomi ;D Atsiprašau Balloon
O šiaip gaivindama forumą paklausiu, kaip praėjo vasara? Na ji dar kaip ir eina, bet nesvarbu ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptySk. 08 14, 2011 2:59 pm

Kaip dziugu, jog atrasei floode i dauguma temu, nes beveik visur mano pranesimai buvo paskutiniai ir kartais cia atvykusi jausdavausi forever alone :D
Na o man vasara dar nepraejo dar nepreaEJO. As esu optimistiskas zmogus ir nepaisant to kad liko dvi savaites su trupuci uas visdar planuoju daug ka nuveikti ;D na o siaip vasara mano buvo... hn... kokia ji buvo? lyg ir gera ^-^ panolifinau prie pc ganetinai daaaaug xD buvau uzsieni, pajuri, pas drauges, senelius, sodyboje, festivalyje kokirame visad sudalyvaut norejau, koncertuose, lyg ir paiilsejau... nors del paiilsejimo nesu tikra. Kaip kitiem vasara einasi :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptySk. 08 14, 2011 10:03 pm

Aš iš tiesų norėjau parašyti kaip eina jums vasara, bet vėliau nebeištryniau ;D Turiu šioms dviejoms savaitėms vasaros per daug planų. O šiaip, svarbiausia, jaučiuosi pailsėjusi ir kiekvieną dieną mano nuotaika puiki. Vasaros pradžia buvo tikrai nekokia, o vėliau kai kas nutiko ir turėjau sėdėti namuose, bet vėliau atsiėmiau už tai su kaupu. Taip pat nolifinau ;D keliavau. Nuo rytojaus penkioms dienoms važiuosiu prie jūros (taigi manęs nebus, nes telefonas šio forumo nepakrauna), daug laiko praleidau su draugėmis. Nuveikiau gan daug darbų iš savo sąrašo. Taigi mano vasara ganėtinai gerai einasi ^^
Kaip kitiems sekasi, be manęs ir Mitsu? ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 16, 2011 2:23 am

Niya, tu irgi pasidarei sarasa? As sia vasara niueko neplanavau sakiau kaip bus taip bus, leisiu pasireiksti netiketumam ir nieko neplanuosiu. Bet antroje puseje vasaros pasidariau sarasiuka visgi ka butu smagu nuveikti sia vasara ir ziurejau ko ivygdziau ir ko ne. Na tai galiu pasigirt kad pagrindiniai dalykai ivygdyti. bet dar liko nemazai :)
Gerai paiilsek pajuri :)
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 16, 2011 3:23 pm

Kadangi nesu Mitsu ir Nya tai pasidalinsiu savo vasara Balloon

Daug atostogu neturejau prasimokiau visa vasara (treciadieni baigsiu mokslus^^) be mokslu praleidau daug laiko prie pcXD per vasara issipide kelios svajones ir viena greitu metu issipildys. Mazai besusitikau su draugais, visus susitikimus su Anya nesunkiai suskaiciuociau. Susipazinau su nauja mergina kuri ziuri anime bet daugiau nelabai ka zinojo apie Japan tai daug ja apsvieciau muzika ir kitkuom dabar turiu pasekejaXD Mano tevai buv isvekia i Danija dabar i Anglija tai teko ilga laika vienai pagyvent... As ziaugiuosi sia vasara nuveikiau kazka prasmingo pagivenau kitaip nei viesada... tik gaila kad labai daznai lietus lijo><
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 16, 2011 5:37 pm

Kaip miela pasekeja turi :) as irgi noriu :D
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 16, 2011 10:06 pm

Sveiki n.n""""
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 16, 2011 11:22 pm

Sveika :)
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyŠt. 08 20, 2011 1:19 pm

Mitsu, aš labai dažnai pasidarau sąrašiukus, ką man reikia/noriu padaryti. Ši vasara neišimtis :3
Dynce, tikiuosi sėkmingai viską baigei. Nors jei įstojai kur norėjai, tad tikriausiai taip ir buvo ^^' Smagu girdėti, kad džiaugiesi savo vasara yup Bet lietud tikrai per daug lijo.. T.T
Ayu, sveika :3
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyPir. 08 22, 2011 7:51 pm

As irgi linkusi i sarasus ^^" nors is kitos puses tai apsurdiska, pati sau nurodineju ir dar glautini termina kartais padarau :D bet ka padarysi as jau tokia
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 23, 2011 4:34 pm

Mitsu-chan rašo:
Kaip miela pasekeja turi :) as irgi noriu :D

aham turiu kam isispasakot viska apie Japan n.n
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 30, 2011 3:02 am

Kad aš tokį pasėkėją surasčiau, nes mamai jau baigiu galvą išūžti. Nors jai atrodo įdomu ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 30, 2011 4:59 am

Zinau ka turi omenyje, as irgi visiem baigiu isuzt galvas, bet is kitos puses as uziu galvas nevien japonija, o ivairiais dalykais ir tai nuo maziukes darau tai bent jau gimines ir artimieji jau priprato prie manes
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 30, 2011 5:09 am

Na aš irgi kalbu apie viską, visur ir visada. Nebent esu su naujais žmonėmis. Tada juos tyrinėju ;D
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyAntr. 08 30, 2011 5:12 am

As irgi megeja tyinet elgesi, bet tai dar priklauso nuo to kaip susipazinau su tuo nauj uzmogum ir miego valandu.
Atgal į viršų Go down
Dynce
"Cosplay" sensei
Dynce


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1186
Amžius : 32
Miestas : Somewhere

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyKv. 09 01, 2011 2:27 am

Na ka paskutine vasaros diena ir jau ryt rugsejo1
Kaip nuotaikos?^^
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 EmptyKv. 09 01, 2011 3:45 am

Visiškai nenoriu rytojaus T.T Tuoj persinervinsiu ir tikriausiai temperatūra sukilo (net nenoriu pasimatuoti).. Kaip kitiems?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chat`as (: - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chat`as (:
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: