Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Sveiki atvykę į Yume Cosplay forumą!
Tai ką matote yra dar ne viskas, tad norėdami naršyti šioje svetainėje toliau, turite prisijungti ar prisiregistruoti.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Chat`as (:

Go down 
+12
*Kirise*
Himeji
windblast
Ayu-chan
Misa
appl-
MoiManaMois
Yomi_yomi
Dynce
Rendy
Mitsu-chan
Niya~
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptySk. 03 13, 2011 1:28 am

joo. Vakar per Kovo 11d. minėjimą susirinkę po skėčiu iš vieno telefono žiurėjom kaip cunamis siaubia pakrantę T~T
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptySk. 03 13, 2011 10:00 pm

Jaigu tsunamis pultu Lietuva, tai man ate pasauli XD.
Atgal į viršų Go down
Mitsu-chan
"Cosplay" sensei
Mitsu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1645

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptySk. 03 13, 2011 10:09 pm

:) bent vienas zmogus optimistiskas :) nebijok, baltijos juroj cunamiui susidaryt reiktu geru pastangu, na susidaryt naturaliu budu :)
O siaip del Japonijos zemes drebejimo, tai ka galiu pasakyti, zinoma gaila tautos, gaila sunaikintu miestu, gaila niekuo detu zmoniu, kai isgirdau apie cunami ir drebejima nuotaika man visai dienai sugadino. O dabar po biski ir uzmirstu, tai kai vel kas primena tai.... na nelinksma, man tikrai nuosirdziai tu zmoniu gaila. Bet as visgi negaliu verkti kokia savaite del japonijos
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyPir. 03 14, 2011 12:13 am

Again tema apie Japoniją.
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/fukusimos-atominiu-elektriniu-apylinkese-vel-padidejo-radiacija-kilo-naujo-sprogimo-gresme-57-141525

Man taip pat jų gaila. Dabar netgi džiaugiuosi, kag gyvenu šalyje, kurioje neturėtų grėsti beveik jokios baisios stichinės nelaimės.
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyPir. 03 14, 2011 9:22 pm

Mmm.. Jeigu kas dar nežinot čia list'as jau saugiai esančių j-rock'erių -->List'as<--
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyAntr. 03 15, 2011 3:11 am

[sori, kad double-post'inu] čia jau kalbėjot apie Orochi koncertą. um.. well mes žadam kaip nors susiorganizuoti kelionę į Vilnių... įdomu ar daug bus žmonių ir ar sunku rasti tą vietą kur vyks? [jeigu kas žinot]
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyAntr. 03 15, 2011 8:36 pm

Naaa... Facebooke 124 paspaudė ,kad dalyvaus xDDD
O randasi čia -> http://www.brodvejus.lt/vidinis.aspx?show=contacts
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyAntr. 03 15, 2011 11:37 pm

zinau kad yra autobusiukas kuris renka zmones vaziuoti i konca. bet ta koncerta laaaaabai lengvai galima rasti.... nueinate i vilniaus centra ... atsistojate salia arkikatedros.. ir is ten matysis vokieciu gatve.. ir ( man atrodo ten netoli).. toj vokieciu gatveje bus tas koncas.,. lyg 5 namas... bet manes neklausykit.. nes galiu klysti su tuo namo numeriu
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyŠt. 03 19, 2011 12:57 am

oh thanks ^^
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyŠt. 03 19, 2011 3:32 am

Adresas: Vokiečių g. / Mėsinių g. 4
Namas 4 xD
Atgal į viršų Go down
windblast
Kinija po tavo kojomis
windblast


Lytis : Male Pranešimų skaičius : 185
Amžius : 29
Miestas : Nida

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyPir. 03 21, 2011 1:25 am

ooh.. ei pala.. kaip gali buti ir vokieciu gatve ir mesiniu gatve O_o?
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyPir. 03 21, 2011 2:02 am

Spėju kampas xD
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyPir. 03 21, 2011 7:32 pm

Eh TT
Meh nebevarys į Orochi...
Labai gražiai man KAŽKAS pasakė: ,,Pinigų nėra''.
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyPir. 03 21, 2011 10:37 pm

Ayu-chan, užuojauta. Man beveik tas pats. Tik, kad bėda ne piniguose, o mano mamos įsitikinimuose ToT
Atgal į viršų Go down
Niya~
Eini į japonišką Cosplay!
Niya~


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 705
Amžius : 29
Miestas : Šiauliai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyAntr. 03 22, 2011 2:44 am

Kokie mamos įsitikinimai?
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyAntr. 03 22, 2011 3:00 am

Kadangi ji, kaip aš vadinu - Katalikė fanatikė, tai jai viskas kas susiję su j-rock primena velnią...
Man buvo net uždraudusi j-rock'ą klausyti {tipo net nežinau apie ką dainuoja...pff}... Bet aišku nekreipiau dėmesio, klausau toliau, bet pradėjo stumti ant anime o w o
Tai vat. Kariauju...
Atgal į viršų Go down
Yomi_yomi
"Cosplay" sensei
Yomi_yomi


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 1253
Amžius : 28
Miestas : Žagarė

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyTr. 03 23, 2011 12:52 am

OMG.. gerai kad tavo mama ne mano mama XD. nes grazei tariant nemegstu kataliku ir krikscioniu XD
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=PFgioMrXVr0
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyTr. 03 23, 2011 3:04 am

Tai vat, kad tau gerai ._.
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyTr. 03 23, 2011 10:01 pm

O mano mamai manau nusispaujt ko klausausi tik, kad mano pažymiai būtu geri xD
Į koncertą vos išsiprašiau, nes sako tipo vėlai prasidės ir pan. xD Bet išsiprašiau - su sese eisiu :3 laukiu nesulaukiu
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyTr. 03 23, 2011 10:13 pm

i am so jealous... like a jelly ;o
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyTr. 03 23, 2011 10:46 pm

mano mamukas tai gazus gaidžiais buvo išvadinęs. nekalbėjau su ja, tai po to atsiprašinėjo >>
tas pats ir su tėčiu buvo, bet tas Rukį išvadino žąsinu TT
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyKv. 03 24, 2011 12:12 am

ėė... aš kadangi kambarį turiu Bou ir Miku portretus, tai tėvams nesakiau, kad Bou yra bernas, nes kitaip netekčiau to meno kūrinio o( T`ω´T )o
Kai pirmą kartą pamatė, paklausė "Kas šita mergaitė?"
Aš vos išsilaikiau nesusijuokusi xD
Tai vat. Turiu slėpti kas kokie yra, nes ne tik žąsinais išvadintų, bet ir kompo nematyčiau kelis amžius T`ω´T
Atgal į viršų Go down
Ayu-chan
Skrendi į Japoniją!
Ayu-chan


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 108
Miestas : wonderland

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyKv. 03 24, 2011 1:35 am

omg O.O
kai...
ačiū kad priminei! meh norėjo Bou ir Kanon susispausdint xDDD priglaust ant sienos, kol laisvos vietos yra.(mažėja jos :DDD)
Atgal į viršų Go down
Himeji
Tu ~ Azijoje
Himeji


Lytis : Female Pranešimų skaičius : 148
Amžius : 25
Miestas : Kėdainiaaai

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyKv. 03 24, 2011 1:54 am

Prie Uruhos su rūžavu veidu? xD
Atgal į viršų Go down
Misa
Skrendi į Japoniją!
Misa


Pranešimų skaičius : 103

Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 EmptyKv. 03 24, 2011 8:49 pm

@ Ayu- no problemo n____n
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Chat`as (: - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Chat`as (:   Chat`as (: - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Chat`as (:
Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Etc. ~~> :: Flood'o zona 24/7-
Pereiti į: